Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

8
Ladyline kaptanım yazdıklarında çok haklısın uzun zamandır yardimcimda yoktu bir şekilde idare etmeye çalıştım takımda kimse yardımcı olmak bile istemedi yeri geldi yine de devam ettim ama emin değilim nasıl olur diye yardımcım zaten eski üye izinden döndü de rahat ettik birazonun dışında kimse elini taşın altına koymadı ne yapayım hatta böyle yardımcı değişiyor kaptan değişiyor ya takımlarda neden ben bulamıyorum diye arada merak etmiyor degilim bende mi var bir sorun acaba neyse bu hafta etaplar birleşecek ya sonra da bakacagiz artık

Merhaba
Şuan 68.8 kiloyum
Boyum da 1.65
Hangi takıma girebilirim?

Hayırlısı olsun canım hakkınızda

drdotty Kaptanlığın hayırlı olsun canım inşallah bol bol mezun verirsin ama bak hepsini birden veripte Baharımıza iş çıkarma yavaş yavaş

Ya-a ahahahaha
Bana iş çıkmasın diye artık kimse mezun olmasın mesela.
Bütün hedefleri 30 kilo olarak düzeltiyorum bugün.

drdotty Kaptanlığın hayırlı olsun canım inşallah bol bol mezun verirsin ama bak hepsini birden veripte Baharımıza iş çıkarma yavaş yavaş
Teşekkür ederim oynakbaşı ne güzel bir ismin var beni Hababam Sınıfına götürdü.
Baharcııımızı yormak istemem tabi. Ee biraz ağırdan alayım o zaman.

Tekrar teşekkür ederim canım ilgine

A

Ayy nasıl becermişim mesajım senin mesajın içine kaçmış
Söylemesen fark etmezdim.
Şimdi mesajı genişletince okuyabildim.

İlk alıntı ibaresini silmişsin, sonuncu kalmış. O yüzden böyle görünmüş.

Sen yeter ki vazgeçme. Kendin için çok önemli bir şey yapmışsın neticede. Benim için sigara bırakmak, kilo vermekten zor. Çünkü yemeği ikame edebilirsin. Makarna yemezsin de kocamana bir salata yersin misal. Ama sigara içmeyince yerine koyacak bir şey yok. Aynı eylemi yapabileceğin yani.

Bir de nikotin sensörü yeniden devreye giene kadar zaten metabolizma da çok alt seviyede çalışıyor. Bu da sen dikkat etsen de kilo almana yol açabiliyor sigara bırakma sonrasındaki süreçte.

Tekrar tebrikler.

Tesekkür ederim bahar cım 25 sene sonunda bıraktım bende metabolizma gercektemçn çok yavaşladı ama 6 ay oldu artık dönüş olmayacak diye büyük bir söz verdim kendime arada canım istese de içmedim şimdiye kadar içmeyecektim diyorum haa iştah kesici özelliği çok fazlanikotinin karnım acıkınca içerdim sigarayı unuturdum yemek yemeyi ama şimdi öyle değil ama o meto hızlanacak o kilo verilecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…