Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

14. Takımın kaptanlığıyla ilgi sıkıntıdan senin mesajın geride kalmış deadline deadline kaptanım. Keşke imkanımız olsa da hiç bırakmasak kaptanlığı ya da yerimize bizden daha iyi yapabilecek birilerini bırakabilsek ne güzel olurdu. Ama bazen çaresiz kalıyoruz. Daha önce ben de 13. takımı kapatmak zorunda kalmıştım. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Takım kapatmak güzel bir şey değil ama takımda kimse çıkıp da elini taşın altına sokmak istemiyorsa da senin yapabileceğin bir şey yok. Bu durumda takımı kapatmak bence en uygun çözüm yolu. Biz yardımcı oluruz, idare ederiz deriz ama taşıma suyla değirmen ne kadar dönebilir ki? Yardımcı olarak kalacaksa ve yine senin yokluğunu aratmayacak ise aynı şekilde devam edin derim. :KK39:
8
Ladyline kaptanım yazdıklarında çok haklısın uzun zamandır yardimcimda yoktu bir şekilde idare etmeye çalıştım takımda kimse yardımcı olmak bile istemedi yeri geldi yine de devam ettim ama emin değilim nasıl olur diye yardımcım zaten eski üye izinden döndü de rahat ettik birazonun dışında kimse elini taşın altına koymadı ne yapayım hatta böyle yardımcı değişiyor kaptan değişiyor ya takımlarda neden ben bulamıyorum diye arada merak etmiyor degilim bende mi var bir sorun acaba:-) neyse bu hafta etaplar birleşecek ya sonra da bakacagiz artık :KK43:

Merhaba Arkadaşlar,

Forumumuzda yer alan bir topikte Cuma günü tartılan ve kilosunu paylaşan arkadaşlarımız var. Bu geleneği, küçük bir ekleme ile devam ettirmek istiyorum.

Açılan hemen her topiğe, duygularımızı yazıyor, desteklerimizi veriyor, önerilerde bulunuyor ya da sorularımızı sorarak cevaplar arıyoruz. Kalabalıkta dolaşıyor görünmemize karşın aslında bireysel takılıyoruz. Bazı arkadaşlarımız sevimli gruplar kurmuşken, yalnız kalanlar ya da karmaşada kaybolanlar da olabiliyor.

Fazla zamanınızı almadan önerime geçmek istiyorum.

Beşer kişilik gruplar kuralım. Katılımcı sayısına bağlı olarak, bu sayıyı arttırabilir ya da azaltabiliriz. Grupta yer alan kişilerin ayrı, ayrı kilosu ve toplamı Cuma günleri buraya yazılsın. Bir hafta sonraki Cuma günü, yeni kilolar yazılarak % fark tespit edilsin. Alınan sonuçlara göre de oluşturulacak gruplar arasında ilk üçe girenler açıklansın.

Grupları oluşturma biçimi olarak da önerim şudur; açmış olduğum bu topiğe, "katılıyorum" şeklinde olumlu mesaj yazanları 1,2...,5 şeklinde, mesaj önceliğine bağlı olarak belirleyebiliriz.

Böylece tatlı bir rekabet havasında, daha da dayanışma sağlamış olarak keyifli bir zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba
Şuan 68.8 kiloyum
Boyum da 1.65
Hangi takıma girebilirim?

8
Ladyline kaptanım yazdıklarında çok haklısın uzun zamandır yardimcimda yoktu bir şekilde idare etmeye çalıştım takımda kimse yardımcı olmak bile istemedi yeri geldi yine de devam ettim ama emin değilim nasıl olur diye yardımcım zaten eski üye izinden döndü de rahat ettik birazonun dışında kimse elini taşın altına koymadı ne yapayım hatta böyle yardımcı değişiyor kaptan değişiyor ya takımlarda neden ben bulamıyorum diye arada merak etmiyor degilim bende mi var bir sorun acaba:-) neyse bu hafta etaplar birleşecek ya sonra da bakacagiz artık :KK43:

Hayırlısı olsun canım hakkınızda :KK68:

Sanıyorum etap sonuncusu tarifini yazmamış
Tek eksik onu gördüm
İnşallah bizle alakalı birşey değildir çok takip edemiyorum bu aralar burayı
LAydLiNe LAydLiNe sizde sanırım etap sonuncusu uyar istersen canım
:KK9: :KK9: :KK9: :KK5:

drdotty drdotty Kaptanlığın hayırlı olsun canım :KK66: inşallah bol bol mezun verirsin ama bak hepsini birden veripte Baharımıza iş çıkarma :KK48: yavaş yavaş :KK66:
:KK70::KK70::KK70:

Ya-a ahahahaha
Bana iş çıkmasın diye artık kimse mezun olmasın mesela.
Bütün hedefleri 30 kilo olarak düzeltiyorum bugün. :cool:

drdotty drdotty Kaptanlığın hayırlı olsun canım :KK66: inşallah bol bol mezun verirsin ama bak hepsini birden veripte Baharımıza iş çıkarma :KK48: yavaş yavaş :KK66:
Teşekkür ederim oynakbaşı ne güzel bir ismin var beni Hababam Sınıfına götürdü.:KK200:
Baharcııımızı yormak istemem tabi. Ee biraz ağırdan alayım o zaman. :KK48:

Tekrar teşekkür ederim canım ilgine :KK15:

DBDA568A-7F8A-409A-A7AB-90AE383856D8.jpeg

Sevdiklerimizin yanımızda olduğu her an bayram.
Sağlıklı mutlu nice bayramlar dileğiyle

Öncelikle babana geçmiş olsun, dilerim düzelmiştir.
Elimizde olamıyor bazen.. Her şey üst üste geliyor.
Ama öte yandan kendimizi ihmal edince de manevi olarak da zorluk yaşıyoruz.

Şimdi kontrol ettim. Bendeki listelere göre 514. etapta 70,4 kilo ile izne ayrılmışsın. Bir yıldan uzun zaman geçmiş.
Bayram sonrası listelere girerek geri dönüş yapmaya ne dersin?
Söz verdin ya, göz önünde olsan hani? :cool:

[QUOTE ]
Sevgili bahar akciğer ca yı atlattık gibi ama koah hastası ve Ankara dışında yaşayınca ara sıra atakları oluyor
Aslında bende listeden ayrıldığım kiloda idim hatta aşağıya doğru ibre inmeye başlayınca babamdan dolayı sigarayı bıraktım o kadar dikkat etmeme karşın 4-5 kg üzerindeydi şu anda listelere girmek için ekstrem kurala girecek kadar çok da değil ama gözünüzün önünde olacağım

Geçmiş olsun canım baban için :KK36:

Dönüşünü sabırsızlıkla bekliyorum ben de :KK200:
tesekkür ler canım Lady cim
Listelere değilde kilomu koruyorum topiğinde haftalık kilomu bildireyim ben oradan beni takip edersiniz azarlarsınız veremeyince o_O

A

Ayy nasıl becermişim mesajım senin mesajın içine kaçmış :olamaz:
Söylemesen fark etmezdim.
Şimdi mesajı genişletince okuyabildim.

İlk alıntı ibaresini silmişsin, sonuncu kalmış. O yüzden böyle görünmüş.

Sen yeter ki vazgeçme. Kendin için çok önemli bir şey yapmışsın neticede. Benim için sigara bırakmak, kilo vermekten zor. Çünkü yemeği ikame edebilirsin. Makarna yemezsin de kocamana bir salata yersin misal. Ama sigara içmeyince yerine koyacak bir şey yok. Aynı eylemi yapabileceğin yani.

Bir de nikotin sensörü yeniden devreye giene kadar zaten metabolizma da çok alt seviyede çalışıyor. Bu da sen dikkat etsen de kilo almana yol açabiliyor sigara bırakma sonrasındaki süreçte.

Tekrar tebrikler. :KK9:

Söylemesen fark etmezdim.
Şimdi mesajı genişletince okuyabildim.

İlk alıntı ibaresini silmişsin, sonuncu kalmış. O yüzden böyle görünmüş.

Sen yeter ki vazgeçme. Kendin için çok önemli bir şey yapmışsın neticede. Benim için sigara bırakmak, kilo vermekten zor. Çünkü yemeği ikame edebilirsin. Makarna yemezsin de kocamana bir salata yersin misal. Ama sigara içmeyince yerine koyacak bir şey yok. Aynı eylemi yapabileceğin yani.

Bir de nikotin sensörü yeniden devreye giene kadar zaten metabolizma da çok alt seviyede çalışıyor. Bu da sen dikkat etsen de kilo almana yol açabiliyor sigara bırakma sonrasındaki süreçte.

Tekrar tebrikler. :KK9:
Tesekkür ederim bahar cım 25 sene sonunda bıraktım bende metabolizma gercektemçn çok yavaşladı ama 6 ay oldu artık dönüş olmayacak diye büyük bir söz verdim kendime arada canım istese de içmedim şimdiye kadar içmeyecektim diyorum haa iştah kesici özelliği çok fazlanikotinin karnım acıkınca içerdim sigarayı unuturdum yemek yemeyi ama şimdi öyle değil ama o meto hızlanacak o kilo verilecek

X