Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili bahar inan dinlenmeyi özledim hersey düzene girdi dedim babamın rahatsızlığı yeniledi işlerden ailevi sağlık problemlerinden kendime zaman ayıramadım yediklerim dikkat etmeye çalışsam işe yaramadı kendime ayırabildiğim tek zaman sabahları erken saatte yaptığım yürüyüşlerdi ona da ara vermek zorunda kaldım ama artık çok sıkıldım bu kilodan bayramdan sonra sağlıklı bir şekilde kilo verip bir daha almama niyetindeyim özellikle de buraya yazıyorum ki sizler önünde kendime söz verdiğim için mecburiyet olsun ve bitsin bu iş savsaklamaya bırakmaya yüzüm kalmasın :KK23:
Öncelikle babana geçmiş olsun, dilerim düzelmiştir.
Elimizde olamıyor bazen.. Her şey üst üste geliyor.
Ama öte yandan kendimizi ihmal edince de manevi olarak da zorluk yaşıyoruz.

Şimdi kontrol ettim. Bendeki listelere göre 514. etapta 70,4 kilo ile izne ayrılmışsın. Bir yıldan uzun zaman geçmiş.
Bayram sonrası listelere girerek geri dönüş yapmaya ne dersin?
Söz verdin ya, göz önünde olsan hani? :cool:

Arkadaşlar ayrıca kendimi tanıtmam gerektiğini dün düşündüm ama atlarsam ayıp olacak diye sevgili seaBahAR seaBahAR a özelden yazmıştım.
Yazarken çok heyecanlandım :oops:
Eksiklerim varsa hatırlatırsanız sevinirim
:KK68:
İnce düşüncen için tekrar teşekkürler. :KK5:

Referans metni:

"14.takım Kaptan adayı drdotty drdotty kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Referansı görünce gülümsedim. Ben de sabah özel mesajı okuduğumda aynı olumlu duygulara ship olmuştum. :KK72:
Ya işte paylaşım alanında boy göstermek bunun için önemli. Takım dışından takımdaki üyeleri tanımanın başka bir yolu yok.

Sevgili drdotty drdotty 14. Takım kaptanlığın hayırlı olsun. :nazar:

Aramıza hoş geldin.
Karar defterine lütfen göz at. Hazır tatile de girmişken, zaman ayırabileceğini düşünüyorum. Soruların için her zaman paylaşım alanını kullanabilirsin.

Kaptanlığını şimdi karar defterimize işliyorum.

kaptinn kaptinn kaptanım verdiğin emekler için teşekkür ederiz.

Öncelikle babana geçmiş olsun, dilerim düzelmiştir.
Elimizde olamıyor bazen.. Her şey üst üste geliyor.
Ama öte yandan kendimizi ihmal edince de manevi olarak da zorluk yaşıyoruz.

Şimdi kontrol ettim. Bendeki listelere göre 514. etapta 70,4 kilo ile izne ayrılmışsın. Bir yıldan uzun zaman geçmiş.
Bayram sonrası listelere girerek geri dönüş yapmaya ne dersin?
Söz verdin ya, göz önünde olsan hani? :cool:

İnce düşüncen için tekrar teşekkürler. :KK5:

Referansı görünce gülümsedim. Ben de sabah özel mesajı okuduğumda aynı olumlu duygulara ship olmuştum. :KK72:
Ya işte paylaşım alanında boy göstermek bunun için önemli. Takım dışından takımdaki üyeleri tanımanın başka bir yolu yok.
Teşekkür ederim olumlu düşünceleriniz beni çok mutlu etti :KK36:

Aramıza hoş geldin.
Karar defterine lütfen göz at. Hazır tatile de girmişken, zaman ayırabileceğini düşünüyorum. Soruların için her zaman paylaşım alanını kullanabilirsin.

Teşekkür ederim sevgili seaBahAR seaBahAR elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımdan emin olabilirsin.
Karar defterine şimdi bakıyorum bu gece mutlaka okumuş olurum.
Sevgiler

Sevgili bahar inan dinlenmeyi özledim hersey düzene girdi dedim babamın rahatsızlığı yeniledi işlerden ailevi sağlık problemlerinden kendime zaman ayıramadım yediklerim dikkat etmeye çalışsam işe yaramadı kendime ayırabildiğim tek zaman sabahları erken saatte yaptığım yürüyüşlerdi ona da ara vermek zorunda kaldım ama artık çok sıkıldım bu kilodan bayramdan sonra sağlıklı bir şekilde kilo verip bir daha almama niyetindeyim özellikle de buraya yazıyorum ki sizler önünde kendime söz verdiğim için mecburiyet olsun ve bitsin bu iş savsaklamaya bırakmaya yüzüm kalmasın :KK23:
Geçmiş olsun canım baban için :KK36:

Dönüşünü sabırsızlıkla bekliyorum ben de :KK200:

Aklımdayken yazayım..

Yarın Perşembe ve etap raporunda hala eksik var.
Boşuna ceza alınmasın.

Sanıyorum etap sonuncusu tarifini yazmamış
Tek eksik onu gördüm
İnşallah bizle alakalı birşey değildir çok takip edemiyorum bu aralar burayı
LAydLiNe LAydLiNe sizde sanırım etap sonuncusu uyar istersen canım

Aramıza hoş geldin.

uzun süre seve seve yaptım bütün görevlerimi :KK24:
zaman ayıramadıgım zamanlarda beni idare ettiğiniz için bende sizlere teşekkür ediyorum :21:

döndüm buldum yine baktım
bir şey göremedim etap raporunda
ne var acaba :KK17:
ay evet bende baktım ama hiç bişey göremedim son kez kaptan olarak bişey varsa düzelteyim dedimdi oysa ki:KK51:

Sanıyorum etap sonuncusu tarifini yazmamış
Tek eksik onu gördüm
İnşallah bizle alakalı birşey değildir çok takip edemiyorum bu aralar burayı
LAydLiNe LAydLiNe sizde sanırım etap sonuncusu uyar istersen canım
Tamam canım yaaa çok teşekkür ederim gözümden kaçmış nerede hata yaptığını yazınca bunu unutmuştur hemen uyarıyorum

X