Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Mesajımla ilgilenmene çok sevindim. Sorumluluk sahibi ve sevecen yaklaşımın için çok teşekkür ederim
Keyifli mutlu amaçlarımıza ulaştığımız sağlıklı günlerimiz olsun.
Teşekkür ederim

Asıl ben teşekkür ederim.
Kaptanlık sistemine dair paylaştığım düşüncelerimi kişisel olarak değerlendirmeyip, akılcı ve ilgili ve sorumlu yaklaştığın için.

:nazar: :nazar: :nazar:

:KK9:

Zahmet olur mu ya hu?
Zevkle! :nazar:

Akrebim doğrulmaya çalışır da biz el vermez miyiz?
Ne lazım olursa söyle lütfen.
Hayırlı olsun bu arada.

Bir güzel haber daha gelmiş.
toplightım sen de çok bıraktın kendini epeydir, daha doğrusu zamanını kontrol edemediğin için dağıldın.
İnanıyorum ki; kafana koyduysan başarırsın! :KK9: :nazar:

...............aaayhhhhhhh bir de nefis bir özel mesaj aldım
drdotty drdotty den.

Ne güzel başladı gün. :nazar:
Canımmm:KK200:

herkese tekrar merhaba,

seaBahAR seaBahAR da bilgisi dahilinde drdotty drdotty nin kaptanlıgı için sizlerden referans istiyorum kızlar;

Referans metni:
"14.takım Kaptan adayı drdotty drdotty kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

drdotty drdotty canım ben sana referans olmak isterim ama emin ol hiç tanımıyorum seni ve şimdiye kadar ismini ilk kez burada gördüm. Püsküütümünn onayından geçmişsin ne güzel bir şey :KK9::KK9:

Ama isterim ki buraya kendinle ilgili ya da alacağın takımın sorumluluğuyla ilgili bir şeyler yazarsan eminim hepimiz için daha kolay olacak bu süreç :KK39:

:nazar: :nazar: :nazar:

:KK9:

Zahmet olur mu ya hu?
Zevkle! :nazar:

Akrebim doğrulmaya çalışır da biz el vermez miyiz?
Ne lazım olursa söyle lütfen.
Hayırlı olsun bu arada.

Bir güzel haber daha gelmiş.
toplightım sen de çok bıraktın kendini epeydir, daha doğrusu zamanını kontrol edemediğin için dağıldın.
İnanıyorum ki; kafana koyduysan başarırsın! :KK9: :nazar:

...............aaayhhhhhhh bir de nefis bir özel mesaj aldım
drdotty drdotty den.

Ne güzel başladı gün. :nazar:
Sevgili bahar inan dinlenmeyi özledim hersey düzene girdi dedim babamın rahatsızlığı yeniledi işlerden ailevi sağlık problemlerinden kendime zaman ayıramadım yediklerim dikkat etmeye çalışsam işe yaramadı kendime ayırabildiğim tek zaman sabahları erken saatte yaptığım yürüyüşlerdi ona da ara vermek zorunda kaldım ama artık çok sıkıldım bu kilodan bayramdan sonra sağlıklı bir şekilde kilo verip bir daha almama niyetindeyim özellikle de buraya yazıyorum ki sizler önünde kendime söz verdiğim için mecburiyet olsun ve bitsin bu iş savsaklamaya bırakmaya yüzüm kalmasın :KK23:

drdotty drdotty canım ben sana referans olmak isterim ama emin ol hiç tanımıyorum seni ve şimdiye kadar ismini ilk kez burada gördüm. Püsküütümünn onayından geçmişsin ne güzel bir şey :KK9::KK9:

Ama isterim ki buraya kendinle ilgili ya da alacağın takımın sorumluluğuyla ilgili bir şeyler yazarsan eminim hepimiz için daha kolay olacak bu süreç :KK39:
evet güzel düşünmüşsün canım :) drdotty drdotty kuzum istersen bi kendini tanıt bu alanda herkesler bilsin ne kadar sorumluluk sahibi işini ciddiye alan birisi oldugunu:KK200:

Merhaba Sevgili Arkadaşlar;
Ben drdotty 22 şubattan bu yana 14.takımın üyesiyim. Takımda ve kk da gelişen arkadaşlıkları çok sevdim. Samimi ve rahat hissettim kendimi.
Burada olmayı çok sevdim mezuniyetin ardından nasıl olurda takımdan ayrılmadan içeride olurum derken kaptinn kaptinn in bir kaptana ihtiyacı ortaya çıktı “gönülden adayım” uygun bulursanız ben olayım dedim.
Arkadaşlar 39 yaşında 3 çocuk annesi, yüksek lisans mezunu ve 12 yıllık ev hanımıyım. (Boş zamanım çok demek istiyorum aslında :KK70:) Buraya zaman ayırabilir takım içinde arkadaşlarıma destek olabilirim. Kabul ederseniz sizlerle de tanışmak sohbetlerinize ortak olmak isterim. Paylaşım alanlarında Bilgi dağarcığıma ve deneyimlerime güveniyorum yorumlarımla katkıda bulunacağım arkadaşlarım olabilir. İhtiyacım olduğunda yanımda olacak yorumlarıyla beni destekleyecek arkadaşlar edinebilirim.:KK36:
14. Takımda arkadaşlarımın zayıflama süreçlerini destekleyebilirim. ( ne de olsa zayıflamayı öğrendim)
Asıl en önemli olan sizlerle birlikte usulüne uygun paylaşımları hazırlayabilmek. Bu teknik konularda bilgim olmadığı da malumunuz. ( çok yardıma ihtiyacım olacak)
Sevgili LAydLiNe LAydLiNe
Kendimi tanıtmamı hatırlattığın İçin çok teşekkür ederim
seaBahAR seaBahAR
@kaptinn SchonerDuft SchonerDuft
:KK25:

Merhaba Sevgili Arkadaşlar;
Ben drdotty 22 şubattan bu yana 14.takımın üyesiyim. Takımda ve kk da gelişen arkadaşlıkları çok sevdim. Samimi ve rahat hissettim kendimi.
Burada olmayı çok sevdim mezuniyetin ardından nasıl olurda takımdan ayrılmadan içeride olurum derken kaptinn kaptinn in bir kaptana ihtiyacı ortaya çıktı “gönülden adayım” uygun bulursanız ben olayım dedim.
Arkadaşlar 39 yaşında 3 çocuk annesi, yüksek lisans mezunu ve 12 yıllık ev hanımıyım. (Boş zamanım çok demek istiyorum aslında :KK70:) Buraya zaman ayırabilir takım içinde arkadaşlarıma destek olabilirim. Kabul ederseniz sizlerle de tanışmak sohbetlerinize ortak olmak isterim. Paylaşım alanlarında Bilgi dağarcığıma ve deneyimlerime güveniyorum yorumlarımla katkıda bulunacağım arkadaşlarım olabilir. İhtiyacım olduğunda yanımda olacak yorumlarıyla beni destekleyecek arkadaşlar edinebilirim.:KK36:
14. Takımda arkadaşlarımın zayıflama süreçlerini destekleyebilirim. ( ne de olsa zayıflamayı öğrendim)
Asıl en önemli olan sizlerle birlikte usulüne uygun paylaşımları hazırlayabilmek. Bu teknik konularda bilgim olmadığı da malumunuz. ( çok yardıma ihtiyacım olacak)
Sevgili LAydLiNe LAydLiNe
Kendimi tanıtmamı hatırlattığın İçin çok teşekkür ederim
seaBahAR seaBahAR
@kaptinn SchonerDuft SchonerDuft
:KK25:

Biliyorsun ki canım kaptanlık çok büyük sorumluluk gerektiren bir konum. Bunun sorumluluğunu ağırlığını bilerek elini taşın altına sokup ben varım diyebilmen de büyük bir cesaret. Öncelikle cesaretinden dolayı seni kutluyorum. Ayrıca kısa sürede vermiş olduğun kilolardan da anlaşıldığı üzere oldukça kararlı ve istikrarlı bir insan olduğunu düşünüyorum. İnşallah 14. takım seninle birlikte bol bol kilo verir. Şimdiden hayırlı olsun kaptanlığın :KK36:

Biliyorsun ki canım kaptanlık çok büyük sorumluluk gerektiren bir konum. Bunun sorumluluğunu ağırlığını bilerek elini taşın altına sokup ben varım diyebilmen de büyük bir cesaret. Öncelikle cesaretinden dolayı seni kutluyorum. Ayrıca kısa sürede vermiş olduğun kilolardan da anlaşıldığı üzere oldukça kararlı ve istikrarlı bir insan olduğunu düşünüyorum. İnşallah 14. takım seninle birlikte bol bol kilo verir. Şimdiden hayırlı olsun kaptanlığın :KK36:
Teşekkür ederim canım inşallah takım adına verimli olur sizlerle de güzel ilişkiler kurarım. Açıkçası kendime sosyal ilişkilerime ve ayırabileceğim zamana güvendim. Desteklerinize ihtiyacım olacak. İlginize çok teşekkür ediyorum
Sevgiler:KK15:

Sevgili seaBahAR seaBahAR :KK36:

Referans metni:

"14.takım Kaptan adayı drdotty drdotty kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."
Teşekkür ederim kaptanım
Size geçmişte yaşanan tüm acılarınızı unutturacak çok mutlu günler diliyorum.

İyi günler kaptanlarım ben özel bir çok sebepten hastalıklar iş yoğunluğu ve bir sıkıntı olmazsa temmuzdaki dugunumden dolayı takımla ilgilenemiyorum uzun zamandır ilgilenemiyorum bu süre içinde kaptanlığı devredecek birisini bulurum diye erteledim ama düşündüğüm kişiler de kişisel sebeplerle olmadı yani anlayacağınız bayramdan sonra takımı devredecek birisini arıyorum bulmazsak seabaharla da konuştum sanırım istemesem de takımı kapatmak zorunda kalacağım ya da yeni onerileriniz varsa açığım :KK43: aslında yardımcım bluegreeneyes uzun süredir benim yerime aktif çalışıyor ama kaptan olarak yapamayacağını söyledi ama yardımcı olarak kalabilirim dedi ne yapsam bilmiyorum :110:

14. Takımın kaptanlığıyla ilgi sıkıntıdan senin mesajın geride kalmış deadline deadline kaptanım. Keşke imkanımız olsa da hiç bırakmasak kaptanlığı ya da yerimize bizden daha iyi yapabilecek birilerini bırakabilsek ne güzel olurdu. Ama bazen çaresiz kalıyoruz. Daha önce ben de 13. takımı kapatmak zorunda kalmıştım. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Takım kapatmak güzel bir şey değil ama takımda kimse çıkıp da elini taşın altına sokmak istemiyorsa da senin yapabileceğin bir şey yok. Bu durumda takımı kapatmak bence en uygun çözüm yolu. Biz yardımcı oluruz, idare ederiz deriz ama taşıma suyla değirmen ne kadar dönebilir ki? Yardımcı olarak kalacaksa ve yine senin yokluğunu aratmayacak ise aynı şekilde devam edin derim. :KK39:

X