Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bırakmıyor oluşuna çok sevindim canım:KK200: Takımına ben de uğrarım ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bırakma kesinlikle yardımcı oluruz hepimiz elimizden geleni yaparız yeterki sen iyi ol
Gelin tabi..
Sizlerden aldığım telkin ve güçle devam dedim zira hiç bu kadar aciz ve savunmasız olmamıştım..
Bugün yeni bi bilgi öğrendim..
Beni duyarmış kardeşim, ben onu duyamasamda.. Okuyacağım kuran ve dualar rahatlatırmış..
Daha iyi hissettim öğrenince. Allah razı olsun vesile olan arkadaştan..

Teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız. Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum:KK15:
seaBahAR seaBahAR canım gelsin üyeler. Bırakmıyorum. Bu kadar yardımcı melek :KK15:varken bırakırsam çok ayıp olur.
Tökezlediğimde biliyorumki sizler varsınız..
Tekrar teşekkür ederim hepinize:KK15:

:KK60:

Evet yani. Daha gümüş yılımızı kutlayacağız KK patikalarında. :nazar:

sampcb83627579595adb.jpg

10. Takımdan @Sekerportakalimm 12 haftada 7,3 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.

kızlar merhaba,

uzun zamandır takımla ilgilenemiyorum burayı bile okuyamıyorum artık vakit ayıramıyorum ve üzülüyorum bu duruma
toplight toplight ile de görüşmüştük öncesinde
iyi bi kaptan bulup değişikliğe gidicez hem doguma kadar buralardayım öğretmiş olurum demiştim ve istediğim gibi kaptan olacak birini buldum adayımız drdotty drdotty

sizlerden de referans istiyorum. biz yardımcılarla beraber yine takımdayız bi sorun oldugu zaman ilgilenicez yani poncikbirgelincik poncikbirgelincik SchonerDuft SchonerDuft :KK19:

Referans metni:
"14.takım Kaptan adayı drdotty drdotty kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Gelin tabi..
Sizlerden aldığım telkin ve güçle devam dedim zira hiç bu kadar aciz ve savunmasız olmamıştım..
Bugün yeni bi bilgi öğrendim..
Beni duyarmış kardeşim, ben onu duyamasamda.. Okuyacağım kuran ve dualar rahatlatırmış..
Daha iyi hissettim öğrenince. Allah razı olsun vesile olan arkadaştan..
Tabiki de duyar sen okuduklarinla onun ruhunu rahatlatacaksin canım benim duanı et kuran'ını oku hem sen hem kardeşin rahatlayacaksınız inşallah

İyi günler kaptanlarım ben özel bir çok sebepten hastalıklar iş yoğunluğu ve bir sıkıntı olmazsa temmuzdaki dugunumden dolayı takımla ilgilenemiyorum uzun zamandır ilgilenemiyorum bu süre içinde kaptanlığı devredecek birisini bulurum diye erteledim ama düşündüğüm kişiler de kişisel sebeplerle olmadı yani anlayacağınız bayramdan sonra takımı devredecek birisini arıyorum bulmazsak seabaharla da konuştum sanırım istemesem de takımı kapatmak zorunda kalacağım ya da yeni onerileriniz varsa açığım :KK43: aslında yardımcım bluegreeneyes uzun süredir benim yerime aktif çalışıyor ama kaptan olarak yapamayacağını söyledi ama yardımcı olarak kalabilirim dedi ne yapsam bilmiyorum :110:

kızlar merhaba,

uzun zamandır takımla ilgilenemiyorum burayı bile okuyamıyorum artık vakit ayıramıyorum ve üzülüyorum bu duruma
toplight toplight ile de görüşmüştük öncesinde
iyi bi kaptan bulup değişikliğe gidicez hem doguma kadar buralardayım öğretmiş olurum demiştim ve istediğim gibi kaptan olacak birini buldum adayımız drdotty drdotty

sizlerden de referans istiyorum. biz yardımcılarla beraber yine takımdayız bi sorun oldugu zaman ilgilenicez yani poncikbirgelincik poncikbirgelincik SchonerDuft SchonerDuft :KK19:

Referans metni:
"14.takım Kaptan adayı drdotty drdotty kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Unutmuşsun kaptanım.
Ben önce kendi değerlendirmemi yapayım üyemiz hakkında. Karar defterimizde de yazıyor. Aday öncelikle benim onayımdan geçiyor.
Biraz zaman verin.

14. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 556. ve 573. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 13

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 4
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 31%

Yeni Üye Sayısı: 6
Yeni Üyenin Oranı: 46%

Mezun Üye Sayısı: 3
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Üye sayınız oldukça düşük. Diskalifiyeler ve ayrılan üyelerin bunda katkısı var.
İzinli üyeleriniz oran olarak 1/3 e tekabül ediyor ancak üye sayısı az olunca bu oran nitelik olarak yüksek oluyor.
Yine de üyelerin takıma bağlılığının çok düşük olmadığını görebiliyorum.
Bir de izinli üyelerinizin yarısı eski üyeler olup, analiz döneminde zaten izinden dönmüş ve yeniden izne çıkmışlar. Bu durumun zayıflama disiplinine uygun olmadığını düşünüyorum.
Yeni üye katkınız yüksek. Takımın yarısı yeni üyelerden oluşuyor.
Takımın 1/4 ü mezun olmuş, başarılı.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,593%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,686%

Takım ortalamanız bir önceki döneme göre hayli yükselme göstermiş.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: drdotty analiz döneminde 22,3 kilo (25,63%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
drdotty drdotty

Buraya ayrı bir not olarak yazayım arkadaşlar.

Takım yönetim kadrolarında sorun yaşamaya başladık, farkındasınızdır. Buna yeni kaptan hakkında alınan hızlı kararların sebep olduğunu düşünüyorum.
Biliyorsunuz son döneme kadar hiçbir zaman kaptan konusuna müdahele etmedim ancak bunun bir hata olduğunu fark edince de 2018 yılı itibaren geçerli olan yeni kararları aldım ve sizlere duyurdum.

Kaptan adayı olarak önerilen üyeler paylaşım alanında kendini göstermeyen, tanıyamadığımız üyeler olunca bu benim açımdan sorun teşkil ediyor. Önerilen kişi eğer kaptan yardımcısı kadrosundaysa mesele yok, takibi çok daha kolay.

Ancak hem yeni üye, hem paylaşımda kendisine hiç raslamadığımız, yani özetle tanıma fırsatı bulamadığımız üye olunca işler daha çetrefilli oluyor benim açımdan.

Elimdeki tek imkan da üyenin mesajlarına bakmak, fikir sahibi olmaya çalışmak. Bu da ne kadar objektif olabilir, bir fikrim yok.

Bu nedenle;
kaptinn kaptinn ve drdotty drdotty arkadaşlarımdan bana bir gün süre vermelerini rica ediyorum.
Kaptan adaylığı konusundaki kararımı yarın bildireceğim.

Bilginize.

Bir de şu notu ekleyeyim.

Takım kapatılmasına eskiden en başta ben karşı çıkardım.
Artık böyle düşünmüyorum.

Nicelik değil, nitelik önemli.

Sağlam kadrolu takımların oluşması, toplamda 12 takım olmaktan bana göre çok daha önemli.
O nedenle de benimle özelden konuşulduğunda ve/ya paylaşımda bir takımdaki aksamadan bahsedildiğinde sorun çözmek için uğraş vermek yönünde ilerleyemiyorum. Olmuyorsa, olmuyordur.

Unutmuşsun kaptanım.
Ben önce kendi değerlendirmemi yapayım üyemiz hakkında. Karar defterimizde de yazıyor. Aday öncelikle benim onayımdan geçiyor.
Biraz zaman verin.
:olamaz::olamaz:ben bana referans veren kaptanımıza yazdım aklımda o sekilde kalmıs :110:
peki o halde bekliyoruz yarına kdar:KK52:

Buraya ayrı bir not olarak yazayım arkadaşlar.

Takım yönetim kadrolarında sorun yaşamaya başladık, farkındasınızdır. Buna yeni kaptan hakkında alınan hızlı kararların sebep olduğunu düşünüyorum.
Biliyorsunuz son döneme kadar hiçbir zaman kaptan konusuna müdahele etmedim ancak bunun bir hata olduğunu fark edince de 2018 yılı itibaren geçerli olan yeni kararları aldım ve sizlere duyurdum.

Kaptan adayı olarak önerilen üyeler paylaşım alanında kendini göstermeyen, tanıyamadığımız üyeler olunca bu benim açımdan sorun teşkil ediyor. Önerilen kişi eğer kaptan yardımcısı kadrosundaysa mesele yok, takibi çok daha kolay.

Ancak hem yeni üye, hem paylaşımda kendisine hiç raslamadığımız, yani özetle tanıma fırsatı bulamadığımız üye olunca işler daha çetrefilli oluyor benim açımdan.

Elimdeki tek imkan da üyenin mesajlarına bakmak, fikir sahibi olmaya çalışmak. Bu da ne kadar objektif olabilir, bir fikrim yok.

Bu nedenle;
kaptinn kaptinn ve drdotty drdotty arkadaşlarımdan bana bir gün süre vermelerini rica ediyorum.
Kaptan adaylığı konusundaki kararımı yarın bildireceğim.

Bilginize.
bunları bende düşündüm aslında bilinmeyen bi üye diye ancak ben güvendigim için ve destegi bırakmıcamız için sorun olmaz diye düşündüm. ve kesinlikle takım kapanmasına bende karsı değilim eger harcanan emegin karsılıgını alamıyosak veya üyelerin hakkına girecek kadar ilgisiz davranıyosak(kaptan olarak) o takım kapanabilir gerekirse

sampcb83627579595adb.jpg

10. Takımdan @Sekerportakalimm 12 haftada 7,3 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.

Ellerine ve emeğine sağlık canım :KK66:
Mezun olan moni moni Ayşemin ilk Mezununu canı gönülden kutluyorum :KK68: Umarım bir daha asla artı yüzü görmez :KK60:

İyi günler kaptanlarım ben özel bir çok sebepten hastalıklar iş yoğunluğu ve bir sıkıntı olmazsa temmuzdaki dugunumden dolayı takımla ilgilenemiyorum uzun zamandır ilgilenemiyorum bu süre içinde kaptanlığı devredecek birisini bulurum diye erteledim ama düşündüğüm kişiler de kişisel sebeplerle olmadı yani anlayacağınız bayramdan sonra takımı devredecek birisini arıyorum bulmazsak seabaharla da konuştum sanırım istemesem de takımı kapatmak zorunda kalacağım ya da yeni onerileriniz varsa açığım :KK43: aslında yardımcım bluegreeneyes uzun süredir benim yerime aktif çalışıyor ama kaptan olarak yapamayacağını söyledi ama yardımcı olarak kalabilirim dedi ne yapsam bilmiyorum :110:

Senin nezninde bütün sıkıntılı takımlar inşallah durumu düzeltirler ve eksi hareketli günlere dönerler :KK66:
Rabbim kimin ne derdi varsa dermanda olur inşallah....Aminnn

14. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 556. ve 573. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 13

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 4
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 31%

Yeni Üye Sayısı: 6
Yeni Üyenin Oranı: 46%

Mezun Üye Sayısı: 3
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Üye sayınız oldukça düşük. Diskalifiyeler ve ayrılan üyelerin bunda katkısı var.
İzinli üyeleriniz oran olarak 1/3 e tekabül ediyor ancak üye sayısı az olunca bu oran nitelik olarak yüksek oluyor.
Yine de üyelerin takıma bağlılığının çok düşük olmadığını görebiliyorum.
Bir de izinli üyelerinizin yarısı eski üyeler olup, analiz döneminde zaten izinden dönmüş ve yeniden izne çıkmışlar. Bu durumun zayıflama disiplinine uygun olmadığını düşünüyorum.
Yeni üye katkınız yüksek. Takımın yarısı yeni üyelerden oluşuyor.
Takımın 1/4 ü mezun olmuş, başarılı.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,593%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,686%

Takım ortalamanız bir önceki döneme göre hayli yükselme göstermiş.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: drdotty analiz döneminde 22,3 kilo (25,63%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
drdotty drdotty
ellerine sağlık :KK36:

:KK60:

Evet yani. Daha gümüş yılımızı kutlayacağız KK patikalarında. :nazar:
...ve tekrar giricem listelere..
Benim can kardeşim kilo vermemi, düzenli spor yapmamı sağlıklı beslenmemi, o eski fit hallerime dönmemi söylerdi hep..
Sporcuydu..
Madem geride kalan oldum.. Madem bayrağı ben devraldım...ve madem duyabiliyor görebiliyormuş beni.. Hem kendime hem can kardeşime faydalı olurum..
Haydi #BismillahEn Büyük TÜRKİYE

Benim can kardeşim kilo vermemi, düzenli spor yapmamı sağlıklı beslenmemi, o eski fit hallerime dönmemi söylerdi hep..
Sporcuydu..
Madem geride kalan oldum.. Madem bayrağı ben devraldım...ve madem duyabiliyor görebiliyormuş beni.. Hem kendime hem can kardeşime faydalı olurum..
Süpersin canım benim işte böyle

Sporcuydu..
:KK19::KK19:
güçlü durmaya çalışmana çok mutlu oldum :KK74:

X