Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ayşemmmmm :KK68::KK68::KK68::KK68: Kanatsız Meleğim :KK68::KK68::KK68::KK68:
Ellerine ve emeğine sağlık :KK66: Eminim Akrepde çok sevinecektir senin bu ince düşüncen karşısında :KK60:

Üstelik bizim takımın 3.cülüğünü ilan edenin sen olması benim çok daha fazla hoşuma gitti :KK66:
Banuşumm :KK74:
Nice dereceler göresiniz :KK36:

:KK200:

Ya-a ahahahahaha
:KK19::KK200:

Oley be! Tatil be! Tatil beaaaaaaa! :rapci::rapci::rapci:

:KK200::KK15:

Güzel kalpli monişim :KK200:
İnce düşüncene ve ellerine sağlık.

Bu da böyle gelir ber bir şeye güzellik katar. :KK200:

--------------

Öperim hepinizi.
:nazar::nazar::nazar:
:KK15:

Bir kez daha anladım buradaki dostların kıymetini ellerine yüreğine sağlık güzel kalpli monim:KK74:
:KK60:

:KK23:

Sevgili püsküütüm ve arkadaşlarım,
sonuç isteleri hazır. Dereceye giren takım ve üyeleri kutluyorum.:KK9::nazar:
Hata yapmamış olmayı diliyorum.

CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

Dn: Akrep kaptanım zor günler geçiriyor ve yeni ev taşıdı, o sebeple listeleri hazırlamak istedim.:KK23:
Ellerine sağlık canım:KK36:
Sevgili arkadaşlar,

Kaptanımız @MiuLego nun başlatmış olduğu, bayram tatili nedeni ile etap birleştirme konulu oylama sonuçlanmıştır.
Oy kullanan takımlara teşekkür ederiz.

Oylama sonucuna göre;

• 15 Haziran 2018 tarihli 574. etapta bildirim yapılmayacaktır.
    • 574. etap ve 575. etap birleşerek, 575. etap olarak anılacaktır.
    • Bayram tatili sonrasında bildirimler 22 Haziran tarihinde 575. etapta yapılacak ve ortalamalar ikiye bölünecektir.
    • İlgili husus karar defteri sonuç listeleri hazırlama programında güncellenmiştir.
Bilginize.

Ellerine sağlık Bahar’cım:KK36:
Bir kez daha anladım buradaki dostların kıymetini ellerine yüreğine sağlık güzel kalpli monim:KK74:
Mezuniyetin kutlu olsun canımm:KK73:Korumayı da başarman dileğiyle:KK36:

Merhaba Arkadaşlar,

Forumumuzda yer alan bir topikte Cuma günü tartılan ve kilosunu paylaşan arkadaşlarımız var. Bu geleneği, küçük bir ekleme ile devam ettirmek istiyorum.

Açılan hemen her topiğe, duygularımızı yazıyor, desteklerimizi veriyor, önerilerde bulunuyor ya da sorularımızı sorarak cevaplar arıyoruz. Kalabalıkta dolaşıyor görünmemize karşın aslında bireysel takılıyoruz. Bazı arkadaşlarımız sevimli gruplar kurmuşken, yalnız kalanlar ya da karmaşada kaybolanlar da olabiliyor.

Fazla zamanınızı almadan önerime geçmek istiyorum.

Beşer kişilik gruplar kuralım. Katılımcı sayısına bağlı olarak, bu sayıyı arttırabilir ya da azaltabiliriz. Grupta yer alan kişilerin ayrı, ayrı kilosu ve toplamı Cuma günleri buraya yazılsın. Bir hafta sonraki Cuma günü, yeni kilolar yazılarak % fark tespit edilsin. Alınan sonuçlara göre de oluşturulacak gruplar arasında ilk üçe girenler açıklansın.

Grupları oluşturma biçimi olarak da önerim şudur; açmış olduğum bu topiğe, "katılıyorum" şeklinde olumlu mesaj yazanları 1,2...,5 şeklinde, mesaj önceliğine bağlı olarak belirleyebiliriz.

Böylece tatlı bir rekabet havasında, daha da dayanışma sağlamış olarak keyifli bir zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.

Sevgili püsküütüm ve arkadaşlarım,
sonuç isteleri hazır. Dereceye giren takım ve üyeleri kutluyorum.:KK9::nazar:
Hata yapmamış olmayı diliyorum.

Dn: Akrep kaptanım zor günler geçiriyor ve yeni ev taşıdı, o sebeple listeleri hazırlamak istedim.:KK23:
Yaa çok özür diliyorum tamamiyle unutmuşum burayı. Az önce farkettim ve az önce burayla bağım olduğu aklıma geldi..
moni moni kanatsız meleğim çok teşekkür ederim..
Ben çok iyi değilim. Hergeçen gün biraz daha kopuyorum sanki tutunmaya çalıştığım dallardan..
seaBahAR seaBahAR canım buralardan da gideyim ben..
Her ne kadar yaşamanın güzel yanlarında kalmaya çalışsamda, kimseye faydam dokunmuyor maalesef bu süreçte..
Kapatalım takımı..
Ne dersin? Var mı önerin?

Yaa çok özür diliyorum tamamiyle unutmuşum burayı. Az önce farkettim ve az önce burayla bağım olduğu aklıma geldi..
Ben çok iyi değilim. Hergeçen gün biraz daha kopuyorum sanki tutunmaya çalıştığım dallardan..
Her ne kadar yaşamanın güzel yanlarında kalmaya çalışsamda, kimseye faydam dokunmuyor maalesef bu süreçte..
Kapatalım takımı..

Canım buralardan gideyim de ne demek :KK20: Evet çooook zor bir süreç geçiriyorsun :KK43: Yüreğindeki acıyı hiç birimiz tahmin bile edemeyiz ( acıyı yaşamayanlar için diyorum ) ama Rabbim böyle yazmış isyan etmek hayattan tamamen vazgeçmek de doğru değil :KK60:
Hee Takımında durumunu biliyor ve eminim onlarda senin takıma uğradığında senden destek beklemeden sana destek olmaya hazırlardır :KK66: Senelerce sen onlara hatta buradaki bizlere de destek oldun :KK68: Birak şimdi de bizler ve Takımın sana destek olalım :KK68:
Sen bir müddet kendini toparlayana kadar bizler senin takıma da uğrarız :KK66: yardım gerektiren durumlarda zaten bir sürü yüreği güzel insan var burada hani listeleri hiç dert etme :KK66:
Okullarda tatil olduğuna göre bende artık daha rahatım ( Laptobu kızım almıyor artık ) ve seve seve listelere yardımcı olurum bende :KK66:

Tabi karar Baharın ve senin ama kimse takım kapanmasından yana değil genelde :KK64:
Rabbim yüreğine ferahlık verir inşallah canım ….Aminnnnnnnn

Kapatalım takımı..

Akrebim zaten takımda uzun zamandır sessizlik var. Bu sessizlik üyeleri de etkiliyor haliyle. Bu hafta listende sadece iki kişi vardı, biri de bildirim yapmadı.
Eğer istersen, yarışmaya devam etmek isteyen üyeler için bir veda mesajı yazabilir ve istedikleri takımda devam etmelerini önerebilirsin. Ben de takım topiğini kilitlerim.
Yarışmanın başlangıcından beri buradasın.
Bu da hayatının son 11 yılı demek.

Şu anda acı her şeyin üstünü örtüyor, biliyor ve anlıyorum.
Ama zaman acının üstünü örtecek, bunu da biliyorum.

1. Takım izinli gibi olur. Sen bir gün devam etme kararı verdiğinde gelirsin ve yeniden başlarsın.

Sana akıl vermek haddime değil. Herkesin yapısı farklı. Kendi adıma hayata sarıldığımda acı ile daha güçlü başa çıkabildiğimi biliyorum.

Bilemediğim bu çekilmenin sana iyi gelip gelmeyeceği.

Karar senindir.

573. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

MARATONCU TAKIMLAR :KK9: :nazar:

573. etapta hiçbir üyesi izne ayrılmaya takımlarımızın listesi:

• 3. TAKIM
  • 4. TAKIM
  • 5. TAKIM
  • 6. TAKIM
  • 7. TAKIM
  • 8. TAKIM
  • 10. TAKIM
  • 13. TAKIM
Not: Aslında 2. takımda da izne ayrılan üye yok. Ancak takım sadece iki kişiden oluşmakta ve biri de bildirimde bulunmadığından "maratoncu" kategorsine almak bana uygun gelmedi, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
sampa3b667ea13357b11.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 573. Etap birincisi 14. Takımdan drdotty :KK9: :nazar:

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 573. Etap sonuncusu 13. Takımdan cankizzzz :duduk:

ETAP NOTLARI:
14. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

• 4. Takımdan tuzsuz_ruh mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 7. Takımdan Portakal Sulu Ordek ikinci kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 10. Takımdan Sekerportakalimm mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 14. Takımdan drdotty mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler.
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı

Kapatalım takımı..
Allah kolaylık,sabır versin canım.Çok zor bir süreçten geçiyorsun.Yanlış anlamazsan acınla baş edebilmek için acaba profesyonel yardım mı alsan.Aynı durum değil ama ben evlilik hazırlıkları yaparken babamın kanser olduğunu öğrenmiştik ve dağılmıştım. Toparlanabilmek için destek almıştım.
Yas olgusunun inkar,kızgınlık,pazarlık,
depresyon ve kabullenme süreçleri vardır ya.Acaba sen depresyon sürecinde mi takılı kaldın?Sana neyin iyi geleceğini sen daha iyi bilirsin tabi ama benimki bir tavsiye sadece.Bir an önce toparlanırsın inşallah canım.

Canım buralardan gideyim de ne demek :KK20: Evet çooook zor bir süreç geçiriyorsun :KK43: Yüreğindeki acıyı hiç birimiz tahmin bile edemeyiz ( acıyı yaşamayanlar için diyorum ) ama Rabbim böyle yazmış isyan etmek hayattan tamamen vazgeçmek de doğru değil :KK60:
Hee Takımında durumunu biliyor ve eminim onlarda senin takıma uğradığında senden destek beklemeden sana destek olmaya hazırlardır :KK66: Senelerce sen onlara hatta buradaki bizlere de destek oldun :KK68: Birak şimdi de bizler ve Takımın sana destek olalım :KK68:
Sen bir müddet kendini toparlayana kadar bizler senin takıma da uğrarız :KK66: yardım gerektiren durumlarda zaten bir sürü yüreği güzel insan var burada hani listeleri hiç dert etme :KK66:
Okullarda tatil olduğuna göre bende artık daha rahatım ( Laptobu kızım almıyor artık ) ve seve seve listelere yardımcı olurum bende :KK66:

Tabi karar Baharın ve senin ama kimse takım kapanmasından yana değil genelde :KK64:
Rabbim yüreğine ferahlık verir inşallah canım ….Aminnnnnnnn
Ağlattın beni güzel arkadaşım.. İyiki varsın:KK200:
Akrebim zaten takımda uzun zamandır sessizlik var. Bu sessizlik üyeleri de etkiliyor haliyle. Bu hafta listende sadece iki kişi vardı, biri de bildirim yapmadı.
Eğer istersen, yarışmaya devam etmek isteyen üyeler için bir veda mesajı yazabilir ve istedikleri takımda devam etmelerini önerebilirsin. Ben de takım topiğini kilitlerim.
Yarışmanın başlangıcından beri buradasın.
Bu da hayatının son 11 yılı demek.

Şu anda acı her şeyin üstünü örtüyor, biliyor ve anlıyorum.
Ama zaman acının üstünü örtecek, bunu da biliyorum.

1. Takım izinli gibi olur. Sen bir gün devam etme kararı verdiğinde gelirsin ve yeniden başlarsın.

Sana akıl vermek haddime değil. Herkesin yapısı farklı. Kendi adıma hayata sarıldığımda acı ile daha güçlü başa çıkabildiğimi biliyorum.

Bilemediğim bu çekilmenin sana iyi gelip gelmeyeceği.

Karar senindir.

Evet 2008 de gelmiştim ve sanırım 8.ayda.
2018 deyiz.. Kardeşimi benden alan yıl.. Ve 6.ayın 7 si... Karanlığa doğru çekildiğim gün..
O telefon hiç çalmasaydı diyorum bazen, hiç alo demeseydim..........

Bişeylerle uğraşmak kafamı dağıtıyor evet ben de hayata sarılarak daha güçlü karşılıyorum acılarımı.. Kardeşimi kaybettiğim dönemde, ev almak, ev değiştirmek nasip oldu..
Farkettimki eğer bu iş koşturmacası olmasa ben dibi görmüştüm. Acil, hastane odaları ev arası gitgellerdeydim..

Dün dinleneyim bugün izin vereyim kendime dedim.. Hep kardeşim vardı düşüncemde, hep ağladım, depresif, huysuz bişeydim.. İftarı zor bekledim..

Bugün vurdum kendimi ev düzenine.. Şimdi ara verdim. Daha iyi ve daha enerji doluyum.

Bırakırsam geri dönüşü görürmüyüm endişesi var maalesef.. Biliyorum kendimi..
Ya hep.. Ya hiç..

Ben verdiğim rahatsızlıktan ötürü tedirginim..

Allah kolaylık,sabır versin canım.Çok zor bir süreçten geçiyorsun.Yanlış anlamazsan acınla baş edebilmek için acaba profesyonel yardım mı alsan.Aynı durum değil ama ben evlilik hazırlıkları yaparken babamın kanser olduğunu öğrenmiştik ve dağılmıştım. Toparlanabilmek için destek almıştım.
Yas olgusunun inkar,kızgınlık,pazarlık,
depresyon ve kabullenme süreçleri vardır ya.Acaba sen depresyon sürecinde mi takılı kaldın?Sana neyin iyi geleceğini sen daha iyi bilirsin tabi ama benimki bir tavsiye sadece.Bir an önce toparlanırsın inşallah canım.
Teşekkür ederim balım..

Şimdilik biliyorum kendimi.. Evet o son noktanın çok kıyısındayım.. Zaman zaman hissedebiliyorum karanlığı..ama şimdilik kendimi tamir edebiliyorum..
İnişlerim oluyor evet ama çıkmayı da başarabiliyorum.

Güçlü olmak böyle bişi galiba..

İçimi kesiyorlar resmen.. Yüreğimi ciğerimi ve ateş doluyor o kesiklerin her birine.. Bu acının tarifi yine yeterli olmuyor ama hiç bişey yokmuş gibi giyiniyorum, yürüyorum, mutfak için alışveriş yapıyorum, arkadaşlarla görüşüyorum, ev düzenliyorum, davetlere katılıyorum hiç bişeyim yokmuş gibi yürüyüp gidiyorum işte hayat çizgisini..
Ne zaman biri başın sağolsun dediğinde, o karanlığı görüyorum, henüz gidemediğim mezarını, o toprağa koyuluşunu, o son anın her saniyesini düşünüyorum.. Sonra en son konuşmamızı..... Can kardeşim.. Seni çok özledim..

Ağlattın beni güzel arkadaşım.. İyiki varsın:KK200:

Evet 2008 de gelmiştim ve sanırım 8.ayda.
2018 deyiz.. Kardeşimi benden alan yıl.. Ve 6.ayın 7 si... Karanlığa doğru çekildiğim gün..
O telefon hiç çalmasaydı diyorum bazen, hiç alo demeseydim..........

Bişeylerle uğraşmak kafamı dağıtıyor evet ben de hayata sarılarak daha güçlü karşılıyorum acılarımı.. Kardeşimi kaybettiğim dönemde, ev almak, ev değiştirmek nasip oldu..
Farkettimki eğer bu iş koşturmacası olmasa ben dibi görmüştüm. Acil, hastane odaları ev arası gitgellerdeydim..

Dün dinleneyim bugün izin vereyim kendime dedim.. Hep kardeşim vardı düşüncemde, hep ağladım, depresif, huysuz bişeydim.. İftarı zor bekledim..

Bugün vurdum kendimi ev düzenine.. Şimdi ara verdim. Daha iyi ve daha enerji doluyum.

Bırakırsam geri dönüşü görürmüyüm endişesi var maalesef.. Biliyorum kendimi..
Ya hep.. Ya hiç..

Ben verdiğim rahatsızlıktan ötürü tedirginim..

Teşekkür ederim balım..

Şimdilik biliyorum kendimi.. Evet o son noktanın çok kıyısındayım.. Zaman zaman hissedebiliyorum karanlığı..ama şimdilik kendimi tamir edebiliyorum..
İnişlerim oluyor evet ama çıkmayı da başarabiliyorum.

Güçlü olmak böyle bişi galiba..

İçimi kesiyorlar resmen.. Yüreğimi ciğerimi ve ateş doluyor o kesiklerin her birine.. Bu acının tarifi yine yeterli olmuyor ama hiç bişey yokmuş gibi giyiniyorum, yürüyorum, mutfak için alışveriş yapıyorum, arkadaşlarla görüşüyorum, ev düzenliyorum, davetlere katılıyorum hiç bişeyim yokmuş gibi yürüyüp gidiyorum işte hayat çizgisini..
Ne zaman biri başın sağolsun dediğinde, o karanlığı görüyorum, henüz gidemediğim mezarını, o toprağa koyuluşunu, o son anın her saniyesini düşünüyorum.. Sonra en son konuşmamızı..... Can kardeşim.. Seni çok özledim..
Yazdıklarını okudukça boğazıma bir yumru oturdu.Acın çok taze ve ne yazık ki tek çaresi de zaman.Zaman kardeşini elbette unutturmayacak ama en azından dayanma gücün artacak canım.
Şu mübarek günde sen ve ailen için sabır,kardeşin için de rahmet diliyorum.

X