Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ağlattın beni güzel arkadaşım.. İyiki varsın:KK200:

Evet 2008 de gelmiştim ve sanırım 8.ayda.
2018 deyiz.. Kardeşimi benden alan yıl.. Ve 6.ayın 7 si... Karanlığa doğru çekildiğim gün..
O telefon hiç çalmasaydı diyorum bazen, hiç alo demeseydim..........

Bişeylerle uğraşmak kafamı dağıtıyor evet ben de hayata sarılarak daha güçlü karşılıyorum acılarımı.. Kardeşimi kaybettiğim dönemde, ev almak, ev değiştirmek nasip oldu..
Farkettimki eğer bu iş koşturmacası olmasa ben dibi görmüştüm. Acil, hastane odaları ev arası gitgellerdeydim..

Dün dinleneyim bugün izin vereyim kendime dedim.. Hep kardeşim vardı düşüncemde, hep ağladım, depresif, huysuz bişeydim.. İftarı zor bekledim..

Bugün vurdum kendimi ev düzenine.. Şimdi ara verdim. Daha iyi ve daha enerji doluyum.

Bırakırsam geri dönüşü görürmüyüm endişesi var maalesef.. Biliyorum kendimi..
Ya hep.. Ya hiç..

Ben verdiğim rahatsızlıktan ötürü tedirginim..

Teşekkür ederim balım..

Şimdilik biliyorum kendimi.. Evet o son noktanın çok kıyısındayım.. Zaman zaman hissedebiliyorum karanlığı..ama şimdilik kendimi tamir edebiliyorum..
İnişlerim oluyor evet ama çıkmayı da başarabiliyorum.

Güçlü olmak böyle bişi galiba..

İçimi kesiyorlar resmen.. Yüreğimi ciğerimi ve ateş doluyor o kesiklerin her birine.. Bu acının tarifi yine yeterli olmuyor ama hiç bişey yokmuş gibi giyiniyorum, yürüyorum, mutfak için alışveriş yapıyorum, arkadaşlarla görüşüyorum, ev düzenliyorum, davetlere katılıyorum hiç bişeyim yokmuş gibi yürüyüp gidiyorum işte hayat çizgisini..
Ne zaman biri başın sağolsun dediğinde, o karanlığı görüyorum, henüz gidemediğim mezarını, o toprağa koyuluşunu, o son anın her saniyesini düşünüyorum.. Sonra en son konuşmamızı..... Can kardeşim.. Seni çok özledim..

Kelimelerin, cümlelerin anlatamayacağı şeyler var. Boğazına kadar gelip, orada düğümlenip kalan. Şunu bil sadece biz hepimiz buradayız ve ne zaman ihtiyacın olursa burada olacağız. Takımın için elimden gelen her şeyi yaparım ve diğer arkadaşlarımında yapacağına inanıyorum...

573. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

MARATONCU TAKIMLAR :KK9: :nazar:

573. etapta hiçbir üyesi izne ayrılmaya takımlarımızın listesi:

• 3. TAKIM
  • 4. TAKIM
  • 5. TAKIM
  • 6. TAKIM
  • 7. TAKIM
  • 8. TAKIM
  • 10. TAKIM
  • 13. TAKIM
Not: Aslında 2. takımda da izne ayrılan üye yok. Ancak takım sadece iki kişiden oluşmakta ve biri de bildirimde bulunmadığından "maratoncu" kategorsine almak bana uygun gelmedi, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
sampa3b667ea13357b11.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 573. Etap birincisi 14. Takımdan drdotty :KK9: :nazar:

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 573. Etap sonuncusu 13. Takımdan cankizzzz :duduk:

ETAP NOTLARI:
14. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

• 4. Takımdan tuzsuz_ruh mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 7. Takımdan Portakal Sulu Ordek ikinci kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 10. Takımdan Sekerportakalimm mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 14. Takımdan drdotty mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler.
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı

Ellerine emeğine sağlık bitanem. :KK60:
Hem yükselen yıldız hem de maratoncu takım olmak çok mutlu etti.:KK36:

2018 deyiz.. Kardeşimi benden alan yıl.. Ve 6.ayın 7 si... Karanlığa doğru çekildiğim gün..

Bişeylerle uğraşmak kafamı dağıtıyor evet ben de hayata sarılarak daha güçlü karşılıyorum acılarımı.. Kardeşimi kaybettiğim dönemde, ev almak, ev değiştirmek nasip oldu..
Farkettimki eğer bu iş koşturmacası olmasa ben dibi görmüştüm. Acil, hastane odaları ev arası gitgellerdeydim..

Dün dinleneyim bugün izin vereyim kendime dedim.. Hep kardeşim vardı düşüncemde, hep ağladım, depresif, huysuz bişeydim.. İftarı zor bekledim..

Bugün vurdum kendimi ev düzenine.. Şimdi ara verdim. Daha iyi ve daha enerji doluyum.

Ya hep.. Ya hiç..

Teşekkür ederim balım..

Şimdilik biliyorum kendimi.. Evet o son noktanın çok kıyısındayım.. Zaman zaman hissedebiliyorum karanlığı..ama şimdilik kendimi tamir edebiliyorum..

İçimi kesiyorlar resmen.. Yüreğimi ciğerimi ve ateş doluyor o kesiklerin her birine.. Bu acının tarifi yine yeterli olmuyor ama hiç bişey yokmuş gibi giyiniyorum, yürüyorum, mutfak için alışveriş yapıyorum, arkadaşlarla görüşüyorum, ev düzenliyorum, davetlere katılıyorum hiç bişeyim yokmuş gibi yürüyüp gidiyorum işte hayat çizgisini..
Ne zaman biri başın sağolsun dediğinde, o karanlığı görüyorum, henüz gidemediğim mezarını, o toprağa koyuluşunu, o son anın her saniyesini düşünüyorum.. Sonra en son konuşmamızı..... Can kardeşim.. Seni çok özledim..
Akrap kaptanım ne karar verirsen ver biz hep yanındayız.:KK19:
Zaten etaplar birleşiyor, düşünmen için bol bol vaktin var.:KK60:

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR seaBahAR 30. tur 2. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Performans Uygulaması / CUMA Zayıflama Yarışması

şimdiden hepimizin ramazan bayramı kutlu olsun

Ellerine sağlık.

monişim güzel bir noktaya değinmiş Ellssa Ellssa kaptanım.
Bu sürede düşünürsün.

Bir de acaba başvuru listesinden takımın adını kaldırsak mı sen karar verene kadar? Yeni üye takıma gelse kimseyi bulamayacak. Ne dersin?

Ellerine sağlık.

Bu sürede düşünürsün.

Bir de acaba başvuru listesinden takımın adını kaldırsak mı sen karar verene kadar? Yeni üye takıma gelse kimseyi bulamayacak. Ne dersin?

Baharcığım ben her gün 2.Takıma da bakacağım inşallah bir aksilik olmazsa ama yine tabi karar sizlerin :KK66:

573. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

MARATONCU TAKIMLAR :KK9: :nazar:

573. etapta hiçbir üyesi izne ayrılmaya takımlarımızın listesi:

• 3. TAKIM
  • 4. TAKIM
  • 5. TAKIM
  • 6. TAKIM
  • 7. TAKIM
  • 8. TAKIM
  • 10. TAKIM
  • 13. TAKIM
Not: Aslında 2. takımda da izne ayrılan üye yok. Ancak takım sadece iki kişiden oluşmakta ve biri de bildirimde bulunmadığından "maratoncu" kategorsine almak bana uygun gelmedi, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
sampa3b667ea13357b11.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 573. Etap birincisi 14. Takımdan drdotty :KK9: :nazar:

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 573. Etap sonuncusu 13. Takımdan cankizzzz :duduk:

ETAP NOTLARI:
14. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

• 4. Takımdan tuzsuz_ruh mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 7. Takımdan Portakal Sulu Ordek ikinci kez mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 10. Takımdan Sekerportakalimm mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 14. Takımdan drdotty mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler.
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı

samp6ceca228672abd33.jpg

4. Takımdan @tuzsuz_ruh 22 haftada 12,6 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
emeğine sağlık kaptanim hakkını ödeyemeyiz :KK200::KK200::KK200:

Ya hep.. Ya hiç..

Teşekkür ederim balım..

Ahhh canım deşdin yüreğimi şu mesajınla Allah içine ferahlık versin birşeylerle uğraşmak iyi gelir ınsana lütfen hayattan kopma bir gün hepimiz orda onlarla buluşucaz inşallah

Bir profesyonel yardım alman gerekli bence de sende duygusunu çok derin yasayan birisin ve burda ne zaman ihtiyac olursa bende yardım ederim düşün taşın ama biz varız unutma buradan kopmanı istemiyoruz hic birimiz görmesek de birbirimizi hepiniz değerli insanlarsınız kendine dikkat et lütfen canım dualarım hep seninle

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR seaBahAR 30. tur 2. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Performans Uygulaması / CUMA Zayıflama Yarışması

şimdiden hepimizin ramazan bayramı kutlu olsun

Ellerine sağlık.:KK36:Şimdiden senin de bayramın kutlu olsun.
samp6ceca228672abd33.jpg

4. Takımdan @tuzsuz_ruh 22 haftada 12,6 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
Ellerine sağlık Bahar’cım:KK36:

Teşekkür ederim canım evet sonunda mezun oldum çok şükür yok almaya hic niyetim yok
Tekrar tebrikler canım:KK36: Kep de pek bi yakışmış:KK37:

Kelimelerin, cümlelerin anlatamayacağı şeyler var. Boğazına kadar gelip, orada düğümlenip kalan. Şunu bil sadece biz hepimiz buradayız ve ne zaman ihtiyacın olursa burada olacağız. Takımın için elimden gelen her şeyi yaparım ve diğer arkadaşlarımında yapacağına inanıyorum...

Ellerine sağlık.

Bu sürede düşünürsün.

Baharcığım ben her gün 2.Takıma da bakacağım inşallah bir aksilik olmazsa ama yine tabi karar sizlerin :KK66:

Ahhh canım deşdin yüreğimi şu mesajınla Allah içine ferahlık versin birşeylerle uğraşmak iyi gelir ınsana lütfen hayattan kopma bir gün hepimiz orda onlarla buluşucaz inşallah

Bir profesyonel yardım alman gerekli bence de sende duygusunu çok derin yasayan birisin ve burda ne zaman ihtiyac olursa bende yardım ederim düşün taşın ama biz varız unutma buradan kopmanı istemiyoruz hic birimiz görmesek de birbirimizi hepiniz değerli insanlarsınız kendine dikkat et lütfen canım dualarım hep seninle

Teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız. Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum:KK15:
seaBahAR seaBahAR canım gelsin üyeler. Bırakmıyorum. Bu kadar yardımcı melek :KK15:varken bırakırsam çok ayıp olur.
Tökezlediğimde biliyorumki sizler varsınız..
Tekrar teşekkür ederim hepinize:KK15:

seaBahAR seaBahAR canım gelsin üyeler. Bırakmıyorum. Bu kadar yardımcı melek :KK15:varken bırakırsam çok ayıp olur.
Bırakmıyor oluşuna çok sevindim canım:KK200: Takımına ben de uğrarım ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bırakma kesinlikle yardımcı oluruz hepimiz elimizden geleni yaparız yeterki sen iyi ol

X