Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

534. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-145#post-52726302
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

7. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

8. TAKIM
kittenlove ile ilgili olarak;
Üyemiz, belirttiğiniz gibi izne ayrılmamıştır. 490. etapta, bildirimsiz ayrıldı notu düşülmüştür. Dolayısı ile, eskiden yarışmacı olduğunu belirterek yeni üye gibi işlem yapmanız gerekmektedir. Deneme süresi uygulayacaksanız listeden çıkartınız.
Yok, eğer deneme süresine gerek yok diyorsanız da dediğim gibi yeni üye işlemi yapmanız ve buna bağlı olarak listeleri güncellemeniz gerekmektedir.

ETAP MEZUNLARI

8. Takımdan saimeberen mezun oldu, tebrikler.
Üyemizin karnesini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, mezunlar topiğinden takip edebilirsiniz.

9. Takımdan Seydan94 mezun oldu, tebrikler.
Mezuniyet sonrası dönüş yaptığından, ikinci kez karne hazırlanmamaktadır, bilginize.

Arzu eden, başarı hikayesini linkini vermiş olduğum başlıkta paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ

Yarışmamız 534. Etap birincisi; 7. Takımdan Triplimelek Megi arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Sevgili arkadaşlar,

Bu hafta hazırlayacaklarım ekte:

1- 8. Takımdan saimeberen'in karnesi
2- Bir analiz dönemine daha gelmiş olduğumuzdan; 1. ve 2. takımın analizleri
3- Eylül ayına girmiş olmamız sebebi ile bireysel sıralama listesi

Hepsini Cumaya kadar yetiştirme ümidiyle, kalın sağlıcakla.

Önemli Rica: Analiz döneminde, etap raporunda oluşan aksaklıklar elimi kolumu bağlıyor. Sıralama değişirse, karne notu değişiyor, biliyorsunuz. O nedenle ben sorunların çözülmesini beklemek durumunda kalıyorum.

Özellikle analiz döneminde her zamankine göre biraz daha özenli olmanızı ve sorunlara karşı daha hızlı çözüm üretmenizi önemle rica ediyorum.

Ellerine sağlık canım.

Selam ❤
Ben bu grubu bir turlu toparlayamiyorum. Tam toparlandik hoop araya bayram girdi yeniden sessizlesti ortalik. Izine cikanlar donmuyo yeni uyeler desem 1 gun yaziyolar ikinci gun yoklar. Mesela dun listeye aldigim bi uye bugun ayrilmak istedigini soyledi. Ne yapmam lazim. Boyle olunca benimde motivasyonum dusuyor. Neredeyse 1 haftadir 3 kisiyle muhabbet ediyoruz sadece. Baska kimse yok...
Aklima sadece grubun kapanmasini istemek geliyo yada kaptanlikdan cekilip baska bir gruba gitmek... tecrubeli kaptanlardan fikir istiyorum bu konuda

Canım ne güzel üç kişiniz. Üç kişi zamanla altı da olur, oniki de.
Ben 2.takımı devraldığımda benle birlikte iki kişiydik.
Sabırla sebat et. Takımının başında ol. Sen güçlü olursan takımın da güçlü olur.
Ufak rüzgarlara teslim etme takımını..

Gerektiğinde ghepimiz yardımcı oluruz canım. Takımınla kal.. Bir çok zayıflama hikayesine vesile ol..

Bilemiyorum. Cok cabuk pes edebilen bir yapim var ondan kaynakli heralde. Konusacak kimseyi bulamayinca benimde motivasyonum dusuyor. Buna da ayri sinirleniyorum

Bilemiyorum. Cok cabuk pes edebilen bir yapim var ondan kaynakli heralde. Konusacak kimseyi bulamayinca benimde motivasyonum dusuyor. Buna da ayri sinirleniyorum
Tatlım en azından yeni üyeler gelene kadar motivasyon sohbet için bizde size geliriz,
Sizde bize gelebilirsiniz
Zaman Zaman bazen takımlarda olabiliyor bu durum
Okullar açıldıktan sonra heralde daha çok yeni üye gelmeye başlar
Birazdaha sabret

Insallah oyle olur. Tesekkur ederim desteginiz icin.

Ayni durum bizim takimda ve bende de var malesef.
Gunaydin arkadaslar boyle ilk seferde ilk az yazismada pes edecekseniz kaptanlik yapmayin arkadaslar takim kapanmalari herkesi cok uzuyor kaptanlik sabir ister ozveri ister ilk terslikte birakip gitmek yakismaz kusura bakmayin biraz agir oldu bu sozlerim ilk ters giden seyde takimi birakmak baska takima gitmek yerine kardes takimdan destek isteyin uye talebinde bulunun bakin tecrubeli kaptanlarim hemen destek olmak icin devreye girmis ne olur ilk olumsuzlukta bu duruma gelmeyin akrep kaptanim da soylemis 2 kisi ile takimi actim diye ha keza bende 3-4yil once ayni seyi yasadim listede 2 kisi vardi ama pes etmedik devam ettik diyecegim o ki yazdiklarim biraz agir oldu kusura bakmayin ama pes etmeyin

Kanguru_ nin yazdıklarından yola çıkarak bir iki gözlemimi yazayım bende , umarım yardımcı olur .

Takımlar kaptanların gemileri ... su da alsa ... fırtına da çıksa ... dümenden ayrılmayacak kaptan .

Şimdi zaman zaman görüyorum , evet üye sıkıntısı oluyor ... ama bir kaptan asla takımına ...

-niye kimse yok ?
-yine sayfalar ilerlememiş...
-arkadaşlaaaaaaaaaar bu böyle gitmez ...

vs. vs. vs.... yazmamalı ...

Gelen arkadaşlar destek ve motivasyona ihtiyacı oldukları için geliyor .. hani zor bulunur öyle , gelip takımı şaha kaldıracak motivede arkadaş ...genelde , sizden beklenir bu . ve ben bir takıma girsem;sayfalarca ''ne olacak bu takımın hali? '' yazısı görsem , baştan motive kaybederim .

Bu konuda oynakbasi34 banunun felsefesini çok beğenirim ...gördüğüm kadarı ile ... girer ... dolu dolu yazar ... son mesaj kendine de ait olsa ...

Yani demem o ki ; siz güçlü durun ki , gelen de takımınıza güvenip kalsın .

+1000

Öerhabalar ben o zaman cuma günü bildirim yapıo sonraki hafta salı günü gibi tam hatırlamıyorum artık katılamıcağımı haber vererek izne çıkmak istediğimi söylemiştim üstünden 6 ay da geçti ne yapmamız gerekiyor şimdi direkt yeni üye gibi başlıcaksam bu 3.cuma oldu zaten yani deneme sürecini bı sefer de yaptım nasıl olucak şimdi ?

Merhabalar ben izninizle izne ayriliyirum bayanlar bu yil nobet tutmaya basladim ve cok yogun bu yuzden takip edemiyorum kilo vermeye de ara veriyorum saglikli beslenmeye devam edicem ama kilo hesabi yapcak durumda degilim su aralar insallah donusum yakin zamanda olur kilo verme seruvenine :)
kittenlove

buldum mesajımı mesaj bu .eğer izne yanlış ayrıldıysam da zamanın kaptanı söyleseydi keşke çünkü ben geri dönmeyi planladığım için çat yazmayı bırakmaktansa haber vererek çıkmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…