Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

524. ve 534. etaplar arasındaki 10 haftalık dönemi kapsayan ve 534. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-52738209

İlk on dereceye üç üyesini yerleştiren 8. takıma tebrikler! :nazar:

524. ve 534. etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız: :KK20:

• 1. Takım: ispanyol
  • 2. Takım: Gzm2628 & Tabitabi
  • 9. Takım: CeruleanSins

Toplamda 99 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 95 kişi, son on hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler! :nazar:

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
Not: 8. takımda yer alan kittenlove durumdaki belirsizlik nedeni ile listeye alınmamıştır.
Ellerine sağlık :KK200: çok teşekkürler ilk 3de kendimi görünce daha bi mutlu oldum bir dahaki analiz döneminde hedefim 1.olmak olsun inş :KK70:

Selamın aleyküm kızlarrrrrr
Herkese hayırlı günler

Haftasonu şehirdışında bir akrabanın doğum hazırlığı ve onun görümcesinin kınası olunca maalesef değil buraya bakmaya popişimin yer görmesine bile fırsat olmadı:KK48:
Listeyle alakalı sıkıntı ben ortalarda olmayınca gerektiği gibi düzenlenmiş ama bundan dolayı sizleri de beklettiğim için çok özür dilerim :KK66:

@Rzgrece nin yazdıklarından yola çıkarak bir iki gözlemimi yazayım bende , umarım yardımcı olur .

Takımlar kaptanların gemileri ... su da alsa ... fırtına da çıksa ... dümenden ayrılmayacak kaptan .

Şimdi zaman zaman görüyorum , evet üye sıkıntısı oluyor ... ama bir kaptan asla takımına ...

-niye kimse yok ?
-yine sayfalar ilerlememiş...
-arkadaşlaaaaaaaaaar bu böyle gitmez ...

vs. vs. vs.... yazmamalı ...

Gelen arkadaşlar destek ve motivasyona ihtiyacı oldukları için geliyor .. hani zor bulunur öyle , gelip takımı şaha kaldıracak motivede arkadaş ...genelde , sizden beklenir bu . ve ben bir takıma girsem;sayfalarca ''ne olacak bu takımın hali? '' yazısı görsem , baştan motive kaybederim .

Bu konuda oynakbasi34 oynakbasi34 banunun felsefesini çok beğenirim ...gördüğüm kadarı ile ... girer ... dolu dolu yazar ... son mesaj kendine de ait olsa ...

Yani demem o ki ; siz güçlü durun ki , gelen de takımınıza güvenip kalsın .

Canim bende oynakbasi34 oynakbasi34 yi ornek gostetecektim hatta yazdim sonrasinda silmistim gozlemlerimiz ayni imis cok guzel yazmissin canim

:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

524. ve 534. etaplar arasındaki 10 haftalık dönemi kapsayan ve 534. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-52738209

İlk on dereceye üç üyesini yerleştiren 8. takıma tebrikler! :nazar:

524. ve 534. etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız: :KK20:

• 1. Takım: ispanyol
  • 2. Takım: Gzm2628 & Tabitabi
  • 9. Takım: CeruleanSins

Toplamda 99 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 95 kişi, son on hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler! :nazar:

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
Not: 8. takımda yer alan kittenlove durumdaki belirsizlik nedeni ile listeye alınmamıştır.

Ellerine ve emeğine sağlık :KK66:

Canım senin kararın olacağı için duzeltilmedi. Ya kittenoleve u çıkartıp listeni hazırlayacaksın. Ya da yeni üye gibi giriş yapıp düzenleyeceksin. Sadece X etapta ayrılan uye geri dondu yazacaksın. Aslında senin ilk yaptığın doğruydu ama izin yazınca ben yanılttım sanırım.

Canım senin kararın olacağı için duzeltilmedi. Ya kittenoleve u çıkartıp listeni hazırlayacaksın. Ya da yeni üye gibi giriş yapıp düzenleyeceksin. Sadece X etapta ayrılan uye geri dondu yazacaksın. Aslında senin ilk yaptığın doğruydu ama izin yazınca ben yanılttım sanırım.

Can sağlığı canım :KK66: haftaya olması gerektiği gibi yaparız :KK66: Hani bekletmek istemezdim ama sonunda ben gelemeyince liste dışında kalmış ama oda sıkıntı olmaz nasılsa sayılı gün çabuk geçer :KK66:

Can sağlığı canım :KK66: haftaya olması gerektiği gibi yaparız :KK66: Hani bekletmek istemezdim ama sonunda ben gelemeyince liste dışında kalmış ama oda sıkıntı olmaz nasılsa sayılı gün çabuk geçer :KK66:
Banucum kittenloveye listeye alırsanda, almazsanda listenizi düzenlemen gerekiyor cnm.
Eğer sıralama değişiyorsa onuda düzeltmen lazım

Ellerine sağlık canım.. Ayırdığın vaktin sana huzur olarak geri dönsün inşallah:KK200:
Ve bu arada üst resime bayıldım :KK9:İlk resimde kendimi gördüm:KK67: neler yemiş neler:oha:
Ne güzel bir temenni bu böyle..
Huzurdan önemli duygu mu var.. Hepimize lazım.
Fotoğrafı epey bir aradım. Her ne kadar son kareye bakıp "yok artık daha neler! meyve suyu ile mi yaşayacağız" demiş olsam da genel dizaynı sevdim.. beğenmene de sevindim tabii..

Ellerine sağlık :KK200: çok teşekkürler ilk 3de kendimi görünce daha bi mutlu oldum bir dahaki analiz döneminde hedefim 1.olmak olsun inş :KK70:
Kolay iş değil başardığın tatlım.. :nazar:
Hedefine gelince, neden olmasın?

oynakbasi34 oynakbasi34 kaptanım, sonuç listesini yeniden düzenlemişsin ancak kittenlove ile ilgili satırda hiçbir değişiklik yok, lütfen bir kez daha kontrol eder misin?
ya da ben anlamadım yani..

analizler için bekliyorum.

Bahar ... oynakbasi34 oynakbasi34 bana sorduğunda onu bu şekilde ben yönlendirmiştim .

***3. Takım 490.Etap***DOKUZUNCU

kittenlove: (67///%) bildirimsiz ayrıldı

Bu paylaşıma göre ; yeni üye girişi yapılması gerektiğini söylediğinden , izne ayrılan üye olarak yaptığı bildirimi ...
takımdan ayrılan üye geri döndü , yeni üye girişi olarak düzenlendi

düzeltme öncesi hali.

kittenlove ( 67 / 68,3 / + 1,3 / - 0,045 % ) 490.Etapta 3. Takımdan izne ayrılan üye transfer olarak döndü ( 6 ay kuralı ) Etap birleşmesi nedeniyle yüzdesi 43e bölündü

düzeltilmiş hali
kittenlove ( 67 / 68,3 / + 1,3 / - 0,045 % ) Yeni Üye . 3.takımdan 490.etapta kendi isteğiyle ayrılan üye geri döndü. Başlangıç 25 Ağustos, başlangıç kilosu 68,7, hedef 60

seaBahAR seaBahAR

düzeltme öncesi hali.

kittenlove ( 67 / 68,3 / + 1,3 / - 0,045 % ) 490.Etapta 3. Takımdan izne ayrılan üye transfer olarak döndü ( 6 ay kuralı ) Etap birleşmesi nedeniyle yüzdesi 43e bölündü

düzeltilmiş hali
kittenlove ( 67 / 68,3 / + 1,3 / - 0,045 % ) Yeni Üye . 3.takımdan 490.etapta kendi isteğiyle ayrılan üye geri döndü. Başlangıç 25 Ağustos, başlangıç kilosu 68,7, hedef 60

seaBahAR seaBahAR
Aus, üyenin kilo bilgileride düzeltilmesi gerekiyor heralde
Önceki yazımda yüzde 43 e bölünmüş

Yeni üye gibi

25 ağustosta giriş yapıp kilo bildirdiyse 68.7 le

(68.7 /68.3/0.4/%0.29) etap birleşimi nedeniyle yüzdesi 2 ye bölündü
Şeklinde

Tabi takım yüzdesi de değişir

Aus, üyenin kilo bilgileride düzeltilmesi gerekiyor heralde
Önceki yazımda yüzde 43 e bölünmüş

Yeni üye gibi

25 ağustosta giriş yapıp kilo bildirdiyse 68.7 le

(68.7 /68.3/0.4/%0.29) etap birleşimi nedeniyle yüzdesi 2 ye bölündü
Şeklinde

Tabi takım yüzdesi de değişir

ben sadece kırmızı not kısmını nasıl düzenleyeceği ile ilgili bilgi verdim banuya ...sanırım yeniden yüzdeyi 43 e böldüğü bildirimi yazmış . bana not kısmını sormuştu :)

oynakbasi34 oynakbasi34 banu .... üyenin kilosu da değişecek ...

sen 6 ay kuralına göre artısını yazmışsın ama o artık yeni bir üye ... giriş kilosunu ve bu cuma kilosunu yaz ve 2 ye böl ... Mefkurem Mefkurem senin için hazır yapılmaşını göstermiş sağolsun

Sevgili kaptanlarım bazı nedenlerden dolayı 9.takimin kaptanlığıni her anlamda güvendiğim Habinar Habinar devretmek istiyorum ben her daim onun yanında olmaya çalışacağım lakin 2 kaptanımin referansina ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Sevgili kaptanlarım bazı nedenlerden dolayı 9.takimin kaptanlığıni her anlamda güvendiğim Habinar Habinar devretmek istiyorum ben her daim onun yanında olmaya çalışacağım lakin 2 kaptanımin referansina ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

9. takım Kaptan adayı Habinar Habinar kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.

Referans metni:

9. takım Kaptan adayı Habinar Habinar kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.

X