Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eğer yeni üye olarak kabul edilirsem de bildirimin 68.7 olan başlangıç kilomdan düştüğüm bu cuma bildirimini yaptığım kilo sayılmalı
Cnm bunda Baharın yapıcağı bişey yok

Takım kaptanı seni yeni üye gibi gösterip listede düzenlemeleri yapması gerekiyor

Ben sonradan farkettim
Aslında izinli dönüşü yapmış olsaydın bile artı kilon yüzde 5 den fazla olmadığı için listeye giremezdin zaten

Takım kaptanı seni yeni üye gibi gösterip listede düzenlemeleri yapması gerekiyor

Ben sonradan farkettim
Aslında izinli dönüşü yapmış olsaydın bile artı kilon yüzde 5 den fazla olmadığı için listeye giremezdin zaten

anladım yeni üye gibi girmem gerekiyor yani listeye

Ben sonradan farkettim
ay yok ben kızmıyorum zaten :) ne olduğunu anlamaya çalışıyorum :)

Kanguru_ Kanguru_ nin yazdıklarından yola çıkarak bir iki gözlemimi yazayım bende , umarım yardımcı olur .

Takımlar kaptanların gemileri ... su da alsa ... fırtına da çıksa ... dümenden ayrılmayacak kaptan .

Şimdi zaman zaman görüyorum , evet üye sıkıntısı oluyor ... ama bir kaptan asla takımına ...

-niye kimse yok ?
-yine sayfalar ilerlememiş...
-arkadaşlaaaaaaaaaar bu böyle gitmez ...

vs. vs. vs.... yazmamalı ...

Gelen arkadaşlar destek ve motivasyona ihtiyacı oldukları için geliyor .. hani zor bulunur öyle , gelip takımı şaha kaldıracak motivede arkadaş ...genelde , sizden beklenir bu . ve ben bir takıma girsem;sayfalarca ''ne olacak bu takımın hali? '' yazısı görsem , baştan motive kaybederim .

Bu konuda oynakbasi34 oynakbasi34 banunun felsefesini çok beğenirim ...gördüğüm kadarı ile ... girer ... dolu dolu yazar ... son mesaj kendine de ait olsa ...

Yani demem o ki ; siz güçlü durun ki , gelen de takımınıza güvenip kalsın .
Canim bende oynakbasi34 oynakbasi34 yi ornek gostetecektim hatta yazdim sonrasinda silmistim gozlemlerimiz ayni imis cok guzel yazmissin canim

Gunaydin arkadaslar boyle ilk seferde ilk az yazismada pes edecekseniz kaptanlik yapmayin arkadaslar takim kapanmalari herkesi cok uzuyor kaptanlik sabir ister ozveri ister ilk terslikte birakip gitmek yakismaz kusura bakmayin biraz agir oldu bu sozlerim ilk ters giden seyde takimi birakmak baska takima gitmek yerine kardes takimdan destek isteyin uye talebinde bulunun bakin tecrubeli kaptanlarim hemen destek olmak icin devreye girmis ne olur ilk olumsuzlukta bu duruma gelmeyin akrep kaptanim da soylemis 2 kisi ile takimi actim diye ha keza bende 3-4yil once ayni seyi yasadim listede 2 kisi vardi ama pes etmedik devam ettik diyecegim o ki yazdiklarim biraz agir oldu kusura bakmayin ama pes etmeyin
haklisin kaptanim. Destek icin tesekkur ederim. Bundan sonra daha azimli olcam insallah.

Kanguru_ Kanguru_ nin yazdıklarından yola çıkarak bir iki gözlemimi yazayım bende , umarım yardımcı olur .

Takımlar kaptanların gemileri ... su da alsa ... fırtına da çıksa ... dümenden ayrılmayacak kaptan .

Şimdi zaman zaman görüyorum , evet üye sıkıntısı oluyor ... ama bir kaptan asla takımına ...

-niye kimse yok ?

Gelen arkadaşlar destek ve motivasyona ihtiyacı oldukları için geliyor .. hani zor bulunur öyle , gelip takımı şaha kaldıracak motivede arkadaş ...genelde , sizden beklenir bu . ve ben bir takıma girsem;sayfalarca ''ne olacak bu takımın hali? '' yazısı görsem , baştan motive kaybederim .

Bu konuda oynakbasi34 oynakbasi34 banunun felsefesini çok beğenirim ...gördüğüm kadarı ile ... girer ... dolu dolu yazar ... son mesaj kendine de ait olsa ...

aus kaptanim bunu soylemen iyi oldu. Disardan bakildiginda oyle gorundugunu bilmiyodum. Bundan sonra moral bozmadan devam edicem insallah. Oynakbasini belli bir sure izleyip biraz ornek alayim :)

Artırıyorum: +100.000

-niye kimse yok ?

+1.000.000

Merhabalar ben izninizle izne ayriliyirum bayanlar bu yil nobet tutmaya basladim ve cok yogun bu yuzden takip edemiyorum kilo vermeye de ara veriyorum saglikli beslenmeye devam edicem ama kilo hesabi yapcak durumda degilim su aralar insallah donusum yakin zamanda olur kilo verme seruvenine :)
kittenlove

buldum mesajımı mesaj bu .eğer izne yanlış ayrıldıysam da zamanın kaptanı söyleseydi keşke çünkü ben geri dönmeyi planladığım için çat yazmayı bırakmaktansa haber vererek çıkmıştım

Evet cnm
Banu gelince listeleri düzenler bi sorun kalmaz

Ben de tam paniğe gerek yok, kaptanın halleder durumu diyecektim ki Mefkurem Mefkurem yetişmiş.
Etap raporundaki problemlere kaptanlar yanıt veriyor.

haklisin kaptanim. Destek icin tesekkur ederim. Bundan sonra daha azimli olcam insallah.

aus kaptanim bunu soylemen iyi oldu. Disardan bakildiginda oyle gorundugunu bilmiyodum. Bundan sonra moral bozmadan devam edicem insallah. Oynakbasini belli bir sure izleyip biraz ornek alayim :)
Aynen oyle cnm ne olursa olsun moral bozmak yok eminim bu sekilde davranirsan en kisa surede toparlarsin takimi

samp6b53bb04660ba6b6.jpg

8. Takımdan @saimeberen 28 haftada 15 kilo vererek mezun olmuştur.

Karnesi:

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-62#post-52736968
Eline sağlık canım:KK200:

524. ve 534. etaplar arasındaki 10 haftalık dönemi kapsayan ve 534. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-52738209

İlk on dereceye üç üyesini yerleştiren 8. takıma tebrikler! :nazar:

524. ve 534. etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız: :KK20:

• 1. Takım: ispanyol
  • 2. Takım: Gzm2628 & Tabitabi
  • 9. Takım: CeruleanSins

Toplamda 99 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 95 kişi, son on hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler! :nazar:

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
Not: 8. takımda yer alan kittenlove durumdaki belirsizlik nedeni ile listeye alınmamıştır.

524. ve 534. etaplar arasındaki 10 haftalık dönemi kapsayan ve 534. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-52738209

Toplamda 99 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 95 kişi, son on hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler! :nazar:

Not: 8. takımda yer alan kittenlove durumdaki belirsizlik nedeni ile listeye alınmamıştır.
Emeğinize sağlık

Ellerine sağlık canım.. Ayırdığın vaktin sana huzur olarak geri dönsün inşallah:KK200:
Ve bu arada üst resime bayıldım :KK9:İlk resimde kendimi gördüm:KK67: neler yemiş neler:oha:

Ellerine saglik canim

X