Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eğer yeni üye olarak kabul edilirsem de bildirimin 68.7 olan başlangıç kilomdan düştüğüm bu cuma bildirimini yaptığım kilo sayılmalı
Cnm bunda Baharın yapıcağı bişey yok

Takım kaptanı seni yeni üye gibi gösterip listede düzenlemeleri yapması gerekiyor

Ben sonradan farkettim
Aslında izinli dönüşü yapmış olsaydın bile artı kilon yüzde 5 den fazla olmadığı için listeye giremezdin zaten

anladım yeni üye gibi girmem gerekiyor yani listeye

ay yok ben kızmıyorum zaten :) ne olduğunu anlamaya çalışıyorum :)

Canim bende oynakbasi34 yi ornek gostetecektim hatta yazdim sonrasinda silmistim gozlemlerimiz ayni imis cok guzel yazmissin canim

haklisin kaptanim. Destek icin tesekkur ederim. Bundan sonra daha azimli olcam insallah.

aus kaptanim bunu soylemen iyi oldu. Disardan bakildiginda oyle gorundugunu bilmiyodum. Bundan sonra moral bozmadan devam edicem insallah. Oynakbasini belli bir sure izleyip biraz ornek alayim :)

Artırıyorum: +100.000

+1.000.000

Evet cnm
Banu gelince listeleri düzenler bi sorun kalmaz

Ben de tam paniğe gerek yok, kaptanın halleder durumu diyecektim ki Mefkurem yetişmiş.
Etap raporundaki problemlere kaptanlar yanıt veriyor.

Aynen oyle cnm ne olursa olsun moral bozmak yok eminim bu sekilde davranirsan en kisa surede toparlarsin takimi

524. ve 534. etaplar arasındaki 10 haftalık dönemi kapsayan ve 534. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-52738209

İlk on dereceye üç üyesini yerleştiren 8. takıma tebrikler!

524. ve 534. etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:

• 1. Takım: ispanyol
  • 2. Takım: Gzm2628 & Tabitabi
  • 9. Takım: CeruleanSins

Toplamda 99 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 95 kişi, son on hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler!

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
Not: 8. takımda yer alan kittenlove durumdaki belirsizlik nedeni ile listeye alınmamıştır.

Emeğinize sağlık

Ellerine sağlık canım.. Ayırdığın vaktin sana huzur olarak geri dönsün inşallah
Ve bu arada üst resime bayıldım İlk resimde kendimi gördüm neler yemiş neler

Ellerine saglik canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…