Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tam ben diyeti birakmisken buraların böyle canlanmasi hiç hoşuma gitmedi
Kaptanliga devam edeydim bütün üyeleri 14. Takıma toplardim

Tam olarak anlamadım ama cumadan cumaya kilolar yazilick herkes grup olucak birinci olan grubu yayinlanicak dimi yanlış anlamadim öyleyse eğer bende varim :)

Kızlar kararlı ve azimli arkadaşlarımı 1. Takıma bekliyorum .

Çıkın çıkın gelin çok güzel kilolar vereceğiz hepberaber

Tam olarak anlamadım ama cumadan cumaya kilolar yazilick herkes grup olucak birinci olan grubu yayinlanicak dimi yanlış anlamadim öyleyse eğer bende varim :)
Canım günlük menü paylaşımı yapıyoruz bildiklerimizi paylaşıyoruz. Sporlar yapıyoruz. 1. Takıma git sen ayrıntıları anlatırlar.

Hergün mesaj atma zorunluluğu olmasa bennde katılmakk isterdim. Tam olarakda anlamadim okudum biraz ama. Nasıl oluyor biri kısaca özet geçebilir mi? Tesekkür ederim şimdiden. :)

aslında çok zor değilmiş bu liste.. Melteme varda bize yokmi :))

Hergün mesaj atma zorunluluğu olmasa bennde katılmakk isterdim. Tam olarakda anlamadim okudum biraz ama. Nasıl oluyor biri kısaca özet geçebilir mi? Tesekkür ederim şimdiden. :)
Hergun menu ve yaptigin sporlari gruptaki arkadaslarla paylasiyorsun. Diger arkadaslarin menulerine yorum yapiyorsun. Cuma gunler kilo bildirimleri oluyor. Genel olarak boyle hertakimin kendine ait kurallari var katilacagin grubun kurallarini okursan daha net anlarsin. Ama hergun mesaj yazma zorunlulugi her takimda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…