Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tam ben diyeti birakmisken buraların böyle canlanmasi hiç hoşuma gitmedi :63:
Kaptanliga devam edeydim bütün üyeleri 14. Takıma toplardim :KK70::KK70:

Tam olarak anlamadım ama cumadan cumaya kilolar yazilick herkes grup olucak birinci olan grubu yayinlanicak dimi yanlış anlamadim öyleyse eğer bende varim :)

Kızlar kararlı ve azimli arkadaşlarımı 1. Takıma bekliyorum .

Çıkın çıkın gelin çok güzel kilolar vereceğiz hepberaber :KK66:

Tam olarak anlamadım ama cumadan cumaya kilolar yazilick herkes grup olucak birinci olan grubu yayinlanicak dimi yanlış anlamadim öyleyse eğer bende varim :)
Canım günlük menü paylaşımı yapıyoruz bildiklerimizi paylaşıyoruz. Sporlar yapıyoruz. 1. Takıma git sen ayrıntıları anlatırlar. :KK36:

Hergün mesaj atma zorunluluğu olmasa bennde katılmakk isterdim. Tam olarakda anlamadim okudum biraz ama. Nasıl oluyor biri kısaca özet geçebilir mi? Tesekkür ederim şimdiden. :)

8. gruptan meltemciğime ve tüm herkes! ben 6. gruptan ve en çok kilo verenler arasında 2.yim. meltemciğime koçluk yapmam istendi.
meltemciğim ilk işim bir bardak limonlu su içiyorum. ekmek tüketmiyorum sadece o da bağzen kepek ekmeği yiyorum. o da 1 dilim yada en fazla 2 dilimi geçmiyor .yumurta ve peyniri aynı anda yemiyorum.aralarda bol su içiyorum. öğün aralarını hafif birşeyler atıştıraraktan yada 1 meyve yiyorum. öğleye sebze ağırlıklı ve salata yiyorum. bağzende protein ağırlıklı besleniyorum. çayım çok azzz bir şekerle tatlandırıyorum.akşamada aynı şekil besleniyorum. akşam ve öğlen menümün yerlerinide değiştirebiliyorum. sadece az yiyorum.porsiyonlarımı küçülttüm yani. ama herşeyden tüketiyorum.yemeklerimi az sıvı yağında pişiriyorum.yatmadan öncede 1 bardak süt içiyorum.ara öğünlerimde ve ana öğünlerimde 1 kase yoğurt tüketiyorum. yani işin özü sık sık ve az yemiye gayret ediyorum. umarım yardımcı olmuşumdur. kolay gelsin canım
aslında çok zor değilmiş bu liste.. Melteme varda bize yokmi :))

Hergün mesaj atma zorunluluğu olmasa bennde katılmakk isterdim. Tam olarakda anlamadim okudum biraz ama. Nasıl oluyor biri kısaca özet geçebilir mi? Tesekkür ederim şimdiden. :)
Hergun menu ve yaptigin sporlari gruptaki arkadaslarla paylasiyorsun. Diger arkadaslarin menulerine yorum yapiyorsun. Cuma gunler kilo bildirimleri oluyor. Genel olarak boyle hertakimin kendine ait kurallari var katilacagin grubun kurallarini okursan daha net anlarsin. Ama hergun mesaj yazma zorunlulugi her takimda var

X