Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Günaydın
Ben 90 kg uzerinde olanlar grubundayim. Takımlarin kurallari ağırsa uyamayabilirim. Mesala liste yapamam çünkü teknolojik bilgim az. Ama şu sira diyet yapıyorum. Azimliyim. Bu yeterliyse beni alabilirsiniz. Kolay gelsin hepinize

Allahım aklı başında kişiler gönder yarabbim bu ne gerçekten katılmak isteyen arkadaşlar 1. Takıma gidin şimdilik kızlar. Orası dolunca diğer takımlara yönlendirme yapılacak.
Olayi tam anlamadigimi ama hem katilmak kilo vermeye devam etmek icin hem de yardimci olmak istediğimi söyledim ciddiydim ben yanlis mi anlasildim acaba

Yok cnm yumurta ilacla olsa da dollenme dogal gerçekleşti Allahin hikmeti:))) tesekkur ederim
Klomen mi kullandın :) ay yaaa soyda ikiz üçüz varsa klomen kullanan kişi de de çoğul gebelik olabiliyomuş bin maşallah çocuk sezonunu kapatırsın heralde :)) tek seferde 4 çocuk :)))

Allahım aklı başında kişiler gönder yarabbim bu ne gerçekten katılmak isteyen arkadaşlar 1. Takıma gidin şimdilik kızlar. Orası dolunca diğer takımlara yönlendirme yapılacak.
bu mesajdaki alt metni çözemedim.

1. takima yazdim kizlar. nasil baslamam gerekiyo acaba suana kadar kimse yazmadi bir sey. yardimci olabilirseniz :)

Bazıları yazmış ya canım kilo almaya çalışıyorum, kilo vermem lazım ama havamda değilim falan diye. Gerçekten katılmak isteyenler 1. Takıma gidip başlasın dedim.
ben de üzerime alındım, esnek takım istiyorum deyince :)

Bazıları yazmış ya canım kilo almaya çalışıyorum, kilo vermem lazım ama havamda değilim falan diye. Gerçekten katılmak isteyenler 1. Takıma gidip başlasın dedim.
Aklı başında insanlar gelsin lafını size iade ediyorum. Gayet aklım başımda benim. Durup dururken yazmadım topiğe. Link gelmiş buna istinaden yazdım. Düzgün iletişim kurmak şart. Arkadaşlar sadece katılmak isteyenler yazsın demeniz gerekli. İnsanları aklı başında olmamakla itham edemezsiniz. Hiç hoşuma gitmedi. Göz ardı ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…