Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

12 takım kuralını gözeterek ... elde kalan 2-3 üyesini diledikleri takıma transfer ederek ..10.takımı kapatmak mantıklı o zaman ..

Bu hafta listeleri ile son kez ilgileniriz .

@88prenses22
@Cansu-S
@hidden paradise
@ceren06_35

Son listelerinde 4 kişi seaBahAR seaBahAR

Cansu-S için kendi isteği ile ayrıldı notu düşülür.

Diğer 3 arkadaş devam etmek isterse , transfer olmak istedikleri takımı yazarız .

Buralardayız ...hallederiz .

Listemdeki durumlarını kontrol etmeden, akıl yürüterek yazıyorum ki; cansutr nin mesajında kendisi dahil olmak üzere toplamda 4 kişi için yarışmadan ayrıldı yazıyordu. enise07, cansu-s, Nesli Han.
Ben şimdi bu arkadaşlar için listeme ayrıldı yazarak, eski yarışmacı listeme taşıyorum.

Sonradan bir yanlış anlaşılma olursa aklımızda bulunsun.

Sevgili kaptanlar, yönetim kadroları ile ilgili değişiklikleri güncelledim. Lütfen kontrol ediniz.
Muğlak ifadeleriniz nedeni ile her zaman hata yapma olasılığımı açık bırakıyorusunuz çünkü..

Bu tip talep mesajlarınızda, özellikle mevcut kadronun sabit kalıp kalmadığını belirtmeniz gerekiyor. Takım adını da belirtirseniz şahane olacak.

Mezun olanlar ve/ya ayrılanlar olabiliyor.. Bu arkadaşlar da belki kadrodalar.

Bu nedenle her güncellemede takımına bakmayı ve bir yanlış anlaşılma varsa ortadan kaldırmamı söylemeyi ihmal etmeyiniz.

Teşekkürler.

Listemdeki durumlarını kontrol etmeden, akıl yürüterek yazıyorum ki; cansutr nin mesajında kendisi dahil olmak üzere toplamda 4 kişi için yarışmadan ayrıldı yazıyordu. enise07, cansu-s, Nesli Han.
Ben şimdi bu arkadaşlar için listeme ayrıldı yazarak, eski yarışmacı listeme taşıyorum.

Sonradan bir yanlış anlaşılma olursa aklımızda bulunsun.

Evet bahar , ben takımın güncel listesi üzerinden yazdım ama cansu-s dışında , diğer 3 üye de kendi isteği ile ayrılıyor . Muhtemeldir ki izinli durumdalar şu an 3'ü .

Sevgili kaptanlar, yönetim kadroları ile ilgili değişiklikleri güncelledim. Lütfen kontrol ediniz.
Muğlak ifadeleriniz nedeni ile her zaman hata yapma olasılığımı açık bırakıyorusunuz çünkü..

Bu tip talep mesajlarınızda, özellikle mevcut kadronun sabit kalıp kalmadığını belirtmeniz gerekiyor. Takım adını da belirtirseniz şahane olacak.

Mezun olanlar ve/ya ayrılanlar olabiliyor.. Bu arkadaşlar da belki kadrodalar.

Bu nedenle her güncellemede takımına bakmayı ve bir yanlış anlaşılma varsa ortadan kaldırmamı söylemeyi ihmal etmeyiniz.

Teşekkürler.
Sevgili seaBahAR seaBahAR 2.takımın kaptan yardımcıları sabit kalacak be your selff be your selff de eklenecekti.
2.takım kaptan yardımcıları :
ecii ecii Zereno Zereno be your selff be your selff
:KK15:

Bireysel sıralama ile uğraşırken ve saate bakıp, yetişmeyeceğinin idrakindeyken bir problemle karşılaştım.

Problem önce 6. takım yönetiminin sonra da benim gözümden kaçmış ne yazık ki.
519. etapta yarışmaya katılan nillie üyemizle ilgili bir problem var.

Aynı isimde bir üye 496. etapta diskalifiye olmuş görünüyor ve diskalifiye listesinde de mevcut. Eğer aynı üye ise oylama yapılması gerekiyor. Her zaman olduğu gib bu oylamada da sorun çıkmayacak ve üye yarışmaya devam edecektir, diye düşünmekle birlikte, yine de aynı üye olması durumunda yarışmaya ilk giriş kayıtlarını kullanmam gerektiğinden şu anda hazırlamakta olduğum sıralama listesine üyeyi dahil etmiyorum.

Bu hafta konuyu açıklığa kavuşturalım ballikayfe ballikayfe kaptanım.

Bilginize efem.

12 takım kuralını gözeterek ... elde kalan 2-3 üyesini diledikleri takıma transfer ederek ..10.takımı kapatmak mantıklı o zaman ..

Bu hafta listeleri ile son kez ilgileniriz .

@88prenses22
@Cansu-S
@hidden paradise
@ceren06_35

Son listelerinde 4 kişi seaBahAR seaBahAR

Cansu-S için kendi isteği ile ayrıldı notu düşülür.

Diğer 3 arkadaş devam etmek isterse , transfer olmak istedikleri takımı yazarız .

Buralardayız ...hallederiz .

Merhaba kızlar,
Uygun bir takıma Benide yerleştirebilirseniz çok mutlu olurum :110:

Sevgili kaptanlarım bir konuda önerilerinizi bekliyorum.. Acelemiz yok.
Konu: Hedef kilo güncellemesi
Karar Defterimizde ilgili bölümü alıntılıyorum ve soruyorum: İkinci maddeyi daha net, kişisel yoruma kapalı ve tartışmaya mahal bırakmayacak şekilde nasıl düzenleriz?

HEDEF KİLO REVİZESİ
Yarışma süreci devam ederken üyeler hedeflerini revize edebilirler. İlgili revizenin takım etap bildirim listesinde belirtilmesi gerekmektedir.
Uygulama koşulları şunlardır:
1- Hedef eğer daha aşağıya çekiliyorsa herhangi bir kısıtlama yoktur.
2- Hedef eğer yukarı çekiliyorsa; hedef kiloya ulaşmaya 1-2 kilo kala böyle bir talep kabul edilmez. Bu nedenle yarışmacıların, yarışmaya giriş tarihlerinde "makul" bir hedef koymaları, ilgili takım kaptanının da üyeyi gözlemleyerek ve eğer gerektiğini düşünüyorsa revizeyi geciktirmeden yapması önemlidir.

Karar Defterimizde ilgili bölümü alıntılıyorum ve soruyorum: İkinci maddeyi daha net, kişisel yoruma kapalı ve tartışmaya mahal bırakmayacak şekilde nasıl düzenleriz?

HEDEF KİLO REVİZESİ
Yarışma süreci devam ederken üyeler hedeflerini revize edebilirler. İlgili revizenin takım etap bildirim listesinde belirtilmesi gerekmektedir.
2- Hedef eğer yukarı çekiliyorsa; hedef kiloya ulaşmaya 1-2 kilo kala böyle bir talep kabul edilmez. Bu nedenle yarışmacıların, yarışmaya giriş tarihlerinde "makul" bir hedef koymaları, ilgili takım kaptanının da üyeyi gözlemleyerek ve eğer gerektiğini düşünüyorsa revizeyi geciktirmeden yapması önemlidir.
sevgili bahar 524. etap raporu unuttun mu tatlım sen bugüne kalmazdın ben performansı hazırlayacağımda:oops:

524. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-141#post-51932963
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

BİREYSEL SIRALAMA
Son iki aylık dönemi kapsayan ve 524. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-51954000

İlk ona, ikişer üyesini yerleştiren 1. ve 7. ve 8. takımlara tebrikler!

515-524 etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:
1. Takım: obezzto
4. Takım: asl1can
5. Takım: servey
14. Takım: poncikbirgelincik

Toplamda 112 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 108 kişi, son iki ay zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler!

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI :KK9: :nazar:
3. Takımdan Kkli_kadin mezun oldu, tebrikler. Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-59#post-51945391

12. Takımdan MiuLego mezun oldu, tebrikler. Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-59#post-51946368
Arzu eden başarı hikayesini linkini vermiş olduğum başlıkta paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 524. Etap birincisi; 9. Takımdan
seydan94 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

HEDEF KİLO REVİZESİ
Kaptan değilim fakat bu maddeye takılmış biri olarak aklıma şöyle bir fikir geliyor:
Madem başlangıç kilosu ile hedef kilosu arasındaki farkın en az %80'ini vereni mezun ediyoruz, hedef kilo revizesi için de bunun gibi tartışmaya mahal vermeyecek matematiksel bir şey sunulabilir. 1-2 kg, 5 kg gibi sabit bir sayı vermek pek uygun olmayabilir sanki çünkü kimisi 5 kilo vermek için yarışmaya katılıyor, kimisi 30 kilo... Hedef kilo revizesi için de belki yine yüzdeli bir sınır getirilebilir. %80'inde mezun olabiliyorsa örneğin başlangıç kilosundan %60'ını (ya da başka bir sayı bu birlikte karar verilir) verene dek hedef kilo revizesi yapılabilir, daha sonra yapılamaz gibi güncellenebilir?

Bireysel sıralama ile uğraşırken ve saate bakıp, yetişmeyeceğinin idrakindeyken bir problemle karşılaştım.

Problem önce 6. takım yönetiminin sonra da benim gözümden kaçmış ne yazık ki.
519. etapta yarışmaya katılan nillie üyemizle ilgili bir problem var.

Aynı isimde bir üye 496. etapta diskalifiye olmuş görünüyor ve diskalifiye listesinde de mevcut. Eğer aynı üye ise oylama yapılması gerekiyor. Her zaman olduğu gib bu oylamada da sorun çıkmayacak ve üye yarışmaya devam edecektir, diye düşünmekle birlikte, yine de aynı üye olması durumunda yarışmaya ilk giriş kayıtlarını kullanmam gerektiğinden şu anda hazırlamakta olduğum sıralama listesine üyeyi dahil etmiyorum.

Bu hafta konuyu açıklığa kavuşturalım ballikayfe ballikayfe kaptanım.

Bilginize efem.
şu an geçmişi kontrol ettim evet aynı kişi, devam etmediğini söylemişti ama diskalifiye olduğunu bilmiyordum , benim galiba artık bir gözlük almam gerek listeye bakmama rağmen gözümden kaçırmışım :KK43:
Bireysel sıralamada henüz 7. takıma gelebildim.. Saat 23:10
Yarına kaldı arkadaşlar..

Gözlerim acıyooo

524. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-141#post-51932963
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

BİREYSEL SIRALAMA
Son iki aylık dönemi kapsayan ve 524. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-51954000

İlk ona, ikişer üyesini yerleştiren 1. ve 7. ve 8. takımlara tebrikler!

515-524 etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:
1. Takım: obezzto
4. Takım: asl1can
5. Takım: servey
14. Takım: poncikbirgelincik

Toplamda 112 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 108 kişi, son iki ay zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler!

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI :KK9: :nazar:
3. Takımdan Kkli_kadin mezun oldu, tebrikler. Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-59#post-51945391

12. Takımdan MiuLego mezun oldu, tebrikler. Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-59#post-51946368
Arzu eden başarı hikayesini linkini vermiş olduğum başlıkta paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 524. Etap birincisi; 9. Takımdan
seydan94 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.
emeğine sağlık

X