Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

10.takımdan kısa bir süre önce ayrıldım ..katılımı fazla olan yeni bir üyeydim kaç kere söyledim burası çok sessiz zaten 2-3 kişiyiz yeni üye çağıralım dedim
Kabul etmediniz üstelik sert üslupla beni kendi aranızda sohbet edin imalarıyla azarladınız..yardımcılar falan ..
Yok Ramazan'da şenlenir yok bayramda şenlenir diye oyaladınız ..bunların sonucunda bende ayrıldım
Keşke bileseymişim de başkanlarıma transfer olsaymışım ..
Bir takım düşünün takımın kaptanı yardımcısı yok hepsi izinde o zaman yazana da laf etmeyecektiniz..
Sizin sorumluluğunuz takıma yansıdı sonuçta..
O zaman kaptan olmayacaktınız ..

10.takımdan kısa bir süre önce ayrıldım ..katılımı fazla olan yeni bir üyeydim kaç kere söyledim burası çok sessiz zaten 2-3 kişiyiz yeni üye çağıralım dedim
Kabul etmediniz üstelik sert üslupla beni kendi aranızda sohbet edin imalarıyla azarladınız..yardımcılar falan ..
Yok Ramazan'da şenlenir yok bayramda şenlenir diye oyaladınız ..bunların sonucunda bende ayrıldım
Bir takım düşünün takımın kaptanı yardımcısı yok hepsi izinde o zaman yazana da laf etmeyecektiniz..
Tatlım bir şeyler karşılıklı olmalı değil mi? Babamızın hayrına yapmadık biz o kadar şeyi motive olmak için girip çıkıyorduk biz emek verdik Rocky haftası, spor yarışmaları, eşleştirmeler, rakipler, hedefler, yazılar, kendimize ait hikayeler, before after vs baktık ki karşılık yok bizde sessizleştik çünkü motivasyonumuz düştü. Birbirimizi suçlayıp çocuklaşmala gerek yok :KK70: keyfiniz bilir yani ister çıkın ister girin. Amaç yalnızca kilo vermek, motivasyon olmak nasıl yaparsanız artık...

Aylar geçti alıntılamayı, kilo bildirimi yapmayı, saati, kuralları öğrenemeyenler vardı. Bence hiç açmayalım ağzımızı.

Hayırdır çok kin tutmuş gördüm seni. Yatak odanızi kayınvalidenizi ailevi problemlerinizi diyet sayfasında değil ya kendi aranızda ya bdv de konusursunuz. Sayfayı amacından çıkarmanıza tabi ki müsade etmeyeceğiz. Kaç yaşına gelmiş insanlara çocuğa ogretircesine hesap yapmayı alıntı yapmayı saat 13. Ü geçmeden bildirim yapmayi ogretemedik. Ogrenemediniz.Bizim hepimizin kendince fazlaca yuk var omuzuzlarimizda. Extradan buranin stresini daha fazla çekmek istemedik haklı olarak. O kadar takıma sahip çıkan üyeler olsaydınız da yerimizi doldursaydiniz. Kimsenin yorum yapmaya hakkı yok bu konuda. Biz mi iteleyecegiz milleti hadi kilo ver diye.
O kadar işimiz gücümüz arasında no carb haftası yaptık. Araştırmalar üzerine yasak gıdaları belirledik. Ve herkes çok iyi sonuçlar aldı. Rocky haftası yaptık. Kimi için zor geldi baştan pes etti. Biz o kadar Emek verirken buna istinaden uzak duran kaçan üyelere ne demeli. Defalarca birincilik ve derece sahibi olduk. Nasıl oldu bu biz hiç birşey yapmadigimiz için mi ???

Hayırdır çok kin tutmuş gördüm seni. Yatak odanızi kayınvalidenizi ailevi problemlerinizi diyet sayfasında değil ya kendi aranızda ya bdv de konusursunuz. Sayfayı amacından çıkarmanıza tabi ki müsade etmeyeceğiz. Kaç yaşına gelmiş insanlara çocuğa ogretircesine hesap yapmayı alıntı yapmayı saat 13. Ü geçmeden bildirim yapmayi ogretemedik. Ogrenemediniz.Bizim hepimizin kendince fazlaca yuk var omuzuzlarimizda. Extradan buranin stresini daha fazla çekmek istemedik haklı olarak. O kadar takıma sahip çıkan üyeler olsaydınız da yerimizi doldursaydiniz. Kimsenin yorum yapmaya hakkı yok bu konuda. Biz mi iteleyecegiz milleti hadi kilo ver diye.
O kadar işimiz gücümüz arasında no carb haftası yaptık. Araştırmalar üzerine yasak gıdaları belirledik. Ve herkes çok iyi sonuçlar aldı. Rocky haftası yaptık. Kimi için zor geldi baştan pes etti. Biz o kadar Emek verirken buna istinaden uzak duran kaçan üyelere ne demeli. Defalarca birincilik ve derece sahibi olduk. Nasıl oldu bu biz hiç birşey yapmadigimiz için mi ???
Kızlar bu konular burda hoş olmuyor
Olan olmuş bitmiş
Bence uzatmayın
Birbirinize söylicek bişeyleriniz varsada özelden yazabilirsiniz

Tabiki hayır canım. İkisini de yürütebilirim, geçmişte de birden fazla takım yönettiğim oldu.
Üstelik harika yardımcılarım var yetiştirdiğim.
Kaptanlık konusuna Bahar cevap verecektir zaten...
Bizlerde elimizden geldiğince destek oluruz

10. takımla ilgili konunun bizleri ilgilendiren kısmı , yönetim kadrosunun takımı bırakmasıdır ...
Bununla ilgili bilgilendirmeniz dışında , kişisel tartışmalarınız için uygun platform bu sayfa değildir .

Son listeniz hidden paradise hidden paradise tarafından paylaşılmıştı ... Takımında devam etmesini ve bizlerinde desteği ile 10. takımı ayakta tutup ..kaptanlık yapabileceğini düşünüyorum . Ellssa Ellssa kaptanında gönüllü desteği ile , kısa sürede toparlanacaktır takım .

Gereken üye yönlendirmesi de bizler tarafından yapılır .

Keyifli kilo vermeler ....

Sevgili seaBahAR seaBahAR Ausencia Ausencia ve diger Kaptan arkadaslarima güzel bir Haftasonu dilerim :KK68: 10. Takim Kaptanligini özel sebeplerden dolayi birakmak zorundayim. Severek yaptigim Kaptanlik görevini hidden paradise hidden paradise arkadasimizda yapmak isterse basarili olacagini düsünüyorum...aksi takdirde Takim kapanmak zorunda kalabilir.
Bugüne kadar hep beni destekleyen, arkamda duran Kaptan Yardimcimlarim Enise07 Enise07 , Cansu-S Cansu-S ve @Nesli Han cok tsk ederim :KK66::KK68::KK59: Benimle birlikte Kaptan yardimcilarim hem yarismadan + yardimciligi birakiyorlar. kaptinn kaptinn Kardes Takimimizin Kaptanina ayrica tsk ederim.... gercek bir Takim kardesligi yaparak bize destek oldugu icin...
Diger Kaptanlara ve Takimlara bu yollarinda basarilar diliyorum :KK66:
Canim hakkınızda hayırlısı olsun üzüldüm doğrusu bırakmana sonuna kadar destek destek olurum bende yardım ederim 10. Takımın eski haline dönmesi için seviliyosunnn

Kilo veren tüm arkadaşları tebrik ediyorum ... Özellikle ilk 3 e giren takımları ve takımlardaki rekor yüzdeleri :KK9:

Onun dışında 9 takımın nota alacağı bir hafta olmuş ... bayram sonrası adaptasyon zorluğu yaşanmış sanırım .. Eminim tüm takımlar toparlanacaktır ...

Bir dip notta ; 10.takım için ... gözlemlediğim üzere 2 haftadır takım boş .. @cansutr kaptanım ... takımların kapanma noktasına gelmeden toparlanmasında fayda var ...

Son olarak 524. etap için ;

524. Etap (30 Haziran 2017) => 1. Takım (Performans uygulaması cezası 2. hafta)

Hatırlatmasını bırakıp , gideyim ...

Ne güzel bir yorumlama ve toparlama mesajı olmuş böyle.. :KK9:

Acaba karar defterine kaptan yardımcısına ilave olarak @Diademe arkadaşımı ekleyebilirmisiniz :KK66: aslında kaptan yardımcısı olarak geçiyordu ama bir arkadaşı daha ekleyelim derken arada kaynamış her hafta hatırlatacağım bende unutuyorum :)
Eklerim elbette..
Aklında olsun, yeni kaptan yardımcımız x dediğinizde, ben eskisini siliyorum. O nedenle daha açık mesaj yazmanızda, benim yanlış anlamamı önlemek için fayda var.. Takımı da belirtince de iyi oluyor.

Sonuç listeleri hazır kilo veren herkesi özellikle tebrik ediyorum baya kilo alan takımda var ama bayram haftası enkazı olmuş diyelim haftaya inşallah artı çıkan tüm takımlar bomba gibi döner :KK66:
Bu arada 6. Takımla çok uğraştım listeleri silindi yüz defa düzenleme yaptım ısrarla listeyi eklemedi ama sonunda basardim:-) umarım bir hatam yada gözümden kaçan biri yoktur diyor ve kaçıyorum :KK66:
Ellerine sağlık tatlım..

Sevgili seaBahAR seaBahAR Ausencia Ausencia ve diger Kaptan arkadaslarima güzel bir Haftasonu dilerim :KK68: 10. Takim Kaptanligini özel sebeplerden dolayi birakmak zorundayim. Severek yaptigim Kaptanlik görevini hidden paradise hidden paradise arkadasimizda yapmak isterse basarili olacagini düsünüyorum...aksi takdirde Takim kapanmak zorunda kalabilir.
Bugüne kadar hep beni destekleyen, arkamda duran Kaptan Yardimcimlarim Enise07 Enise07 , Cansu-S Cansu-S ve @Nesli Han cok tsk ederim :KK66::KK68::KK59: Benimle birlikte Kaptan yardimcilarim hem yarismadan + yardimciligi birakiyorlar. kaptinn kaptinn Kardes Takimimizin Kaptanina ayrica tsk ederim.... gercek bir Takim kardesligi yaparak bize destek oldugu icin...
Diger Kaptanlara ve Takimlara bu yollarinda basarilar diliyorum :KK66:
Yolunuz açık olsun..

Sevgili seaBahAR seaBahAR onayını bekliyorum:KK200:
Kaptanım, daha önce de yaptın iki kaptanlık ve bir sorun çıkmadı. Sonuçta, geçici bir süre için yapacaksın.
10. takımın kapanış mesajında hidden paradise dan da bahsediliyor.. sanki net değil gibi geldi bana.. Belki o üstlenecektir.
İsterseniz aranızda konuşun, eğer hidden yapmayacksa sen takımı oturtana kadar gönüllü olarak elini taşın altına koyarsın.
Kişisel fikrim takımın kapanması yönünde.
Çünkü 13. takımın açılışına onay verireken başta ben, sonra da toplamda 12 takımın kaptanları, mevcut takım sayısı kuralına uyulmadığını fark etmedik ve kural dışı bir şekilde 13 takım olduk. Bu nedenle kapanırsa iyi olur, diye düşünüyorum.

Kızlar bu konular burda hoş olmuyor
Olan olmuş bitmiş
Bence uzatmayın
Birbirinize söylicek bişeyleriniz varsada özelden yazabilirsiniz
Zamanında müdahale için bravo.. Mesajları okumaya başladım, yine içim sıkıştı derken senin bu nefes mesajını okudum ve neyse ki bu sefer dellenmeden sakinledim. :KK14:

Benim nacizane fikrim de kapanmasindan yana çünkü toparlanicak gibi değil üye var ama yok gibi
takip ettigim için biliyorum çok boş kaldı takim
Aynı fikirdeyiz..

Ben kendi adıma ilave olarak şunları da düşünüyorum.. Zaten iki tane yeni takımımız var, üye sayısı az olup yeni üye ihtiyacı olan takımlar da var.
Yönetim kadrosunun komple kopup gittiği bir takımda efor harcamak yerine, 10. takımda olup da halen yarışmaya devam etmek isteyenleri başka takımlara kaydırmak ve her takımın kendi iç işlerine kanalize olmasını sağlamak bana daha mantıklı geliyor.. gerek akrep olsun gerek burada ilgileneceğinden emin olduğum diğer kaptan arkadaşlarım olsun, az üyeli ve motivasyonunu kaybetmiş ve belli ki iç çatışmalar yaşamış bir takımla uğraşmak yerine örneğin yeni üyeleri motive etmeye uğraşmaları bana daha akılcı geliyor..

ben bu cümleleri kurdum ve okumadan yolluyorum.. imla mı gitti anlam mı kaydı bilmiyorum..
bi başladım yazmaya sanırım nokta koyamadım bir süre :)))

listelerimi alıp gidiyorum. çenemi kapatmam gerek ki raporlarınızı hazırlayabileyim.

Aynı fikirdeyiz..

Ben kendi adıma ilave olarak şunları da düşünüyorum.. Zaten iki tane yeni takımımız var, üye sayısı az olup yeni üye ihtiyacı olan takımlar da var.
Yönetim kadrosunun komple kopup gittiği bir takımda efor harcamak yerine, 10. takımda olup da halen yarışmaya devam etmek isteyenleri başka takımlara kaydırmak ve her takımın kendi iç işlerine kanalize olmasını sağlamak bana daha mantıklı geliyor.. gerek akrep olsun gerek burada ilgileneceğinden emin olduğum diğer kaptan arkadaşlarım olsun, az üyeli ve motivasyonunu kaybetmiş ve belli ki iç çatışmalar yaşamış bir takımla uğraşmak yerine örneğin yeni üyeleri motive etmeye uğraşmaları bana daha akılcı geliyor..

ben bu cümleleri kurdum ve okumadan yolluyorum.. imla mı gitti anlam mı kaydı bilmiyorum..
bi başladım yazmaya sanırım nokta koyamadım bir süre :)))

listelerimi alıp gidiyorum. çenemi kapatmam gerek ki raporlarınızı hazırlayabileyim.
Okumayı sevmeyen biri olarak ben anladiysam gayet düzgün yazılmıştır :KK48:
O zaman üyelere bildirelim isteyen istediği takım a geçsin kendileri seçsin ve takım kapansin çünkü çok zaman harcanacak takımin toparlanmasi için..

12 takım kuralını gözeterek ... elde kalan 2-3 üyesini diledikleri takıma transfer ederek ..10.takımı kapatmak mantıklı o zaman ..

Bu hafta listeleri ile son kez ilgileniriz .

88prenses22 88prenses22
Cansu-S Cansu-S
hidden paradise hidden paradise
@ceren06_35

Son listelerinde 4 kişi seaBahAR seaBahAR

Cansu-S için kendi isteği ile ayrıldı notu düşülür.

Diğer 3 arkadaş devam etmek isterse , transfer olmak istedikleri takımı yazarız .

Buralardayız ...hallederiz .

arkadaslar ben 10. takim izinli uyesiydim malum takim kapaniyor. baska bi takimda devam etmek istiyorum ben motivasyanu yuksek bi takim olursa daha cabuk yola gelirim diye dusunuyorum.ve ben baska takima gidince yine deneme suresi olacak mi??Memleketteyim tarti olmadigi icin bildirim yapamiyorum zaten onun icin izne ayrilmistim.Baska takima gecince 1 ay izinli sayilabilecek miyim??bilgilendirirseniz sevinirimm

arkadaslar ben 10. takim izinli uyesiydim malum takim kapaniyor. baska bi takimda devam etmek istiyorum ben motivasyanu yuksek bi takim olursa daha cabuk yola gelirim diye dusunuyorum.ve ben baska takima gidince yine deneme suresi olacak mi??Memleketteyim tarti olmadigi icin bildirim yapamiyorum zaten onun icin izne ayrilmistim.Baska takima gecince 1 ay izinli sayilabilecek miyim??bilgilendirirseniz sevinirimm
iznin tabiki devam eder canım. evine dönünce yeni gireceğin takımın kaptanı uygun görürse listeye alınırsın.

X