Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

berilceee berilceee beril kaptanım 11.takımın topiğine bakayım dedim topik kaldırılmış yok:KK64:
birz geçmişe gidince:
4 nisan 2008 de kapandığını gördümHoppa
topik bir yerlerde duruyorsa oradan mı devam etmen gerekiyor yoksa yeniden mi topik açacaksın acaba
Ausencia Ausencia kaptanım bir el atsanız konuya:KK39:
11.TAKIM/46.ETAP dördüncüsü

dost27-İZİNLİ
KardelenMasaliM-(61.0/61.0/0.0/ 0 %)
sekey (70.0/70.0/0.0/ 0 %)
Silviya-İZİNLİ
biricik50 ( 66.0 /66.0/0.0 / 0 %)
kumralada-İZİNLİ
çiçek(63.3 / 62.2 / 1.1/ 1.74%)
astra -İZİNLİ
zehirli_yosun-İZNLİ
dilencii( 99.4 / 98.5 / 0.9 / % 0.91)

11. TAKIM TOPLAM KİLO(359.7/357.7/2.0/0.56 % )

CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

Mevcutta kapalı bulunan 13.takımın açılması daha doğru olacaktır sevgili moni moni ...
Sende hazır olduğunda eminim senin kaptanlığına ihtiyacı olan bir takım olacaktır mutlaka ...

Şahsi fikrim , yeni takımlar açmak yerine kopukluk yaşayan takımlara....istikrarlı ve motivasyonu yüksek kaptan , kaptan yardımcısı ...olarak devam edilmesi ... :KK36:

berilceee berilceee 13.takım kaptanlığın hayırlı olsun

Mevcutta kapalı bulunan 13.takımın açılması daha doğru olacaktır sevgili moni moni ...
Sende hazır olduğunda eminim senin kaptanlığına ihtiyacı olan bir takım olacaktır mutlaka ...

Şahsi fikrim , yeni takımlar açmak yerine kopukluk yaşayan takımlara....istikrarlı ve motivasyonu yüksek kaptan , kaptan yardımcısı ...olarak devam edilmesi ... :KK36:

Teşekkürler ausum

Sevgili kaptanlarım hepinizin bildiği üzere 13. Takım açılıyor ve bizim 9. Takimdaki arkadaslarimizda oraya transfer olduğu için yarışma ya katılmak isteyen topigindeki üyeleri 9. Takıma yönlendirme yaparsaniz sevinirim listemizde transferler sonrası 1 üye kalmaktadir bir takım kurulurken diğer takım dağıtilmamalidir herkes umarım güzel kilolar verir

Sevgili kaptanlarım hepinizin bildiği üzere 13. Takım açılıyor ve bizim 9. Takimdaki arkadaslarimizda oraya transfer olduğu için yarışma ya katılmak isteyen topigindeki üyeleri 9. Takıma yönlendirme yaparsaniz sevinirim listemizde transferler sonrası 1 üye kalmaktadir bir takım kurulurken diğer takım dağıtilmamalidir herkes umarım güzel kilolar verir
9.takımdaki yazışmalara biraz göz attım ve sanırım üye çağırma gibi bi durum olmuş bu durumda 9.takım boş kalmış.. ben denk geldikce yeni üyeleri size yönlendiririm canım

Sevgili kaptanlarım şimdi şöyle bir durum var geçen hafta bildiğiniz üzere 9. Takım paylaşıma liste paylasilmadigi için listeye giremedi ve deneme süresini bitirmiş olan bir üyemiz vardı Pembe_patikli Pembe_patikli ve 13. Takıma gitmek istiyor lakin orda deneme süresi olacağı için berilceee berilceee benim listeye alıp hem yeni üye gibi işlem yapıp hem transfer etmemi istiyor bu mümkün müdür
Yada 13. Takımdan direk deneme süresiz baslayabilir mı 9. Takımdaki deneme süresi sayılarak şimdiden teşekkürler

Sevgili kaptanlarım şimdi şöyle bir durum var geçen hafta bildiğiniz üzere 9. Takım paylaşıma liste paylasilmadigi için listeye giremedi ve deneme süresini bitirmiş olan bir üyemiz vardı Pembe_patikli Pembe_patikli ve 13. Takıma gitmek istiyor lakin orda deneme süresi olacağı için berilceee berilceee benim listeye alıp hem yeni üye gibi işlem yapıp hem transfer etmemi istiyor bu mümkün müdür
Yada 13. Takımdan direk deneme süresiz baslayabilir mı 9. Takımdaki deneme süresi sayılarak şimdiden teşekkürler
Çok teşekkür ederım bunun ıcın

Burda ek olarak su var
Bu arkadaş kurallar geregı lısteyı hakketti
Ama lıste olmadıgından gıremedı
Kurallarda bu durum yazmıyor
Nıtekım 1 aya yakın 9. Takıma emek verdi
Nıye sevkı kırılsın
Transfer olursa yanlış yanı ne
Eğer uygun görülmezse tabıkı kurallara uyacağız

9.takımda deneme süresi dolan Pembe_patikli Pembe_patikli , kaptanları askrhpozitif askrhpozitif tarafından da listeye girişi uygun görülürse ; bu hafta 9.takımda kilo bildirimi ile listeye girer ... yanına yeni üye bilgilerine ek olarak 13.takıma transfer olmak istiyor notu düşülebilir .

Aksi bir karar , karar defterinde yazmadığı sürece , bunlar kaptanlar olarak aramızda halledilecek durumlardır .

Transfer sistemi ''aktif olan üyeleri '' kapsadığı için , bu hafta 9.takımda yer alarak üyeliği aktifleşir ve 13. takımdan haftaya devam edebilir kanımca .

Herkese keyifli kilo vermeler .:KK68:

Tamamen katılıyorum..
Analiz sonuçlarını hazırladığımda göreceksiniz ki bir çok takımda durumlar parlak değil.
Son dönemlerde yapılan yeni takım hamleleri yerine mevcut takımların iyileştirilmesi çok daha iyi olurdu.

Yine de elbette 12. takım gibi 13. takıma da hayırlı olsun diliyorum.. sağlıklı ve keyifli kilo vermeler.

9. Takım adına üzgünüm. Geçmiş dönemlerin üst üste analiz birincisi olan takımdı. Dilerim en kısa sürede durumunu toparlar.

Nihai amaç kilo verilmesini sağlamak ve bunun için de olabildiğince keyifli ve dayanışmalı ortamlar yaratmak. Bu sağlanamayınca da kurallar çerçevesinde olmak kaydıyla elbette hamleler yapılacaktır.

Şu anda karar defterimizde yazılı olan 12 takım limiti de dolmuş bulunmaktadır.
Yeni takım hamlesi yapacak olanlara duyurulur.

berilceee berilceee
ve
askrhpozitif askrhpozitif

kaptanlarım,
Bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için yönergeyi bildiriyorum:

522. etap => 9. takım etap bildiriminde 13. takıma transfer notlarını yazacak ve transfer olan üyeler son kez 9. takımın etap listesinde yer alacaklar.

523. etap => 13. takım transfer olan üyeleri ile etap bildirim listesi hazırlayarak, genel listeye resmi olarak girecek.

524. etap => En az iki hafta olan deneme süresini doldurduğuna kaptanımızın ikna olduğu yeni üyeler 13. takım etap bildirim listesine girmeye hak kazanacak.

Kolaylıklar,

Tamamen katılıyorum..
Analiz sonuçlarını hazırladığımda göreceksiniz ki bir çok takımda durumlar parlak değil.
Son dönemlerde yapılan yeni takım hamleleri yerine mevcut takımların iyileştirilmesi çok daha iyi olurdu.

Yine de elbette 12. takım gibi 13. takıma da hayırlı olsun diliyorum.. sağlıklı ve keyifli kilo vermeler.

9. Takım adına üzgünüm. Geçmiş dönemlerin üst üste analiz birincisi olan takımdı. Dilerim en kısa sürede durumunu toparlar.

Nihai amaç kilo verilmesini sağlamak ve bunun için de olabildiğince keyifli ve dayanışmalı ortamlar yaratmak. Bu sağlanamayınca da kurallar çerçevesinde olmak kaydıyla elbette hamleler yapılacaktır.

Şu anda karar defterimizde yazılı olan 12 takım limiti de dolmuş bulunmaktadır.
Yeni takım hamlesi yapacak olanlara duyurulur.

Çok haklısınız aslında ama ben yana yakıla kafama göre takım aradım. Ausencia Ausencia şahit. Bulamadım. Motivasyonum çok duştu. Tamamen motivasyonumu artırmak kendi kurallarımla dilediğim gibi devam edebilmek için takım açmak istedim. O sırada bulunduğum takımda hiç sorunum yoktu ama ben kendim bir turlu uyum sağlayamadım. Akrep özelden de goruştuğum birisi zaten. 2. Takımın durumu da iyiydi öyle kotu hali de yoktu. Diğer takımlardan da hiç kimseye Kalkıp sen bu takımı idare edemiyorsun kaptanlığı bana ver diyemezdim. Şu an çok mutluyum. Sanki malikane almış gibi hissediyorum kendime. Takımımın da başarısı ortada çok şukur herkes çok katılımcı. Nedense kendimi açıklamak istedim. Böyle oldu işte mesajı nasıl bitireceğimi de bilemedim. :)))

X