Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

514. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-138#post-51088790

Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI
1) Geçen günlerde, eğer kimse itiraz etmez ise, bildirim yapmayan takımla ilgili hükmü karar defterimize geçireceğimi yazmıştım.
"Etap bildiriminde bulunmayan takımın durumu" isimli başlık ile karar defterimize ekledim. Özetle; takım bildirimde bulunmadığı etapta sonuncu ilan edilir ve performans uygulaması kapsamında 1 nota alır.

2) Bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Yeni üyeler, yarışmaya girdikleri tarih itibariyle İKİ AY dolmadan izne ayrılamazlar. Lütfen özen gösteriniz.

1. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti. Tebrik ediyorum, hata yok.

2. TAKIM
teacher82 ile ilgili olarak;
Üyemizin yarışma başlangıç kilosu nedir?

5. TAKIM
hedef38beden ile ilgili olarak;
Üye listemde nick; hedef 38beden olarak görünüyor. Doğru olan hangisi?

8. TAKIM
Avsumay ile ilgili olarak;
Üyemiz 513. etapta listeye dahil olmuş görünüyor, ancak herhangi bir bilgi yok. Yeni üye midir?
Eğer yeni üye ise bir hafta sonrasında zaten izne ayrılmaz, ki hüküm karar defterimizde yazıyor. Aydınlatırsanız sevinirim.

ETAP MEZUNLARI
3. Takımdan Kahsen mezun oldu, tebrikler.
Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-57#post-51095524

Arzu ediyorsa başarı hikayesini linkten paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ

Yarışmamız 514. Etap birincisi; 8. Takımdan Azmin zaferi arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Sevgili Seabahar;
Doğrusu hedef38beden. Bitişik olarak.

canım püsküütüm,aksine seni daha çok görmek istiyoruz her daim yamacımız da ol istiyoruz
hem nereye ,daha beni mezun edeceksin, karnemi hazırlayacaksın,koruma topiğin de bana taktikler vereceksin ayy çok mu bencilim neyimbizden kurtuluş yok anlayacağın
kocaman öpüyorum

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Bizim takımdaki Aysumay arkadaşla ilgili de durum benim hatam canım
Eski üyemiz Sevimasi nik değişikliği yapmıştı hatta diğer kızlardan da biri daha isim değişikliği yaptı birini not olarak belirtmişim diğerini yazdım sandım ama arada kaynamış
Kusura bakma senide uğraştırdım gece gece

sevgili kaptan arkadaşlar ve seaBahAR 22. tur 8. hafta performans sonuçlarımız hazırlanmıştır. Çok acele yaptım umarım bir hata yoktur. 8 hafta boyunca hiç nota almamış 14. takım başarılıdır. 6. takım 4 hafta boyunca sonuç listesi hazırlayacaktır. 10. takım bildirimde bulunmadığı için karar defterine göre 1 nota almıştır.

Eline emeğine sağlık kaptanım ... 22.tur boyunca nota almamış 14. takımı ve 7.takımı kutluyorum bende :) 7.takımda tur boyunca nota almadı .

Eline emeğine sağlık kaptanım ... 22.tur boyunca nota almamış 14. takımı ve 7.takımı kutluyorum bende :) 7.takımda tur boyunca nota almadı .
ellerine sağlık canımmm. 7. takımı da kutluyorum
performans uygulaması görevini yerine getirdi liste hazırlamak istemediğim için takım içi baskılarımdan dolayı baya toparladık

7. Takim da hic nota almayarak basarili olmustur

(( TAKIM İŞLEYİŞİ

TAKIM KAPTANI VE YARDIMCISI SEÇİMİ
Takım kaptanı olabilmek için, başka iki takım kaptanından referans gerekmektedir.
Referans metni, ilgili kaptanlarca paylaşım alanında paylaşıldıktan sonra kaptanlık talebi onaylanır:
Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."
Takım kaptan yardımcılarının seçimi, takım kaptanlarının inisiyatifindedir. )))

Merhaba arkadaşlarım uzun süredir çok severek yürüttüğüm 1. TAKIM kaptanlığını; @deadline arkadaşımıza devretmek istiyorum. Bilindiği üzere " üstte belirttim " kurallarımız gereği 2 takım kaptanımızın referansına ihtiyacımız var. Sevgiler saygılar sunuyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…