Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
püskütçüm çok teşekkür ederim
karnemi bende hep eda01 olarak bakmıştım unutmuşum bu nickimi
inşallah tekrar yine karne alırımm

Dilerim yeniden hedefine ulaşırsın karabibercim.. edacım ya da sıcak brownicim :)))
Bu kadar çok kostüm değiştirilir mi tatlım ya? Benim de başım döndü vallahi..

Kurallarımız gereği hepimizin sadece 1 kez karne alma hakkı olduğu için bu karnene iyi bak, pamuklara sar, yastığını altına koy e mi?

Son düzenleme:

ayyyyy puskuuttttttt sen harikasin yaaaaa nasil hazirladin bu listeyi
valla ben kopyalayamadim cok uzun diye suppersin
tebrik koyuyorum sana

bekolim'in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi

Şubat / 2,2
Mart / 3,5
Nisan / 0,6
Mayıs / 1,2
Haziran / İZİNLİ
Temmuz / İZİNLİ
Ağustos / 1,4
Eylül / 1,5
Ekim / 1,1
Kasım / 1,8

2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 13,3 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (242. Etap) ( 63,4 )
Bitiş Kilosu (282. Etap) ( 50,1 )
Verilen Toplam Kilo ( 13,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 20,98% )
Toplam Süre ( 33 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,64% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 403 )

Yorum : Sevgili bekolim, 27 Ocak 2012 (242.Etap) ve 63,4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 9 Kasım 2012 (282. Etap) tarihinde toplam 13,3 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 55 dir. Hedefini %158 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 13.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

kelebekcearzum'un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Haziran / 4,6
Temmuz / 6,4
Ağustos / 2,8
Eylül / 2,2
Ekim / 3
Kasım / 7,8

2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 26,8 KİLO

Başlangıç Kilosu (262. Etap) ( 90,0 )
Bitiş Kilosu (284. Etap) ( 63,2 )
Verilen Toplam Kilo ( 26,8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 29,78% )
Toplam Süre ( 23 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,29% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 812 )

Yorum : Sevgili kelebekcearzum, 15 Haziran 2012 (262.Etap) ve 90 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 23 Kasım 2012 (284. Etap) tarihinde toplam 26,8 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 70 dir. Hedefini %134 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 2.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

kelebekcearzum'un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

2 Haziran 2012 diyete başladım... 95.40Kg ile....
9 Haziran 2012 ve ben 91.40Kg'yum.....
Artık son nokta dediğim an... yıllardır biriktirdiğim tüm diyet listelerini çöpe atıp sağlıklı beslenmek adına ilk adımlarımı atmaya başladım. Bunun sonucunuda verdiğim kilolarla ve daha dinç bir bedenle ödüllendirildiğimi farkettim. daha öncede yaptığım ağır diyetler sonucu tansiyon hastası oldum.. Bununla birlikte son dönemde aldığım kilolar ve dikkatsiz beslenme bana beraberinde kalbimi çok zorladığım gerçeğini gösterdi...
Tabi bu azmin ardında erkek arkadaşımın büyük desteği var. Destek derken yanlış anlamayın hanımlar konuya şöyle açıklık getireyim... bir hafta önce kadar 100 kilodan fazla olan 1.70 boyundaki sevgilimin tuhaf bakışlarını yakaladım uzun zamandır farkında olduğum bir gerçeği yüzüme vurur gibiydi... hani hissedersiniz ya hissettim ben işte eskisi gibi beğenerek değil candan değil sanki tiksinir bir bakıştı. öyle kırıldım ki ona söylemedim ama zaten görüntümden memnun olmayan ve bunu zaman zaman dile getiren adam artık benden uzaklaşıp daha narin daha ince hatunlara göz süzüp beğenilerini benimle paylaşmaya başlayınca ne oluyoruz yahu dedim. gerçi adam bir konuda haklı adam beni tanıdığında daha ince bir bayan ken şimdi aldım başımı gittim. tabi ona kızgınlığım asla bitmeyecek... artık sağlıklı ve düzgün bir bedene sahip olmak için azimle savaş veriyorum... Yürüyorum... Bol su tüketiyorum (ben bir bardağı zor içerdim).....işlenmemiş taze sebze ve meyveleri tüketiyorum.... Şİmdilik macera yeni başlıyor benim için bu sitedeki arkadaşlar; sizin yazılarınızı hikayelerinizi günlerdir okuyorum başarma azmimi kamçılayan sizsiniz..
Hepinize çok teşekkür ederim... Bakalım bundan sonra neler olacak....

Sevgili arkadaşlar,

Aylar önce yazdıklarımı okuyun istedim benim için 95,4 ile başladığım macera bu hikayeye dayanıyor. Canım kaptanım Akrep beni kanatlarının altına alıverdiği günden bu güne kadar desteğini hiç üzerimden çekmedi zor zamanlarımda pes etmeyi düşündüğümde üzüntümde kederimde sevincimde hep yanımdaydı buradan, telefondan ya da başka bir şekilde hep yanımdaydı öncelikle ona teşekkür ederim. biz 2. takım kaptanımız akrep33 ve arkadaşlarım genic / bahiresemanur /rukgus / krakker / karabiber01 / neslihan / cceylin /banusultan ve tabi Aybikim birbirimizi hep destekledik. iyi günde kötü günde herşeyimizi paylaştık bizim dostluktan ileri bir durumumuz var biz bir aileyiz.
Ben doğru beslenmeyi hepsinin sayesinde öğrendim. Bu mezuniyet bizim için ayrılık değil aksine bir gurur kaynağı olacak çünkü bunu biz başardık. tek başıma becerebilseydim zaten burada olmazdım. Bu site hayatımı değiştirdi Püsküüt beni ben yapan nedenleri hatırlattınız. bu konuda hepinize ayrı ayrı deşekkür ederim.

Ben hasta bir insanım kalp krizi geçirdim risk hala devam ediyor, böbrek yetmezliği çekiyorum, tansiyon, kolestrol, ritim bozukluklarım var, ak ciğerim sorunlu, kan değerlerim düşük ve anemi hastasıyım, bunun dışında kandaki pığtılaşma oranım, postasyum ürem ve ak yuvar sayılarım diğer insanlara göre oldukça yüksek, sol göğsümde 3 kitle mevcut, proteğin kaçağı nedeniyle çocuk yapmam imkansızın eşiğinde, miyom var, yılda üç kez regli olabiliyorum... hasta anne ve babaya sahibim 17 yaşımdan beri bir eve hem anne hem baba olmaya çalışıyorum 2 kardeş yetiştirdim okuttum bir avukat ve bir mühendis 2 gurur kaynağım var... birini evlendirdim diğerini nişanladım ve artık sıra bende deyip açıktan üniversitemi bitirdim mastır için hazırlanıyor ve mali müşavir olmak için uğraş veriyorum...
bunları neden anlattım arkadaşlar ben başarabildiysem herkes başarabilir ben bu tempoda düzenli beslenip sağlıklı olanı seçebildiysem herkes seçebilir. bahaneler değil kararlar doğru, uzun ve sağlıklı yaşama adımlar atmamızı sağlar. Ben takım arkadaşlarımla öğrendiğim herşeyi hayatıma kanalize ettim. yemek kilo aldırmıyor ne yediğiniz ne vakit yediğiniz ve ne kadar yediğiniz sizin hem yaşam kalitenizi hem sağlık kalitenizi belirliyor.

Her şey için tekrar tekrar teşekkür ediyorum önce kaptanım sonra arkadaşlarım ve site yetkilileri ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN....

buffy26' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Haziran / 1,5
Temmuz / 3,4
Ağustos / 1,6
Eylül / 1,3
Ekim / 1
Kasım / 1,7
Aralık / 2,3

2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 12,8 KİLO

Başlangıç Kilosu (260. Etap) ( 72,5 )
Bitiş Kilosu (288. Etap) ( 59,7 )
Verilen Toplam Kilo ( 12,8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 17,66% )
Toplam Süre ( 29 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,61% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 441 )

Yorum : Sevgili buffy26, 1 Haziran 2012 (260.Etap) ve 72,5 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 21 Aralık 2012 (288. Etap) tarihinde toplam 12,8 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 58 dir. Hedefini %88 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 5.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

24-10-2007, 11:11

Tam 5 sene önce açılmış bir konu.... 1200 kişi ve 200 mezun ...

Tamamen gönüllük esasına göre giden ve yarışma tadında bir bölüm...

ananee ' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Temmuz / 2,1
Ağustos / 2,9
Eylül / -0,7
Ekim / 3,2
Kasım / 0,9
Aralık / 3,4

2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 11,8 KİLO

Başlangıç Kilosu (265. Etap) ( 79,0 )
Bitiş Kilosu (289. Etap) ( 67,2 )
Verilen Toplam Kilo ( 11,8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 14,94% )
Toplam Süre ( 25 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,60% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 472 )

Yorum : Sevgili ananee, 6 Temmuz 2012 (265.Etap) ve 79 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 28 Aralık 2012 (289. Etap) tarihinde toplam 11,8 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 58 dir. Hedefini %84 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 7.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Merhabalar:) buraya yazmadan gitmemek gibi bi hayalim vardi ve ben bunu basardim cok mutluyum su anda.. 84leri gordum ve artik dur demem gerektigini anladim kendimi herkes gibi seven bi insanim yazik etmemeliyim dedim zayiflamaya karar verdim tek basima 78leri gordugumde burayi farkettim cuma yarismasini. 7.takima katilmam bana cok moral oldu sporuma ve diyetime tamamen olmasada adapte olabildim evet kacamaklarimda oldu ama dukan yapiyodum zaten ve bi porsiyon meyve bile kacamakti spor salonuna yazilmam kilo vermemi cok hizlandirdi yani sporsuz olmaz bu is .. Tam hedefime ulasamasamda su anki halimden memnunum ve dukana 7.takimdan neve kaptanima bana destek olan herkese cok tesekkur ediyorum eski yeni halim diye fotograf atmak istiyodum ama eski halim olmadigindan soyle soyleyebilirim 44e olmazken suanda 38bedene girebiliyorum ve mutluyum tabiki darisi yarismadaki tum bayanlara:) hersey icin tekrar tesekkurler cuma yarismasiii:)

zehra_s ' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Haziran / 3
Temmuz / 0,8
2011 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3,8 KİLO

Kasım / -0,2
Aralık / 2
2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 2,2 KİLO

Ocak / 0,5
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 0,5 KİLO

Başlangıç Kilosu (265. Etap) ( 67,0 )
Bitiş Kilosu (289. Etap) ( 60,5 )
Verilen Toplam Kilo ( 6,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 9,70% )
Toplam Süre ( 20 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,49% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 325 )

Yorum : Sevgili zehra_s, 27 Mayıs 2011 (209. Etap) ve 67 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 220. etapta ayrıldıktan sonra 283. etapta geri dönüp yarışmaya devam ederek, 11 Oca 2013 (291. Etap) tarihinde toplam 6,5 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 60 dır. Hedefini %93 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Püsküütcüm ellerine sağlık canım çok mutlu oldum inşallah bu hafta hedef kiloma ulaşırım ve kilomu korurum..

9. takımdaki tüm arkadaşlarıma destekleri için çok teşekkür ederim.. Umarım herkes hedeflediği kiloya ulaşır..

Sağlıklı yaşamlar dilerim..

BuRCuCuKkK ' un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ekim / 1
Kasım / 2
Aralık / YOK
2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3 KİLO

Ocak / 3
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3 KİLO

Başlangıç Kilosu (279. Etap) ( 58,0 )
Bitiş Kilosu (294. Etap) ( 52,0 )
Verilen Toplam Kilo ( 6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 10,34% )
Toplam Süre ( 11 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,94% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 545 )

Yorum : Sevgili BuRCuCuKkK, 12 Ekim 2012 (279. Etap) ve 58 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 1 Şubat 2013 (294. Etap) tarihinde toplam 6 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 54 dür. Hedefini %150 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 1.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

lafraise' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Kasım / 1,5
Aralık / 3,9
2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5,4 KİLO

Ocak / 2,6
Şubat / 1,1
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3,7 KİLO

Başlangıç Kilosu (284. Etap) ( 66,4 )
Bitiş Kilosu (297. Etap) ( 57,3 )
Verilen Toplam Kilo ( 9,1 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 13,70% )
Toplam Süre ( 13 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,05% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 700 )

Yorum : Sevgili lafraise, 16 Kasım 2012 (284. Etap) ve 66,4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 22 Şubat 2013 (297. Etap) tarihinde toplam 9,1 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 57 dir. Hedefini %97 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 13.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

beril77 'nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Kasım / 1,4
Aralık / 7,2
2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 8,6 KİLO

Ocak / 4,8
Şubat / 3
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 7,8 KİLO

Başlangıç Kilosu (285. Etap) ( 88,4 )
Bitiş Kilosu (297. Etap) ( 72,0 )
Verilen Toplam Kilo ( 16,4 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 18,55% )
Toplam Süre ( 12 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,55% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.367 )

Yorum : Sevgili beril77, 23 Kasım 2012 (285. Etap) ve 88,4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 22 Şubat 2013 (297. Etap) tarihinde toplam 16,4 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 70 dir. Hedefini %89 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

zeburus' un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ekim / 6
Kasım / 5,1
Aralık / <izinli>
2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 11,1 KİLO

Ocak / 7
Şubat / 5,5
Mart / 2,3
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 14,8 KİLO

Başlangıç Kilosu (277. Etap) ( 84,0 )
Bitiş Kilosu (299. Etap) ( 58,1 )
Verilen Toplam Kilo ( 25,9 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 30,83% )
Toplam Süre ( 18 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,71% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.439 )

Yorum : Sevgili zeburus, 28 Eylül 2012 (277. Etap) ve 84 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 8 Mart 2013 (299. Etap) tarihinde toplam 25,9 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 60 dır. Hedefini %108 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

zeynepcer' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Şubat / 3,7
Mart / 2,1
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5,8 KİLO

Başlangıç Kilosu (295. Etap) ( 64,8 )
Bitiş Kilosu (301. Etap) ( 59,0 )
Verilen Toplam Kilo ( 5,8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 8,95% )
Toplam Süre ( 7 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,28% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 829 )

Yorum : Sevgili zeynepcer, 1 Şubat 2013 (295. Etap) ve 64,8 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 22 Mart 2013 (301. Etap) tarihinde toplam 5,8 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 58 dir. Hedefini %85 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

buseb' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ocak / 1,5
Şubat / 2
Mart / 3,2
Nisan / 1,6
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 8,3 KİLO

Başlangıç Kilosu (291. Etap) ( 58,3 )
Bitiş Kilosu (305. Etap) ( 50,0 )
Verilen Toplam Kilo ( 8,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 14,24% )
Toplam Süre ( 15 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,95% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 553 )

Yorum : Sevgili buseb, 4 Ocak 2013 (291. Etap) ve 58,3 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 19 Nisan 2013 (305. Etap) tarihinde toplam 8,3 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 50 dir. Hedefini %100 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Chentiq' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Haziran / 2,1
2011 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 2,1 KİLO

Ocak / -0,6
Şubat / 1,4
Mart / 2,2
Nisan / 2,2
Mayıs / 0,8
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 6 KİLO

Başlangıç Kilosu (209. Etap) ( 64,8 )
Bitiş Kilosu (307. Etap) ( 56,7 )
Verilen Toplam Kilo ( 8,1 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 12,50% )
Toplam Süre ( 18 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,69% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 450 )

Yorum : Sevgili Chentiq, 27 Mayıs 2011 (209. Etap) ve 64,8 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 3 Mayıs 2013 (307. Etap) tarihinde toplam 8,1 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 57 dir. Hedefini %104 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 5.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

marti 'nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Aralık / 0,8
2012 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 0,8 KİLO

Ocak / 4,3
Şubat / 2
Mart / 1
Nisan / -0,1
Mayıs / 0,3
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 7,5 KİLO

Başlangıç Kilosu (290. Etap) ( 70,2 )
Bitiş Kilosu (307. Etap) ( 61,9 )
Verilen Toplam Kilo ( 8,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 11,82% )
Toplam Süre ( 18 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,66% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 461 )

Yorum : Sevgili marti, 28 Aralık 2012 (290. Etap) ve 70,2 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 3 Mayıs 2013 (307. Etap) tarihinde toplam 8,3 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 60 dir. Hedefini %81 oranında yakalayarak mezun olmuştur. Tebrikler!

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Degerli kadinlar kulubu uyelerine basta Püsküüt'e,tum 9.takimima ama ozellikle bu yola beraber ciktigimiz dukandasim,yolarkadasim Buseb'e cooook ama coook tesekkurler.Dukanla basladigim amacima yine dukanla ulastim.Kolay mi oldu? Tabii ki hayir, ama burdaki paylasim,destek olmasaydi hic olmayabilirdi.Takim ruhunun inkar edilemez etkisini kesinlikle yasadim ve gordum.Kararliysaniz, iyi bir takiminiz varsa hiiic korkmayin kizlar dogru yerdesiniz.Tek yapmaniz gereken; burasi diyetin bir parcasi, bunu unutmadan, duzenli paylasimda bulunarak,buraya, paylasimlara sadik kalarak, hatalarinizin gorunmesi ve sizin de baskalarinin hatalarini gormeniz, bunlarin paylasimi neticesinde de zaman zaman kosar adimlarla kimi zaman da salyangoz edasinda hedefe ulasmaniz,inanin bazan herseye uysaniz da kilonuz duruyo ama pes etmeyin sabirli olun,ben (biz) bunu yaptik.Inanin gerisi otomatik olarak gelio zaten.Paylasimlarinizi yaparken lutfen samimi olun,elestirmeye ve elestirilmeye acik olun cunku dost aci soyler birbirimizi kirariz endisesiyle samimiyetsizlikten uzaklasmayin ama sevgi ve saygi cercevesinde bunlari yapalim.Hepinizin en kisa surede hedeflerine ulasmasini tum kalbimle diliyorum.En buyuk kadinlar kulubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…