Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
püskütüm seninde eline saglık kolyeli mezuniyette pek şık olmuş ..yerimseniben

aebenim... Her zaman yaptığım figürde bugün bir sorun vardı.. Sitenin o bölümünü nedense bir türlü aktive edemedim..

Sonra bakındım etrafıma.. Bizim kızlara ne yakışır dedim.. ve bu kolyeyi görüp beğendim..

Ha'di dedim bu haftalık da böyle olsun..

E madem sen beğendin bundan sonra hep bu olsun abeşeker.. opuyorumnanaktan

Evet çok begendim alkisalkisalkisbenimkide bundan olsun . 256788977865 tarihinde mezun olunca .kafamçokkarıştı:roflol:

ayşegülüm seninle gurur duyuyorumolumunekankayizsmile
tebrik ederim balıma.s.olumunekankayizsmile
süpersin,partiyi hakettin:lepi::hooray::dance::teytey:

16782 hafta sonra ben de mezn olum inşallah:sinifsinif::gitme:

genciza tebrik ederim canim benim ..güleryüzlü arkadasimm
dilerim bi daaa hic kilo almazsin

anaaaa ben ben ben mezunmu oldum şimdi :gitme:

çok teşekkür ederim canlarım inşallah sizde emeklerinizin karşılığını alırsınız,mutluyum gururluyum

başta 7. takıma,kaptanım ayçine ve daha önce katıldığım 13. takım arkadaşlarıma ve eski kaptanım ferdaya desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.opuyorumnanaktan

canım bizde sana çok teşekkür ederiz

umarım bir daha kilo problemi yaşamazsın hep çıtır bir anne olursun aklinialirimsmile

CaglayanCicek' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi

Mart / 1,5
Nisan / 7,5
Mayıs / 5,5
Haziran / 2,2
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 16,7 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu ( 150. Etap) ( 89 )
Bitiş Kilosu (160. Etap) ( 72,3 )
Verilen Toplam Kilo ( 16,7 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 18,76% )
Toplam Süre ( 11 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,71% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.518 )

Yorum : Sevgili CaglayanCicek, 26 Mart 2010 tarihinde (150.Etap) ve 89 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 11 Haziran 2010 (160.Etap) tarihinde toplam 16.7 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

ceren06_35' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Nisan / 1,0
Mayıs / 8,9
Haziran / 4,8
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 14,7 KİLO

Başlangıç Kilosu ( 154. Etap) ( 75 )
Bitiş Kilosu (160. Etap) ( 60,3 )
Verilen Toplam Kilo ( 14,7 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 19,60% )
Toplam Süre ( 7 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 2,80% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 2.100 )

Yorum : Sevgili ceren06_35, 23 Nisan 2010 tarihinde (154.Etap) ve 75 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 11 Haziran 2010 (160.Etap) tarihinde toplam 14.7 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Canım benım karne cok guzel olmus emegıne saglık.Öncelikle 4. takım kaptanı Şebnemcim ve canım arkadaşım Çağlayan başta olmak üzere bende emeği çok olan takım arkadaşlarımın hepsine tek tek teşekkür ediyorum.4. takım allah yolunuzu açık etsin.Bütün arkadaşlarımın en kısa zamanda amaçlarına ulaşmaları dileklerımle......
SİZLERİ SEWİYORUMopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan :hooray:

Burada emeğine sağlık denilmesi gereken sensin cerencim.. kaydirigubbakcemile5
Tekrar tebrikler.. a.s.

Çiçegim fıstıgım seni ne kadar tebrik etsem azdır .alkisalkisalkisalkisalkisalkis
montide göstermiş oldugun kaçamaksız haftalar sana ne güzel sonuçlar olarak döndü..
şimdide bebiş bekliyorsun ..:ecrin_bebek::lepi:. rabbım saglıkla kucagına almayı nasip etsin ...a.s.

cerencim ayni tebriklerim senin içinde geçerli ..ancak maşallah diyorum ...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Karnem çok güzel olmuş teşekkür ederim.Mezuniyetim biraz habersiz oldu ama olsun :)))
Bende en başta takım arkadaşlarıma cerenime ve şebo teşekkür ediyorum ama en büyük teşekkürü sanırım aeben ablam alması gerekiyor,yeme düzenimi sağlıklı bir şekilde yaşamıma kattığı için ona çok şey borçluyum herkese teşekkür ediyorum ben artık bir bebiş bekliyorum onun içinde takımda yarışta olamayacağım ama her zaman gene onlara destek vermeye devam edeceğim.

motıve kaynagımm bende herseyı sana borcluyum tebrıkler...................

aeben ablacım cok tesekkur ederımm.....

Rica ederim canım, teşekkür etme nezaketin için ben de sana teşekkür ederim..

Tekrar tebrikler.. a.s.

Aynı zamanda da sağlıklı bir hamilelik dilerim.. e bu da demek oluyor ki 9 ay 10 gün sonra yine beraberiz.. yerimseniben

Çok saol güzel temennilerin içinde teşekkür ederim.İnş dediğin gibi 9 ay 10gün sonra zayıflamak istiyorum diye tekrardan aranıza geri dönüş yapıcam.:1hug:a.s.

semiha' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Haziran / 2
Temmuz / -0,4
Ağustos / yok
Eylül / yok
Ekim / yok
Kasım / yok
Aralık / yok
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 1,6 KİLO

Ocak / -2,6
Şubat / 1,3
Mart / -0,2
Nisan / -0,3
Mayıs / 0,3
Haziran / 3,0
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 1,5 KİLO

Başlangıç Kilosu ( 107. Etap) ( 60 )
Bitiş Kilosu (160. Etap) ( 56,9 )
Verilen Toplam Kilo ( 3,1 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 5,17% )
Toplam Süre ( 33 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,16% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 94 )

Yorum : Sevgili semiha, 29 Mayıs 2010 tarihinde (107.Etap) ve 60 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 11 Haziran 2010 (160.Etap) tarihinde toplam 3.1 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…