Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canım benim seni çok tebrik ediyorum.hem verdiğin kiloları hemde azmini ve bizlere verdiğin desteği.şimdi senin hayatında yeni bir sayfa açıldı artık herşey bebeğin için alacağın kilolarda onun için .bebişin doğsun hayırlısıyla tekrar yarışa devam ederiz.

Pia' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi

Haziran / 4,50
Temmuz / 1,70
Ağustos / 0,8
Eylül / -2,60
Ekim / 0,70
Kasım / 1,50
Aralık / -0,60
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 6 KİLO

Ocak / 0,70
Şubat / 0,50
Mart / 2,00
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3.2 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (1. Etap) ( 67 )
Bitiş Kilosu (141. Etap) ( 57,8 )
Verilen Toplam Kilo ( 9,2 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 13,73% )
Toplam Süre ( 41 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,33% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 224 )

Yorum : Sevgili Pia, 12 Haziran 2009 tarihinde (109.Etap) ve 67 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 26 Mart 2010 (149.Etap) tarihinde toplam 9.2 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 5. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

piacım seni çok tebrik ediyorum.ne güzel hedefine ulaştın inşallah bende birgün hedefime ulaşıp şuraya adımı yazdırırım.ama yinede mutluyum hala hedefime varamadıysamda bir çaba içinde olmakta güzel .seni çok öpüyorum tebriklerr.

mersacım çizelgene bakınca gayet iyi gittiğin kalan kiloyuda kısa sürede vereceğin görülüyor, bir an önce senide karneni burada görmeyi çok isteriz biliyorsunzemuszemus

Piacığıma gelince.....

Yalnızlıktan bunalan gurbet güzelimiz:teselli:
Hayata her anlamda güzel tarafından bakmayı başarabilen insan kişisi:roflol:
Muhteşem ve merhametli güzel bir anne...Şeniz
Hayır işleriyle hayatını dopdolu geçiren muhteşem insanşutarafagittibuyrunnnnnnnnn

5. takıma katkısı büyük olan güzel arkadaşımız senide sonunda mezun etmenin keyfi ile gülümseyerek açtık bu gün gözümüzü, terik ederim azimli arkadaşım benim, 5. takımın kalan üyeleri için çok güzel bir örneksin, dilerim kurtulduğun kilolarınla bir daha hiç bir araya gelmezsiniz....Başarın için tekrar tebrik ediyor senin adına çok mutlu olduğumu belirtmek istiyoruma.s. hayırlı olsun canımcımmm:teytey:

sevgili pia
tebrik ederim hayatım alkisalkisalkis hihoyyyt :hooray: çok güzel bir başarı ve azim örneği oldun karşımızda :enbuyukkk: sen bu karneyi hakettin yani :lepi: inşallah verdiğin kilolarla tekrar karşılaşmazsın :Saruboceq: darısı bizim başımıza biz de bir gün bu sayfalara adımızı yazdırırız inşallah :Saruboceq:

piam ...

5. takım seninle gurur duyuyor, kilo vermek herkesin harcı değil. hayatın diğer alanlarında da azimli,başarılı bir insan olduğuna eminim.seni çok seviyorum ve öpüyorum bitanem

sevgili mersa ve tombili, iyi dilekleriniz icin cok tesekkür ederim..darisi basiniza

sevgili kalliste, "insan insanin aynasidir" harika sözlerin icin tesekkür ederim mahcup ettin

canim cikolatam, ins hem cikolata kalip hem buraya adini altin harflerle yazdiricaksin:))
simsiki kucakliyorum hepinizi..Allah hep sizinle olsunopuyorumnanaktan

bijom bijom tebrikler canim cani gönülden kutluyorum. takimdaki en azimli arkadasimizdin, bizimle birlikte yarisirken hepimize örnektin. simdide destek oluyorsun.
tesekkürler ediyor. bebisini saglikla kucagina almani diliyorum.:1hug:a.s.

piacigim sende mezun oldun canim.benim gurbet arkadasim tebrik ediyorum seni. cok gurur verici bir sey basardigin. insallah kilolarin birdaha dert olmaz basina. cndan kutluyorum.a.s.:1hug:

ecetin' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Şubat / 7,50
Mart / 4,00
Nisan / 1,50
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 13 KİLO

Başlangıç Kilosu (143. Etap) ( 72 )
Bitiş Kilosu (151. Etap) ( 59 )
Verilen Toplam Kilo ( 13 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 18,06% )
Toplam Süre ( 9 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 2,01% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.444 )

Yorum : Sevgili ecetin, 12 Şubat 2010 tarihinde (143.Etap) ve 72 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 9 Nisan 2010 (151.Etap) tarihinde toplam 13 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 6. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

tebrikler ecem .....olumunekankayizsmilealkisalkisalkis

evdefnaz' ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Kasım / 3,0
Aralık / 1,8
Ocak / yarışmada yok
Şubat / 0,9
Mart / 4,2
Nisan / 3,5

2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 13,4 KİLO

Başlangıç Kilosu (132. Etap) ( 68 )
Bitiş Kilosu (152. Etap) ( 54,6 )
Verilen Toplam Kilo ( 13,4 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 19,71% )
Toplam Süre ( 21 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,94% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 638 )

Yorum : Sevgili evdefnaz, 20 Kasım 2009 tarihinde (132.Etap) ve 68 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 16 Nisan 2010 (152.Etap) tarihinde toplam 13.4 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 8. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

cok gururlandım püsküütcüm ellerine sağlık darısı kilosuna ulaşmayı hedefletyen herkesin basına
8. takım sizi cok seviyorummmmmmmm
güldenim
ayşem
rukiye teysem
neslihanım
nihalim
gayem
selma ablalarım
asumancımm

hepinizi öpüyorummm

macigdarkwish' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Şubat / 5,6
Mart / 6,1
Nisan / 5,3
Mayıs / 2,6

2010 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 19,6 KıLO

Başlangıç Kilosu (141. Etap) ( 69,4 )
Bitiş Kilosu (157. Etap) ( 49,8 )
Verilen Toplam Kilo ( 19,6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 28,24% )
Toplam Süre ( 16 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,77% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.225 )

Yorum : Sevgili macigdarwish, 22 Ocak 2010 tarihinde (141.Etap) ve 69.4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 21 Mayıs 2010 (157.Etap) tarihinde toplam 19.6 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 6. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Ellerinize sağlık çok teşekkürler..... ınanılmaz mutluyum hedefime ulaşabildiğim için.... 6. takıma çok ama çok teşekkür ediyorum tekrar sürekli bu süreçte bana destek oldukları için....

Ellerinize sağlık çok teşekkürler..... İnanılmaz mutluyum hedefime ulaşabildiğim için.... 6. takıma çok ama çok teşekkür ediyorum tekrar sürekli bu süreçte bana destek oldukları için....
sinemcim tebrik ederim canım benim .. :1hug:

mmmf27' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Şubat / 1,6
Mart / 1,9
Nisan / 1,0
Mayıs / 1,7
Haziran / 1,3
Temmuz / -1,0
Ağustos / 1,6
Eylül / 0,6
Ekim / 1,1
Kasım / -2,8
Aralık / YOK
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 7 KİLO

Ocak / YOK
Şubat / YOK
Mart / YOK
Nisan / YOK
Mayıs / 7,0
Haziran / 1,3
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 8,3 KİLO

Başlangıç Kilosu ( 91. Etap) ( 68,5 )
Bitiş Kilosu (157. Etap) ( 53,2 )
Verilen Toplam Kilo ( 15,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 22,34% )
Toplam Süre ( 48 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,47% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 319 )

Yorum : Sevgili mmmf27, 6 Şubat 2009 tarihinde (91.Etap) ve 68.5 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 4 Haziran 2010 (159.Etap) tarihinde toplam 15.3 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

genciza' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ekim / 1,5
Kasım / 1,1
Aralık / 0,0
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 2,6 KİLO

Ocak / YOK
Şubat / YOK
Mart / 1,0
Nisan / 1,4
Mayıs / 0,0
Haziran / 0,5
2010 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 4 KİLO

Başlangıç Kilosu ( 126. Etap) ( 64,6 )
Bitiş Kilosu (157. Etap) ( 58 )
Verilen Toplam Kilo ( 6,6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 10,22% )
Toplam Süre ( 25 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,41% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 264 )

Yorum : Sevgili genciza, 10 Ekim 2009 tarihinde (126.Etap) ve 64.6 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 4 Haziran 2010 (159.Etap) tarihinde toplam 6,6 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 7. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
DİYCEK ŞEY YOK ARKAşım sana sadece bravo alkisalkisalkis
püskütüm seninde eline saglık kolyeli mezuniyette pek şık olmuş ..yerimseniben

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…