💜💜CUMA GECESI 💜💜

Hep beraber saat 23.30 uygunsa sızler ıcınde guzelce abdesterımızı alalım bi dua belırleyebılırız veya ıcten gelerek ısımlerımızı tek tek belirterek tam bır teslımiyetle odamıızın bır kosesınde dua edelım.. Ben ısımlerı kısılerı yazacam buraya herkes duasında ısımlerı gecırsın ve hacetlerimiz sıkıntılarımız ıcın guzel bır dua edelım..

namaste21 namaste21 ablacım tavsıye edecegın bir dua varsa okuyabılırız onu. Aynı Duayıda edebılırız, yoksa ıcımızden gelen duayı da edebılırız bilemedim.
Ya mucıb okuyalım bırbırımıze dua ettıkten sonra ama
Eger liste hazirliyorsan ben ismimi vermesem olur mu dilos2233 kullanici adini kullanan kisi diye edilse duamida soyliyim mi

Hep beraber saat 23.30 uygunsa sızler ıcınde guzelce abdesterımızı alalım bi dua belırleyebılırız veya ıcten gelerek ısımlerımızı tek tek belirterek tam bır teslımiyetle odamıızın bır kosesınde dua edelım.. Ben ısımlerı kısılerı yazacam buraya herkes duasında ısımlerı gecırsın ve hacetlerimiz sıkıntılarımız ıcın guzel bır dua edelım..

namaste21 namaste21 ablacım tavsıye edecegın bir dua varsa okuyabılırız onu. Aynı Duayıda edebılırız, yoksa ıcımızden gelen duayı da edebılırız bilemedim.
Ya mucıb okuyalım bırbırımıze dua ettıkten sonra ama
Ben cuma geceleri 313 fatiha ve sekine duaları birde La ilahe illallahül melikül hakkul mübin okumayı seviyorum.
Siz ne derseniz uyarım.
Gusül abdesti alabilsrk daha iyi demi

Tamam canım ben şimdiden abdestini falan alayım hazirlanalim son kez buçukta gelir kontrol eder başlarım inşallah.
Ha onlar dualarimiz kabul olsun,Allah sıkıntılarımızı gidersin,içimize ferahlik versin 🤲
Hepinize şimdiden teşekkür ederim ❤️

Ben cuma geceleri 313 fatiha ve sekine duaları birde La ilahe illallahül melikül hakkul mübin okumayı seviyorum.
Siz ne derseniz uyarım.
Tabıkı ama adetli olanlar var. Dileyen alsın dileyen normal abdest alsın nıyetlenelımde bız🤩

Siz ne derseniz uyarım.
Bence çok iyi en son Esma da okuruz inşallah.
Bende gusül almaya gideyim ama regl dün yine de abdestini alıp başlayayım inşallah.

Ay bılemedım nasıl yapsakkı dua ısını. REGL karıstıyor ya yoksa ısmı azam dıe dusunmustum benn

KIZLAR BENCE ABDESTLERİMİZİ ALDIKTAN SONRA TENHA BİR YERDE KALBINIZDEN EN ONCE HANGİ DUA GECIYORSA ADETLIYSENIZ ESMA SALAVATTA OLUR TAM BİR TESLİMETLE LİSTEDEKİ ARKADASLARIMIZA GUZELCE RABBİMİZE YÖNELEREK DUA EDELIM
ÖNEMLİ OLAN DA BİRBİRİMİZE NİYET ETMEK DEGIL Mİ ZATEN.
BEN MUSAİTİM YASIN OKURUM MESELA SİZDE ICINIZDEN NE GELIYORSA ONU OKUYUN BENCE OLURMU

KIZLAR BENCE ABDESTLERİMİZİ ALDIKTAN SONRA TENHA BİR YERDE KALBINIZDEN EN ONCE HANGİ DUA GECIYORSA ADETLIYSENIZ ESMA SALAVATTA OLUR TAM BİR TESLİMETLE LİSTEDEKİ ARKADASLARIMIZA GUZELCE RABBİMİZE YÖNELEREK DUA EDELIM
ÖNEMLİ OLAN DA BİRBİRİMİZE NİYET ETMEK DEGIL Mİ ZATEN.
BEN MUSAİTİM YASIN OKURUM MESELA SİZDE ICINIZDEN NE GELIYORSA ONU OKUYUN BENCE OLURMU
👍👍 ynen canim gece birlikte aynı yönde olmak zor kimi sabah namazından önce vs yapar.

X