Pıhtı atması sonucu görme kaybı yaşayan annem için dualarınıza talibim

Selamlar herkese kandilimiz mübarek olsun Rabbim dualarımızı hayırla kolaylıkla kabul etsin amin🤲🏻

Bir ay önce annemin beynine pıhtı attı arkadaşlar 6 gün yoğun bakımda ve sonra normal odaya alındı şu an evde ama görmesi çok çok az bacaklarında da çok güçsüzlük var. Ezbere lavaboya vs gidiyor kendi yemeğini zor da olsa yiyor. elhamdülillah başka bir hasar bırakmadı ama gözlerinin açılması ve dizlerine vücuduna güç kuvvet gelmesi için şu mübarek günde dua eder misiniz 🤲🏻

Rabbim nerde varsa bütün kullarına iz bırakmayan kalıcı acil şifalar versin 🤲🏻🤲🏻
Dualarim sizinle 🙏🏻 uzerinden zaman gecmis suan nasil durumu? Benim babam da bi bes ay kadar once beyne pihti atmasi sonucu sol tarafina felc indi. İki gun hastanede kaldi. Bi felc iniyordu bi duzeliyordu bu sekilde iki gun gecirdi. Ve kan sulandirici arti bir takim ilaclarla kontrol altina alindi. Kan sulandiriciyi hayati boyunca kullanmasi gerekiyor. Cok sukur suan bir sikintisi yok. Kalici bir hasar birakmadi. Doktor corona asisi olanlarda hep bu tip vakalarin oldugunu beyne pihti atmasina sebep oldugu ve her insanda farkli etki yaratip kalici veya gecicici hasara sebep olabildigini soyledi. Malesef babam da tum dozlari zamaninda yaptirmisti. Simdi asi muabbetine girmiyim ama esim ve babam haricinde biz ailece yaptirmadik. Corona da olmadik baska bir problemimiz de olmadi. Cok sukur babam bu sekilde atlatti. Umarim anneniz de tez zamanda sagligina kavusur. Umarim suan daha iyidir..Dualarim sizinle..

Yani isterseniz suya da okuyabilirsiniz ama hasta içirebilirsiniz o suyu ya da baştan niyet alıp ki Ben öyle yaptım o niyetle okuyabilirsiniz inanın çok fayda göreceksiniz Allah'ın izniyle çok fayda gören insanlar var Ben de çok fayda gördüm
Biz de Haşr suresi 21 ayeti yüz defa okursanız beraberinde çok daha etkili olacaktır Allah'ın izniyle
Ben de bunu bir tavsiye ile aldım Ehil birisinden ve çok faydasını gördüm ve çok faydasını görenleri de biliyorum Umarım size de çok faydalı gelir Allah Ya Şafi ismi hürmetine şifa versin
Tamam babama söyleyeyim okusun inşallah her gün
Allah razı olsun Rabbim sizleri darda bırakmasın 🤲🏻🌸

Dualarim sizinle 🙏🏻 uzerinden zaman gecmis suan nasil durumu? Benim babam da bi bes ay kadar once beyne pihti atmasi sonucu sol tarafina felc indi. İki gun hastanede kaldi. Bi felc iniyordu bi duzeliyordu bu sekilde iki gun gecirdi. Ve kan sulandirici arti bir takim ilaclarla kontrol altina alindi. Kan sulandiriciyi hayati boyunca kullanmasi gerekiyor. Cok sukur suan bir sikintisi yok. Kalici bir hasar birakmadi. Doktor corona asisi olanlarda hep bu tip vakalarin oldugunu beyne pihti atmasina sebep oldugu ve her insanda farkli etki yaratip kalici veya gecicici hasara sebep olabildigini soyledi. Malesef babam da tum dozlari zamaninda yaptirmisti. Simdi asi muabbetine girmiyim ama esim ve babam haricinde biz ailece yaptirmadik. Corona da olmadik baska bir problemimiz de olmadi. Cok sukur babam bu sekilde atlatti. Umarim anneniz de tez zamanda sagligina kavusur. Umarim suan daha iyidir..Dualarim sizinle..
Allah razı olsun babanız iiin çok kutlu oldum inşallah bundan sonraki hayatımda sağlık be afiyetle devam eder. Aşı annem babam abim yaptırdı ben yaptırmadım . Zaten ondan olduğunu düşünüyorum.
Şu an hala görmüyor ama bir ay öncesine göre bi tık daha iyi göz doktoruna gidip geliyoruz uzun bir süreç olacakmış sürecin sonunda sen ben gibi görmez ama kapıdan geleni kızı mı oğlu mu olduğunu bilsin en azından dedi. Şifa Allah’tan bütün hastalara iz bırakmayan kalıcı şifa versin inşallah🤲🏻

X