💜💜CUMA GECESI 💜💜

Morrmeneksee Morrmeneksee iptal mi oldu canim haftaya kadar olan salavat vs. Bu grupta sadece cuma geceleri mi yapilcak okumalar
Yazacaktım şimdi bende tam.. Evet canm oyle olsun dedıler ben her persembe yazarım dun ki gibi kimler ısterse bırbırımıze dua ederız 🤲
Bilmiyorum ama birilerinin bana dua ettıgıni bilmek beni bugun ayrıyeten rahatlattı Allah hepinizden razı olsun ❤️

Yazacaktım şimdi bende tam.. Evet canm oyle olsun dedıler ben her persembe yazarım dun ki gibi kimler ısterse bırbırımıze dua ederız 🤲
Bilmiyorum ama birilerinin bana dua ettıgıni bilmek beni bugun ayrıyeten rahatlattı Allah hepinizden razı olsun ❤️
Bende katilirim elimden geldiğince eminim duyuluyordur dualarimiz ve kabul olacaktir veya olmasi gereken formda hayatimizda belirecektir bi şekilde toplu duanin gücüne inanıyorum💖

Bende katilirim elimden geldiğince eminim duyuluyordur dualarimiz ve kabul olacaktir veya olmasi gereken formda hayatimizda belirecektir bi şekilde toplu duanin gücüne inanıyorum💖
Aynen canım ❤️ ınan ramazanda biz cok toplu dualar yaptık ben 27 yasındayım hayatım da ilk defa o kdr guzel bir ay gecırdımkı tarif edemem..
Şimdi birz boslayınca maalesef birz huzursuzluk, stres, kaygı hepsı gerı döndü..
Ama dun aksam herkesın dua ettıgıni bildiğimdenmidir nedir ıcım cok ferahladı ınsallah her cuma gecesi yapalım bunu ❤️acayıp guzel etkiliyor enerji olarakta

X