Kirmayalim birbirimizi artik cok yoruldum uzaklaşmak istiyorum diyen erkek tam olarak geri donmemek uzeri mi ayrilmistir?

Çok kavga ediyorduk. Bi kavga yine ettik numaralarımizi sildik fotolar görünmüyordu wp de. İşine bak falan yazdı en son . Aradan 4 saat gecti kendi kendine durup dururken " ""Allah belamı versin hic bi kızla görüşmüyorum konuşmuyorum vb.. kırmayalım artık birbirimizi çok yoruldum uzaklaşmak istiyorum""" yazıp cevap vermeme müsadere bile etmeden engellemiş. Sizce bu uzaklaşmak istiyorum demesi kafa dinlemek istiyorum gibi bi şey mi yoksa tamamen bitsin istiyorum mu demek sizce ? Tam anlayamadim
Bitsin demek. Kibar birymiş üzülmüş belli.

Çok kavga ediyorduk. Bi kavga yine ettik numaralarımizi sildik fotolar görünmüyordu wp de. İşine bak falan yazdı en son . Aradan 4 saat gecti kendi kendine durup dururken " ""Allah belamı versin hic bi kızla görüşmüyorum konuşmuyorum vb.. kırmayalım artık birbirimizi çok yoruldum uzaklaşmak istiyorum""" yazıp cevap vermeme müsadere bile etmeden engellemiş. Sizce bu uzaklaşmak istiyorum demesi kafa dinlemek istiyorum gibi bi şey mi yoksa tamamen bitsin istiyorum mu demek sizce ? Tam anlayamadim
Tamamen bitirmek istememiş bence.seni ikna edebilmek için açıklama yapmış çünkü.

Senden bıkmış ve istemiyor. Salın insanları istemiyorlarsa🤦🏻‍♀️

Instagram konusundaki suphelerinizde hakliymissiniz. Aldatiyor. Kavgayi da bahane edip ayrilmis. Onunuze bakin, olmaz bu adamdan.

Allah aşkına sal bizi bu çocukla ilgili son bir ayda 15. konun bu. Yok muğlaya gitti muğlalı kızlar çok mu güzel yok bana git dedi yok bana gel dedi yok beni sildi yok beni sevdi.... Adam daha siz 5 aylık sevgiliyken zaten sizi aldatmış sizce sizi seviyor olma ihtimali var mı ? Ömrünü böyle bir herif için takıntılı bir şekilde harcayacaksın ve burdakiler de her soruna normalmiş gibi yanıt verecek. Kendine gel allah aşkına. insan biraz gururlu olur onurlu olur kendi değerini bilir daha ilişkinin başındayken aldatılınca ayrılır. Git diyen adama yalvarıp yakarıp ilişki içinde tutmaya çalışmaz. Yeter !

Olmayacak duaya amin demeye gerek yok. Ergen işleri. Aklı başında olan adam sana acaba düşündürtmez. Ayrıl

engellemiş bitirmiş ilişkiyi işte,adam daha ne desin?

Bunu duyan 2500 kişiden biri anlamını yazar .Dönse bile gidecek ara verilen şey bitmiştir net.Hisleriniz sizin sorununuz engellenmek hakarettir Nasıl rahatsız ediyorsun senden bıktım artık düş yakamdan biri olsada sana söylemem senin kaosundan bıktım bizden olmuyor senin bir hayatın yok ama benim var sen olmadanda ben yaşarım bu ilişkinin toksikliginden de aşkının izdirabindanda bıktım demiş kısaca .

Yok durduk yere yapmadı. Ben kiminle takiplesiyorsun falan diye kavga çıkardım o da yeminler etti kendi kendine açıklamak istedi yani bu kavgadan sonra
Siz bunu instada bulmadınız mı? Sizle takipleşirken kimse yok muydu? Siz ilk miydiniz?

X