💜💜CUMA GECESI 💜💜

Çok kalabalık olmamıza gerek yok ama atıyorum gece 23.30 00.00 arası anlasalım aynı anda bırbirimize dua edelim
Ben müsait degilim Kur'an okumak icin ama esma-ül hüsna okuyarak katılırım ve her birinize tek tek dua ederek. Rabbim gönlünüzdekileri hayırlısıyla versin. Derdi sıkıntısı olanlara yardım etsin🤲🏻

Ben müsait degilim Kur'an okumak icin ama esma-ül hüsna okuyarak katılırım ve her birinize tek tek dua ederek. Rabbim gönlünüzdekileri hayırlısıyla versin. Derdi sıkıntısı olanlara yardım etsin🤲🏻
İsim ver canım ıstersen hem ablanın hem senın 💜

HAYDİ KIZLAR TOPLANIN KARARLAŞTIRALIM GECE YENI BAŞLIYOR 🤩
GÜZELCE ABDESTLERİMİZİ ALALIM
ZİKİR. ESMA KURANI KERIM NE OLURSA TOPLU ŞEKILDE BİRBİRİMİZE DUA EDELIM HATTA AYNI SAATTE YAPALIM BENCE HARİKA OLUR
Cuma selası okunurken mesajını görmem çok manalı oldu canım ..
Edelim valla

Nasıl yapicaz o saat aralığında belli bi sureyi okuyup burdakilere toplu dua mi etcez?
Hep beraber saat 23.30 uygunsa sızler ıcınde guzelce abdesterımızı alalım bi dua belırleyebılırız veya ıcten gelerek ısımlerımızı tek tek belirterek tam bır teslımiyetle odamıızın bır kosesınde dua edelım.. Ben ısımlerı kısılerı yazacam buraya herkes duasında ısımlerı gecırsın ve hacetlerimiz sıkıntılarımız ıcın guzel bır dua edelım..

namaste21 namaste21 ablacım tavsıye edecegın bir dua varsa okuyabılırız onu. Aynı Duayıda edebılırız, yoksa ıcımızden gelen duayı da edebılırız bilemedim.
Ya mucıb okuyalım bırbırımıze dua ettıkten sonra ama

X