çözüm bende ama ben ataga gecemiyorum kızlar yardım

Bencede sonradan gelen çocuğa için ısındıysa görüş.Zaten eski sevgilin sana inanmamış.Bundan sonra ne yaparsan yap o sana diyeceğini demiş

İşin aksi tarafi bu beni merak eden cocuk beni daha önceden bana adim atmisti fakat ben benim öküzü sectim cocuk hala benimle niyeti var

İşin aksi tarafi bu beni merak eden cocuk beni daha önceden bana adim atmisti fakat ben benim öküzü sectim cocuk hala benimle niyeti var
Dediğim gibi için ısındıysa görüş.Ama yeni ayrıldıysan biraz kafanı dinle bana çocuğa pek istekliymişsin gibi gelmedi

Haklisin ben özellikle belki insan gb saygı duyar diye sabrettikce amlasilan p bundan beni istedihim gb ezerim yerine koymak olarak anladi.
Aynen öyle bazı insanlar.Umursamamak en iyisi çocuk hastayken falan uzakta olsa da uğraşmıssın.Yinede inanmasa kendi bilir

Dediğim gibi için ısındıysa görüş.Ama yeni ayrıldıysan biraz kafanı dinle bana çocuğa pek istekliymişsin gibi gelmedi

Asil sorun simdi bu cocukla konussam kiyamet kopacak ben hakliumisim ne hainlik kalacak bende ne aldatmamam.
Ya düaünse zamaninda yapardim ne beklerdim kendini nede yapmasi gerekenleri yapmafigi icin anlayıs göstermek yerine yol gösyermeyı secerdim.

İnsan gb davranmasi bilakis beni etkilemedi dersem yalan olur.
İstersen konuş çocukla hem insan gibi demişsin sevgili olmasa da arkadaş olabilirsiniz
Asil sorun simdi bu cocukla konussam kiyamet kopacak ben hakliumisim ne hainlik kalacak bende ne aldatmamam.
Ya düaünse zamaninda yapardim ne beklerdim kendini nede yapmasi gerekenleri yapmafigi icin anlayıs göstermek yerine yol gösyermeyı secerdim.
Artık eski sevgilin zaten ne yaparsan yap ilgilendirmez engelle bitsin

İstersen konuş çocukla hem insan gibi demişsin sevgili olmasa da arkadaş olabilirsiniz

Artık eski sevgilin zaten ne yaparsan yapilgilendirmez engelle bitsin

Aynen haklisin hayatıma yön vermem ve kendşni. Ne dedigini artik dğağnmemem gerek ben üstğme düsen her seyi yaptım deyip yolyma bakmam gerek.

Kendimi suclamak yerine benim yuzumden gelmek icşn hasta haliyle gelmeye calisti tekrar hastanelik ıldu deyıp vicdan yapmamam bana her seyde bubu basima kalkmasina izin vermemem lazimdi. Önceden böle yapmak yerine önemseyip üstüne düstükce gidrken bile her yere haber veren beni sonradan sonraya hain haline getirdi. Sonuc prtada.

Kensine sürekli dedim tamam bitsin sürekli bena bitirmekle tehdid etme ywter daha dogruau bul dedikce vildirdi daha saldirganlasti.

Engelledim tekrar actım bide salak gb demesin mi bana sen beni nasil engellersin bendr dedim sen engellerken iyi hersey senin hakkin ben yapinca hata suc laf söz... yeter ya yeter dedim ne demis ben cinkinca netten yok ben yeni birini bulmusum iste bu sözde koptum. Demedi ki ya ben bukadar sey yaptım kiz bikti diyecegi yerdr artık cekemedi beni diyecegş yerde...

Engelledim tekrar actım bide salak gb demesin mi bana sen beni nasil engellersin bendr dedim sen engellerken iyi hersey senin hakkin ben yapinca hata suc laf söz... yeter ya yeter dedim ne demis ben cinkinca netten yok ben yeni birini bulmusum iste bu sözde koptum. Demedi ki ya ben bukadar sey yaptım kiz bikti diyecegi yerdr artık cekemedi beni diyecegş yerde...

Engeli açma bence gerekirse sosyal medyayı kapat.

X