Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

ooyyyy oyyyy kurban olurum kırbirkere maşallah alahım analı babalı büüyütsün çok çok gözün aydın. bende benimkini saçlı sanırdım :)) meğerse minik merve bizim kızıda geçmiş.sana ek masraf daha çıktı :)) git toka felan al meleğine :)kurban olduğum allahım olmayanlara nasip eylesin inşallah darısı tüm anne olmak isteyen bayanların başına inşaallaahhhh aminnnn.

ayyyaaa sana yazayım derken sütlacımı taşırdım :)) cadddıııı gel buraya ocağımı temizle hemen :)) anam kızına maşşallah derken dua ederken gitti sütlaç :KK70: canı saolsun merrvoşun

ssa52094px8.th.jpg
simdilik bunu koyayim da gorun melek mervosum kizimi
:lepi:
ssa52051iy2.th.jpg
bu da oglum yusufum kiz kardesini kimselere elletirmiyor acirmis cani kardesinin kimseler ellemesinmis cok seviyor bacisini masallah yerimseniben:asigim:

ay ay ay maaşallah, saçlar ne öyle,
çok geçmiş olsun, ikisi de birbirinden şirin:nazar:
Allah analı babalı etsin, güle güle büyütün..

ayyy perıhancım kızz bende başka başlık altında açarsın dıye bekleyıp duruyordum mervoşun resmını hayyy maşallahh o saşlar ne öyle koca kız gıbı başallh kısın oğlunda çok talı kırılmasın:)..allah hepinize sağlıklı uzun ömürler versın canımmmm

maşallah sübhanallah çok güzel bir kızın var saçları da maşallah
biraz daha bekleseymiş sade saça çıkacakmış canım çok güzel allah analı
babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun

geldim kizlar sonunda cok sukur geldim ama cok halsizim evet kizim mubarek gecece geldi gununu biliyor hanim efendi:lepi:
her yerim agriyor vallaha senağlama neyse napalim artik cekcegiz bi kac gun daha yani hafta desek yeridir :çok üzgünüm:
buna da cok sukur napalim artik
15 saat kadar sanci cektikten sonra sezaryen oldum gene oglumdaki gibi acilmam 5cm den fazla acilma olmadigi icin ve kizimin kalbi cok yoruldugu icin aldilar sezaryene :1no2:
cok cektim ama olsun sukurler olsun rabbime
cok yorgunum halsizim gobegimdeki agrilar yuzunden dogru durust yatamiyorum zor nefes aliyorum bugun hastaneye gidip dikislerimi alacaklar bakalim annemlerdeyim bi iki hafta kadar o bakacak bana cunku halim perisan vallaha ilki bu kadar zor degildi
neyse az toparlandikdan sonra insallah dogum hikayemi ve kizimin resmini koycagim ama belki bi hafta sonra yazabilirim dinlenmem lazim cok hemde cok senağlama

hepinizden allah razi olsun tek tek mirac geceniz insallah guzel gecmistir hayirlara vesile olmustur insallah a.s.

canım ya sıkıntılarımdan senin doğum yaptığını unuttum. gözün aydın. inşallah sağlıklı bir ömrü olur yavrunun...

Kac gundur giremedim corumlum gozun aydın Allah analı babalı buyutsun canım benim fıstık kızının resimlerini dort gozle bekliyorum

cadım canım allah bağışlasın güzel kıznı allah analı babalı büyütsün

demek en sonunda muradına erdin arkadaşım.. ben ağustos annesiydim ama yinede senden önce doğum yapmışım hehe :))) allah analı babalı büyütsün minik kızını. Tebrik ediyorum senii

Allah anali babali buyutsun,sana da sifa versin insallah canim...kendine dikkat et havalar sicak diye aldanma sakin bir de usutursen allah korusun dikis yerlerin iltihap olur...Tekrar tebrikler..

X