Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

corumlu canım cok cok gecmıs olsun allah analı babalı buyutsun
masallah mervenın saclarına sasırdım kaldım saclı cocuk zekı olur derler masallahhhh :nazar::nazar:

ssa52094px8.th.jpg
simdilik bunu koyayim da gorun melek mervosum kizimi
:lepi:
ssa52051iy2.th.jpg
bu da oglum yusufum kiz kardesini kimselere elletirmiyor acirmis cani kardesinin kimseler ellemesinmis cok seviyor bacisini masallah yerimseniben:asigim:

yaa canim Allaha sukur...... bizi korkuttun, bende dedim bu kiza ne oldu hicc ses gelmez
Allah cumle isteyenlere versin, herkesin hayirli evlatlari, hayirli ve kolay dogumlari olsun:CüvCüv:
bebegini gule gule buyut
Allah evlatlarini nazardan korusun

ssa52094px8.th.jpg
ssa52051iy2.th.jpg
bu da oglum yusufum kiz kardesini kimselere elletirmiyor acirmis cani kardesinin kimseler ellemesinmis cok seviyor bacisini masallah yerimseniben:asigim:

41 kere maşallah :nazar:
ne tatlı Allah bağışlasın ne kadar çok saçı var
ne mide bulantısı yapmıştır o sende yerimseniben
güle güle büyüt canım :1hug:

çorumlucum Allah nazarlardan saklasın ....çok tatlı kızın abisinin kopyası bu arada ....sana mı benziyolar yoksa bunlar...Allah analı babalı büyütsün cnm sonunda aldın sende kızını kucağına...

canım ya çok şükür kurtulmuşsun allah analı babalı büyütsün çok merak ediyordum seni ama son zamanlarda artık bende sıkıntılıyım doğum yaklaştı pc açamıyorum canm senin haberini alınca mutlu oldum ....rabbim hayırlı ömürler nasip etsin size:sm_cool::sm_cool:

çorum maşallah canımcım Allah analı babalı büyütsün...

kuzularının ikiside birbirinden tatlı...maşallah...

neden geç geldiği anlaşııyor bebişinin.o saçları olsun diye onu bekliyormuş herhal.:roflol: maşallah fıstık şeyyyyyy:emir_bebek:

maşallah kırbirkere bu ne kız saçlara bak 2 _3 aylık bebek dersin maşallah ya bayıldım çok tatlı allah analı babalı büyütsün darısı başımıza

maşallah kırbirkere bu ne kız saçlara bak 2 _3 aylık bebek dersin maşallah ya bayıldım çok tatlı allah analı babalı büyütsün darısı başımıza

ssa52094px8.th.jpg
ssa52051iy2.th.jpg

Kızz bu çok tatlı maşallah saçlara bak..Alllah analı babalı büyütsün perişim..

sevgili hemşom gözün aydın maşallah çok tatlı bir kızın var yerim onu ben saçlara bak ya simsiyah Allah'ım bahtını yolunu açık etsin mutluluklar getirsin ailenize öpüyorum canım AllahA emanet olun

bende simdi gordum canim kac gundur bakiyordum bi haber var mi diye. hadi gozun aydin. allah anali babali buyutsun. Cok tatli masallah kizin.

sagolun kizlar allah razi olsun guzel dilekleriniz ve dualariniz icin
oglumla kizim azcik bana azcik da babasina benzio ama herkes dio en cok bana benzio kime benzerlerse benzesinler ama hayirli evlat saglikli olsunlar yeter
darisi isteyen ve olmayan herkesin basina insallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

sagolun kizlar allah razi olsun guzel dilekleriniz ve dualariniz icin
oglumla kizim azcik bana azcik da babasina benzio ama herkes dio en cok bana benzio kime benzerlerse benzesinler ama hayirli evlat saglikli olsunlar yeter
darisi isteyen ve olmayan herkesin basina insallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: amin bitanem canımm
iyi olduğuna sevindim kendine ve bebişe dikkat etŞeniz

çok ço sevindim canım, allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olması dileğiyle..

canım kızının da oğlusununda maşallahı var...rabbim nazarlardan korusun...

ay corumlu kız maşallah ne bu bole kız dunya tatlısı Allahım bu ne ya saclar super

çorumluu bebişinn çok tatlıı kuzuşumm allah bütün isteyenlere içinde bana da sağlıklı güzel bebişlerr verirr inşallahh

X