Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

çok güzel yaaa maşallah.. rabbim bahtını da güzel yazsın inşallah...:Saruboceq: Allah sizlere bağışlasın arkadaşım.. cadııı bişi dicem , hani derler ya bebeğin saçı anne karnında midede yanma yapar , eğer doğruysa ben senin mideni düşünemiyom arkadaşım, maşallah ne saç var bebişinde. çok tatlı ama yaaaaaaa................

oy oy cok tatliymis bu kücük melek..gecmis olsun sonunda kurtuldun corumlu.

canım geçmiş olsun alahım analı bbalı büyütsün yavrunu.. bu arada senin cimcimenin niçin gelmedigi belli baksana saçını uzatıyomuş :))))))
maşallah one saç öle kıs bi iki ay sonra örülür yanii :))))))
darısı bzlere inş. canım..

simdilik bunu koyayim da gorun melek mervosum kizimi
:lepi:
bu da oglum yusufum kiz kardesini kimselere elletirmiyor acirmis cani kardesinin kimseler ellemesinmis cok seviyor bacisini masallah yerimseniben:asigim:

Allahım bu ne saçlar yeni doğmuş bir bebede:uhm:
MAŞALLAH:hooray:
Allah bahtını da güzel yapsın,ailesine ,ülkesine hayırlı bir evlat olsun inşallah..Şeniz
Darısı bizim de başımıza:asigim:

Allah bağışlasın çok tatlı maşaallah. o saçlar ne güzel öyle . Allah analı babalı büyütsün. darısı isteyen herkesin başına.

hay maşallah saçlara bak kız karnında anca saç büyütmüş bir gayret...saçlarını tamamlasın diye acele etmedi demek :roflol: e aslan burcunda doğdu normal...aslanların genelde yele gibi gösterişli saçları olur...benim küçük oğlumda(osa bir aslan) aynı böyle simsiyah saçlarla doğdu...annem 3 çocuğunuda kabak doğurduğu için bayılmıştı oğlanın saçlarına...çatal karam,çingenem,kürdüm diye seviyordu...sonra sonra nasıl oldu bilmem o kapkara saçlı esmer oğlan,altın sarısı bukleleri olan sarışın bir bebeğe döndü:sm_confused::bbo:şimdi de açık kumral aralarında altın rengi doreleri var..:asigim:

oğluşunada aferin...iyi bir ağabey olacak demek ki yavrum benim...benim için öp yanaklarından oğluşunuda kızınıda...Şeniz

bu arada oğlunun olduğu resimde o köşede gözüken köfte gibi ayak parmakları sana mı ait....benim doğum yaptığım zamanki ayak parmaklarımın tıpkısının aynısıda:roflol::roflol:öyle şişmişlerdiki köfte gibi olmuşlardı:roflol:

inşallah oğlunda kızında hayırlı evlatlar olur canım...:Saruboceq:

canım aylardır görüyorum seni sitede tanışamadık hiç ama aklımdaydı dogum oldumu die olmuşş cok tatli maşallah allah mutlu uzun ömürlü etsin

Gözün aydin Corumluuuu.
Allah anali babali büyütsün.
Maasallah o ne güzellik öyle.
Allah nazarlardan saklasin.

geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün huzurlu sağlıklı mutlu günlerde inşallah bahtı şansı kaderi iyi olur hayırlı evlat olur inş canım allaha emanet olun

çorumlu Allah analı babalı büyütsün kızın çok tatlı maşaallah yerim ben onu yanaklarından ... umarın sede iyisindir ağrın sızın yoktur umarım..

allah bağışlasın maşallah, gözünaydın, allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

ayyy çorumlum yaaaaaa allah nazarlardan saklasın....
çok güzel bir bebek....a.s
rabbim bahtını ve tahtını çok güzel yapsın...hayırlısıyla büyüt yavrunu....
allahım nazarlardan saklasın..sonunda kızımız doğdu..şükürler olsun...inşallah benim de böyle şeker gibi bir kızım olur:))aminnnnnn
darısı tüm isteyenlerin başına...

ay maşallah ne şeker bebek ne uzun saçlı doğmuş güle güle büyüt uzun ömürlü sağlıklı hayırlı bir evlat olsun allah bütün bebek isteyenlerede nasip etsin inşallah

canım gözün aydın:dance:dimek senin nazlı kız bu hakaydirigubbakcemile3 ay maşallah o saçlar ne öyle,güzelliğine düşkün olacak herhal:roflol: saçları uzatmadan çıkmadısırnaşık şey.sana ve yavrularına uzuuuuunn sağlıklı ömürler diliyoruma.s.

KIZ ÇORUMLU SENİN KIZ İÇERDE SAÇI BAŞI FÖNLETİP ÇIKMIŞ MAŞALLAH-tatlicadiarzu-.VALLA YENİ GÖRDÜM TOPİÇİ.ALLAH BAĞIŞLASIN HAYIRLI OLSUN

ayyy ayyy ayyy valla temmuz bebeklerinin en sülüsü senin kız olacak belli:))hadi hayırlı olsun,çok güzel kızın olmuş,beklediğine değdi...Allah analı babalı büyütsün

hadi gözünaydın canım çok tatlı kızın maaşallah allah analı babalı büyütsün güzel kaderler nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…