Coronavirüs Türkiyede

Medaya haberleri ile zaten nasil paronoyak olmayalim ki birde benim gibi panik atak ve anksiyete hastasiysaniz..Gösterileren sadece ölüm haberleri başlıklar bile kabus hiz kesmiyor bir gunde 100 kisi daha öldü vs vs..Insanin kani donuyor hic umut verici haber yok olsadaa kisa kisa..Tedbirler alindi hatta ezberlendi..Sadece ilaci aşısı piyasada olsun artik..Once can sagligi elbette ama evde kalmak disariya cikamama korkusu herzaman yaptigimiz sinema disarda yemek avm gezmeleri vs vs onlarin olmamasi bile cok can sıkıcı..Umarim bir an once biter

Evet bence de. Tamam trafik kazasında ölüm oranı daha büyük ama belki ben evdeyim. Dışarı çıkmıyorum trafik kazası beni korkutmaz ki ama bulaşıcı bir hastalık korkutur ne zaman geleceği belli değil çünkü

Bu durumda marketler ama karşı çıkmalı. Almanyada bir market kişi basi 3 şişe satti sadece geçenlerde. Öyle olması lazım

Yani kendi adımıza konuşayım stok yapacak kadar para yok borcumuz var onu zor ödüyoruz. Bakan söyledi yeterince stok vAr korkmayın diye. Sabah haberlerde gördüm insanlar 2 aylık alışveriş yapmış. Stok yapacagiz diye markete kosacagina evde dursa 2 hafta belki virüs hiç yayılmayacak. Mecbur olduğu için çıkmak zorunda olanlar haricinde millet evde dursa bu bile fayda bence

Millet hala tatil planı gezi planı yapıyor, burada bile yazanları görüyorum. Tamam günlük yaşantı sekteye uğramasın ama bakan kaç kere söyledi, mecbur kalmadıkça yolculuk yapmayın diye.

Bu insanların bencilliği düşüncesizliği yüzünden kim bilir kaç kişi bedel ödeyecek.

Zorunlu hallerde mecbur gideceksin tamam da, gezmenin seyahatin sırası değil şu an.

Bu sabah yenileri geldi kamyonlarla ama dünkü panik yok kimse almıyor gördüğüm dün acayip bir telaş vardı
Aynen bir panik havası ben de sezmedim. Dün yakındaki başka bir markete uğramıştı eşim, bayağı kalabalıkmış ve makarna az kalmış demişti. Ben millet bir iki güne alışır demiştim, alışmışlar demek

Ben de oyle birsey gormedim ama birkac markette kolonya yoktu sadece. Istanbul disindayim ben.
Bende İstanbul'dayım sabah gittim, herşey yerli yerinde duruyor bu boşalan raflar, biten ürünleri sosyal medyadan görüyorum.

Cin ve kuzey korede azalmış, normal hayata dönüşler başlamış haberlerde vardi ama italyada durum böyle değil inşallah bizde de salgin olmadan biter.

Cin ve kuzey korede azalmış, normal hayata dönüşler başlamış haberlerde vardi ama italyada durum böyle değil inşallah bizde de salgin olmadan biter.
Inşallah bizde ağır atlatmadan geçer bu sıkıntı..Kimileri hava isinda ölmüyor azaliyor yada sicak hava işe yaramaz desede de bu benim dusuncemdir doğru yada yanlış havalar isindikca bizler icin avantaj olucagina inaniyorum..Bu zamana kadar da ulkemizde gorulmemesi icin ellerinden geleni yapan mercilere ayrica tşk ediyorum..Nisan başında hersey daha guzel olucak diye umud ediyorum

Birkac yerde olan birseyi sanki herkes oyle yapıyormuş gibi gosterip ilginc haber yapmaya calisiyorlar.
Aynen koronovirus hastalarinda oldugu gibi bugün bir hemsirenin yüzü maske takmaktan morarmisti gorseniz dayak yedi derler..Zor tabi ben gozluk bile takamiyorum rahatsiz oluyorum ama gerekiyorsa da yapacak bisey yok canimizdan kiymetli degilki

Bende İstanbul'dayım sabah gittim, herşey yerli yerinde duruyor bu boşalan raflar, biten ürünleri sosyal medyadan görüyorum.

Yeşil mercimek almaya gittim BİM’e , son yeşil mercimeği aldım. Raflar bomboş değildi ama klorak,5 kg un, eldiven tamamen bitmişti. Makarnalar da az kalmıştı ama okul çıkışı saatine denk geldiğim ve müşteri yoğunluğu çok olduğu için (hem yüklü alışveriş yapan vardı hem de birkaç malzeme alan da vardı, genelde okul girişi ve çıkışı kalabalık olan bir yer zaten) belki de yenilerini raflara dizmemişlerdir. Ben sadece 1 kutu daha eldiven alabilmeyi isterdim normalde de eldiven kullanan bir insanım yumurtaya ve ete çıplak elle dokunamıyorum

Burda da sadece sirke ve kolonya bitmis Ildeki marketlere bakacagim. Kolonya almam lazim sinifa 2 3 sise daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…