Coronavirüs Türkiyede

Hahahah çalışırken herkes dalga geçiyordu, sürekli kolonya sürüyorum diye
Dosyalardan her türlü toz pislik bulaşıyordu. Şimdi onlar düşünsün
Bende her zaman kullanırım kolonya valla. Ofiste masamda hep bulunur,evimde de bulunur. Zaten rebul dan acılmamıs 1 sisem daha var ne olur ne olmaz diye limonlu da 80 derece bulup yedekledim.

Bende her zaman kullanırım kolonya valla. Ofiste masamda hep bulunur,evimde de bulunur. Zaten rebul dan acılmamıs 1 sisem daha var ne olur ne olmaz diye limonlu da 80 derece bulup yedekledim.

Benim de hem Rebul hem Eyüp Sabri Tuncer neredeyse 4 şişe vardır, önceden aldıklarım bunlar istifçi değilim sadece farklı kokuları severim. İşe yaramaz sanıyordum ama baktım üzerlerine 80 dereceymiş :)

Kimin terbiyesiz olduğu ortada gayet
Ben kalkıp ailenize lafı getirmem mesela
İnsanları huzursuz edecek yanlış bilgileri yaymam
Karşı çıkanlara aşağılayıcı bakmam
Haddimi bilirim mesela ?

yalnız ben siyaset yapmıyorum, a partisi b partisi beni ilgilendiren kısım değil. ben başımızdakiler yaptı x parti yapmazdı demiyorum hepsi yapardı.

bilgi almak istiyorsanız hastanelerden de alabilirsiniz..

ki altı üstü bu kadar strese ne gerek var zaten ülkemizde vardı yeni açıklandı dememle insanların zoruna gitti..

peki bende kapak yetmezligi var ve kucukken baya kotu bronsit gecirdim 8 ci siniftaykrnde g3ne astim ataklari gecirmistim ve surekli nefes darligi ceken biriyim olmekten korktugumdan degil aileme cevreme istedemeden zarar vermekten korkarim ozellikle cocuklarima

Kimin terbiyesiz olduğu ortada gayet
Ben kalkıp ailenize lafı getirmem mesela
İnsanları huzursuz edecek yanlış bilgileri yaymam
Karşı çıkanlara aşağılayıcı bakmam
Haddimi bilirim mesela ?

ben size özelden yazacağım zira terbiyesizliğiniz hat safhada..

Ay çok güzel bir fikir verdiniz hastaneden bilgi almak konusunda teşekkürler

Yani şu an şehit sayısıyla ilgili konuşmanız siyasi değil öyle mi? Mune ye bildiriyorum ben, o karar versin o halde, polemiğinize dahil olmayayım

baci brn seni elestrmekten degil sadce korktugumdan allahim ya dedim yanlis anlasilma olmasin

Bende cevap vererek dahil oldum
Kusura bakmayın gerçekten
Tutamıyorum kendimi :/

Yaaa sen nasıl birşeyin Allah'ın izniyle kimselere birseycik olmaz... Allah'ım senin gibileri korusun

daha demın kendı konumda da yazdım
dunya genel olarak zaman zaman yoklanır kus grıbı domuz grıbı sarbon gıbı... bu seferkıde korona . 2 sene sonra da baska vırus olur
abartmaya gerek yok temız olan aynen temızlıge hıjyene devam etsın pis olanda bır zahmet ellerını yıkamayı ogrensın :) dısardayken el agza goze yuze foşurt foşurt zaten surulmez ınsanların toplu tuvaletlere gırıp cıkıp yurudugu yollarda kenarlara merdıvenlere oturulmaz trabzanlara hurrraaa el surtulmez zaten. e buna dıkkat etmeyen de bu vırusten olmasa baska turlu hastalıklara yakalanabılırdı .

yanı gunluk rutın dıkkat etmenız gereken hıjyene dıkkat eder guzel beslenır ınsanlarla şapur şupur olunmazsa sıkıntı yok, koronaya gelene kadar 39823938 cesıt vırus var hepsınden cekının

Bu kadar keyfi gidenler gidip donmese keşke.
Başkalarıni da nasıl düşünmeden bu kadar rahat hasta edebilir bir insan...

Çok abartılıyor arkadaşlar normal grip de insanları öldürüyor üstelik ölüm oranı çok daha yüksek gripte. Genel hijyen kurallarına dikkat edilmesi yeterli. Dünya genelinde ölü sayısına bakın , ölüm oranına bakın. Ölenler yaşlı nüfus ve kronik hastalığı olanlar. Belki hastalığa çok daha fazla kişi yakalanıyor ama hastaneye bile gitmeden grip zannedip atlatıyor. Bunlar insanlara korku salmak için pompalanan şeyler. Obezite, diyabet daha fazla can alıyor ama kimse kolaları cipsleri yasaklamıyor çünkü oradan para kazanıyorlar. İnsanların sağlıklı olması ilaç şirketlerinin işine gelmez. Merak etmeyin yakında mucizevi bir şeymiş gibi bunun da aşısını bulurlar herkes de koşa koşa yaptırır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…