Coronavirüs Türkiyede

neden susayım? kendi düşüncelerimi söylemem neden rahatsız ediyor? sizden izin mi alacağım?
klavye başından bu cümleleri kurmak ne kadar kolay keşke karşımda da kursanız :)
Gercekten komiksin
Traji komik olan bi komiklik tabi
Bi de gülücük yapiyosun her msjinda

Tuhaf,garip.

Saygı hakedilir
İnsanların zayıflığını kullanan size saygı duyamıyorum

albay babanız size gerekli terbiyeyi vermemiş anlaşılan. hayatımız da sevgi zorunlu olmayıp saygı zorunludur, saygı hak edilir lafı sizin gibi saygısız insanların uydurduğu şeydir.

burada boşuna duyar kasmayın emin olun ben insanların acısıyla sizin ilgili olduğunuzdan daha ilgiliyim.

terbiyesizliğinizi de alıp gidin lütfen

Ah ah bilmem mi o gece bende buraya yazdım ben anksiyeteyim,hep ya benim bir parçam askerde olsa ne yapardım diye ağladım durdum. Olanları düşünemiyorum bile....

Siyasi olacak ama bazıları itidalli olalım diyince Erdoğan'ci gözüyle bakıyor ama cidden değil öyle vallahi değil ülkenin bu psikolojik durumu kötüye gidiyor bu ülke Erdoğan' in değil bizim bizim birgün inecek elbet oradan... Bu asker,polis,doktor,hakim hepsi bizim bunlara duyulan güven biterse nasıl mutlu bireyler olacağız zira ben yaşayamam ilaçsız!

O yüzden ülkemiz birçok ülkeye ve ab ülkelerine göre kat kat iyi durumda lütfen elimizi vicdanimiza koyup konuşalım ....

neden susayım? kendi düşüncelerimi söylemem neden rahatsız ediyor? sizden izin mi alacağım?
klavye başından bu cümleleri kurmak ne kadar kolay keşke karşımda da kursanız :)

Hanımefendi siyaset bölümünde de konu açıldı, siyaset tartışmanızı orada yapsanız da 28 sayfa kavganızı okumasak? Cidden virüsle alakanız yok. Sayfalardır bilgisi olan hekim arkadaşlardan bilgi almaya çalışıyoruz biz de az çok.

Evde 3 şişe rebul kolonya var, yasemin, incir, ve bir de çiçek kokusu
80 derece yazıyor üstünde, işe yarar sanırım değil mi
80 dereceyse yarar.. ben bugün cok güldüm. Bi kadın gratiste kolonya arıyor selin,duru falan bulamadı rebul vardı. Baktı limonlu değil diye almadan cıktı

Sınav keyfi değil
Tatil için de demiyorum biliyorum ki sonra yol elektrik olarak dönecek
Eğer ben üniversiteleri az bucuk tanıyorsam

Yani size yol su elekteik olarak dönmesi bir çok kişinin sağlığından daha önemsiz diye düşünüyorum.

Bu durumda genel bir kanıya ve karara varmak gerek. Bireysek değil. Bahçeşehir, mef, ve kadir has ara verdi eğitime. Online yapacaklar. Sınav programları da buna göre ertelendi tabi sınavları online yapamayacaklarına göre

Hiç panikli pipirikli bir insan değilim ama konu kedim olunca içim titriyor, kendime engel olamıyorum, eşime de kendime de kızımızı öpmeyi yasakladım şimdilik, el yıkamadan dokunmakta yok Allah'a emanet kuzum
Bende eve girince üstümü çıkarıp elimi yüzümü yıkayıp öyle kucaklıyorum köpeğe geçme vakasını duyduğumdan beri, aksi gibi benimkide kapıdan girer girmez sürtünmeye başlıyo ona engel olamıyorum, dediğin gibi a
Allaha emanetler cnm elimden gelen bu benimde

bizim toplumuzun ev halini bilmem ama sokaga hic saygisi olmayan indan var sabahlari ise giderken balgamli balgamli tukuren insanlardan gina grlmisti atgim 10 adimdan biri boyleydi hal bu olunca ogure ogre ise giderdim

Gercekten komiksin
Traji komik olan bi komiklik tabi
Bi de gülücük yapiyosun her msjinda

Tuhaf,garip.

ben size normal soru soruyorum verdiğiniz cevaba bakın.. sorularıma cevap verebilecek misiniz?
konulara cevap yazarken sizden icazet mi almam gerekiyor? bilgi verin ona göre hareket edeyim..

Siz en azından evdesiniz ben yurttayım izole olma şansım yok djjddk
Oda arkadaşım çoğunlukla yurtdışında şükredin ya
Yurtta nasıl korunucam?

Gözünü sevdiğimin kolonyası artık anlayacaklar kıymetini :)))
80 dereceyse yarar.. ben bugün cok güldüm. Bi kadın gratiste kolonya arıyor selin,duru falan bulamadı rebul vardı. Baktı limonlu değil diye almadan cıktı

Hahahah çalışırken herkes dalga geçiyordu, sürekli kolonya sürüyorum diye
Dosyalardan her türlü toz pislik bulaşıyordu. Şimdi onlar düşünsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…