Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar sonuç nedir?masajı nasıl yapıyorsunuz o kısmı biraz ayrıntılı anlatırsanız sevinirim

cnm gögüs masajı yaz netten video bulursun ben öle yapmıştım dikkat etmen gereken tek konu gögsüne aşagı doğru masaj yapma büyüsünler şunlar artık başka bişey istemem

kızlar ben dün çörekotu yağını sürdüm masaj yaptım ama sabah kalktığımda bi değişiklik olmadı.masajı yanlışmı yaptım acaba?.internetten masajlara baktım bulamadım.yardımcı olabilirmisinizz

bende 4 gündür çemen tozunu yiyodum dün çörek otu yağının işe yaradığını duydum aktardan aldm we az önce 5 dak yedirip msaj yaparak sürdüm göğsüme..ama bnde bi kaşıntı fln olmadı bu işe yaramadığı anlamınamı geliyo?bnmkinin markası talya yağdan yağa fark ediomu?noluuurrr yardmmmm:18:

bende forumda okumuş ve almıştım ama kokusu keskin olduğundan dolayı kullanmıyordum etkilerini okuyunca koku filan umrumda değil şuan masajı sanırım göğsün yan tarafından ve yukarı doğru dairesel hareketlerle yapıyoruz alttan üste doğru ve dıştan içe :92:

tatlım ben yanında yagn yanında bıde cay içiorum bikaç ot karışımı acaba sen cay içmiosun die etki etmemmiş olabilirmi ki :92: bide masaj yapan arkadaşlara tavsiyem gögsünüzün seklinin nasıl oplmasını istiosanız öle masaj yapın mesela benim gögsüm koltukaltıma dogru dolgun iç tarafa ve yukarıya dogru cekerek masaj yapıyorum inş. yardımcı olabilmişimdir

cnm istersen benim caydan iç dene bakalım yani feslegen,mercanköşk,çemen otu,dereotu,rezene,limonutu bunları yarım litre suya koy tencerede kaynat hepsini çay kaşıgını tam doldurmadan koy masajada devam edersin gayet güzel olur bnmkıler hemen farketmişti suan adetm diye yapamıyorum bide böle dene bakalım:92: ( bu arada hepsinden ben 1 liralık almıştım sende öle yap baya çok oluyo hem bütçeni de sarsmaz )

bende çörekotu yağıyla yapıyorum bırde egzersiz yapıyorum kas calıstırmak ıcın alet var ama duzenlı yapıyorum baya ıse yarıyo ustten sıkı sıkı dolmaya basladı bıle.şimdi bakıyorum ustler duz degıl artık.

2 defa yaptım çörekotunu ama sonra moralim bozuldu işe yaramayınca yapmadım.tekrar uygulayacam bu sefer bıkmadan usanmadan.umarım işe yarar

aynen bende masaj problemini çekiyorum.nasıl yapılıyor bilmiyorum o yüzden aşağı yukarı yanlar toplayıp dairesel hareketler yapıyorum

Avuçlarınızla(Ellerinizi sıkıcaksınız avuç içleriyle masaj yapıcaksınız) göğüslerinizi saat yönünde ve etrs yönde döndürerek masaj yapabilirsiniz...

Umarım yardımcı olabilmişimdir.. :)

kızlar bı akadaşımız paylaşmıs masaj videosunu gruplarda var konu başlıgı olarak.izleyin güzel bi şekilde göstermıs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…