Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bugün aldım ben de yağı ve biraz önce yaptım masaj ama yağı ne kadar süreceğimi bilemedim ya. ne kaşıntı ne yanma hiçbişey yok az mı sürdüm acaba.. siz ne kadar sürüyosunuz tahmini?

bugün aldım ben de yağı ve biraz önce yaptım masaj ama yağı ne kadar süreceğimi bilemedim ya. ne kaşıntı ne yanma hiçbişey yok az mı sürdüm acaba.. siz ne kadar sürüyosunuz tahmini?

ben tahmini bi çay kaşığı kdr damlatıyorum elime ve yedirene kdr 5 dk masaj yapıyorumyerimseniben

kızlar ben tam 2 ay kullandım eylül başında bıraktım şuanlık bi küçülme yok bnce kalıcılaştı :hooray:

bende ikisini aldım bugun akşam başlicam

bende de karıncalanma yanma tarzı bişey olmadı ben 15 gündür yapıyorum ve aynı zamanda hergün hayıt içiyorum ve dolgunlaşma kesinlikle var:lepi:

ben de hayıta başlıycam da bazıları zayıflatıyor demiş ondan korkuyrum zaten zayıfım kilo almak istiyorumm :) sen de öyle bir şey oldu mu cnm?

ben de hayıta başlıycam da bazıları zayıflatıyor demiş ondan korkuyrum zaten zayıfım kilo almak istiyorumm :) sen de öyle bir şey oldu mu cnm?

yok cnm olmadı çünkü ben tok karnına günde bir bardak içiyorum belki aç karnına içildiği zaman zayıflatıyordur ben de öyle bir sorun olmadı bazıları saç dökülmesi yaptığından bahsetmiş ben öyle bi sorun da yaşamadım cnm işte dediğim gbi çok fazla tüketmediğim için bu tarz şeyler yaşamadım günde bi bardak yeterli oluryerimseniben

sağol cnm ben de öyle yapiyim o zaman ölçü olarak nasıl koyuyorsun cnm? ve sence gerçekten işe yarıyor mu

bende almayı düşünüyorum :) aslında çokta küçük değil göğüslerim zayıflığıma göre normal ama biraz dolgunlaşsın istiyorum :) denemeliyim

sağol cnm ben de öyle yapiyim o zaman ölçü olarak nasıl koyuyorsun cnm? ve sence gerçekten işe yarıyor mu

ben kupaya bir çay kaşığı öğütülmüş hayıt tohumunu koyuyorum aktara öğüttürdüm üzerine de kaynar su ekliyorum ve 5 dk demlendikten sonra o zaten dibe çöküyor öyle süzmeden içiyorum cnm nescafe yapar gibi yani bana aktar öyle yapmamı söylemişti kaynatma demişti bunu böyle hergün düzenli olmak şartıyla 3 ay içmek gerekiyormuş o zaman tam etkili oluyormuş ben çörekotuyla birlikte bunu yapıyorum daha yeni sayılır ama dolgunlaşma gerçekten var ben 3 ay düzenli yapıcam bu ikisini bakalım umarım daha da dolgunlaşmaya devam eder

sağol tatlım umarım iyi sonuçlar alırız hep birliktee :))kaydirigubbakcemile2

bende kılo almak ıstıorum.kılo alsak goguslerde buyucek bnce :çok üzgünüm:

tekrar söyliyim yeni hayıta başlayanlar için...saçlarda dökülme yapabiliyo...tabi herkeste olucak diye bişey yok ama bende dökülme yaptı...tüyleri zayıflatan bi ot...dolayısıyla saçlar da dökülebiliyo...fazla içmeyin..1 bardak falan için..çünkü en az 3 ay içilince etki eden bi ot...ben 2 ay düzenli içtim...göğüs büyütme dışında tüm faydalarını gördüm:/ e biraz da zarar tabi saçlardan ötürü

hadi yha ohaoldumsmile tühh.bende dün başladım ama saçları döktüğünü bilmiordum.zaten dökülüyor saçlarım.kullanmim bari.saol cnm sölediin için eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…