Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

soğuk suya, buz masajına da dayanamıyorum ben ya, nefesim kesiliyo:1no2:

dikliğini korumak için güzel gogus egzersizleri var uzman tv falan var oradan bakalbılırsın zennedersem sarkmasını onleyebılırsın kolay gelsın bu arada kışın sokuk su ve buz masajı cok zor gercekten en ideal zaman yazın o zaman zevkle yapacaksındır emınım cok ferahlatıyodelikafadulden

kızlarr benn çörekk otunuda kullanıyorum ama çörek otu ilk zamanlarda işe yarıyo daha sonradan sanki pek fayda etmıyor gibime gelıyor şimdi hayıt otu var onu cay gibi yapıp içiyoum cemen tozu ile zzeytnyagını karısımı yaptım bugun 3 gün 5 gün bekletıoosun p.tesi uygulamaya baslıcam inş sonuç alırımm alırsam haber verıcem benım 85 -86 ölçünce ama sırtım genışş

gerard
ı bilmem ama, ben 4 haftadır kullanıyorum, kıllanma falan yapmadı çok şükür canım..
Canım cevap verdiğin için teşekkür ederima.s
Yorumların hepsini okuyamadım ama "bende kıllanma yaptı" diyen biri yok sanırm

diyen vardı ama onlarca kişi içinden 2 kişi falan dedi, ben de aldırmadım canım, kimisi de azaltıyo bence tüyleri demişti.. Bünye meselesi işte.. CADIARZU

1 tavsiyem olsun. Masajdan sonra yatıp uyurdum önce, şimdi uyumadan 1-2 saat önce masaj yapıyorum ve yatmadan temizliyorum..
önceden sabaha kadar yağlı durunca küçük küçük isilik gibi sivilcelere neden olmuştu, cilt nefes alamadığı için.. şimdi olmuyor.. kaydirigubbakcemile2

Bir de her iki göğsünüze de eşit sürede ve miktarda masaj yapmaya dikkat edin, biri diğerinden daha çok büyümesin zemuszemus

sitedeki bu konuyla ilgili herşeyi takip ettim. evet çörek otunuda yaptım. etkisini de gördüm ama 2-3 gün bırakmak zorunda kaldım ve eskiye döner gibi oldu. sanırım etkinin sebebi sadece masaj. herşeyde öyle gerçi. masajın ciddi faydası var. çörek otu olduğu için değil. başka bi yağda olabilir bu bence. ama çörek otu normalde faydalı olduğu için tercih meselesi olabilir tabi. masajdan vazgeçmeyin.hırpalamadan yormadan zarar vermeden gece yatmadan önce masaj yapın.büyümese de dolgunlaşıyor. arkadaşımda bende farkettik ciddi bir şekilde.

bende 10 gündür her gece yatmadan önce çörekotu yağıyla 5 dk masaj yapıyorum (sabaha kdr duruyor ama temizlemiyorum) ve günde bi bardak hayıt tohumu çayı içiyorum ve gerçekten bi dolgunlaşma var kızlardelikafadulden çok mutluyum tam gaz dewamhihoyyyt

4-5 gun corekotu yagını yatarken masaj yaparak uyguladım kucuk sıse bıttı :S mersın yagı almıstım kucuk bı sısede ona gectım sımdı.corekotu yagı dolgunlastırdı gıbı ama henuz bıtanedaha almadıgım ıcın dewam edemıyorum mersın yagı daha sert yaptı kasları guclendırdıgınden olsa gerek.bnce ne surdugunden cok masaj onemlı

MASAJ kizlar MASAJ !!!
buz masaji, yag ile masaj... vazgecmeyin.
Bence de hangi yag kullanigimizda dgl de daha cok masajin etkisi var.

kızlar ben de gıttım bugun hem küç hem çörekotu yağı aldım... ama dediğiniz gibi yağı surup masaj yapınca ne bı karıncalanma ne bı his hic bisey olmadı bakalım bekliyorum umarım işe yarar...

bende de karıncalanma yanma tarzı bişey olmadı ben 15 gündür yapıyorum ve aynı zamanda hergün hayıt içiyorum ve dolgunlaşma kesinlikle var:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…