Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otuyla göğüs büyütmek gerçekten mümkün

nadyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
136
2
arkadaslar ben 1haftadır kullanıyorum ve göyüslerimde büyüme oldu fakat bana alerji yaptı ama gerçekten işe yarıyor sorularınız varsa cevaplayabilirim

bende duymuştum ama kilo aldırıyo diye duymuştum bide doğum kontrol hapları göğüs büyütüyomuş galiba

Bnde 4 gece boyunca masaj yaptim corek otu yagi ile hic bi buyuma olmadi niye bnde yaramio

arkadaslar ben 1haftadır kullanıyorum ve göyüslerimde büyüme oldu fakat bana alerji yaptı ama gerçekten işe yarıyor sorularınız varsa cevaplayabilirim

nadya sen ictinmi corek otu yagini yoksa masaj yaparak surdunmu?ictinse gunde kac defa ictin?

canım ben masaj yaptım ve 2.gununde aşırı derecede kızarmalar oldu ama ben az daha yapim az daha yapim derken inanmazsın tam 2saat masaj yapmısım ve yagıda cok kullandıqım ıcınde olabılır daha bgun yavastan gecıyo ama ben yagın yaptıgını sanmıyorum benım fasla masajdan oldu sanırım :2:

zeycancım ben biyandanda her akşam hayıt otu tohumu çayı içiyorum oyuzdende olmuş olabılır ama 2cm lık bır buyume var eminim sizdede işe yarar denemenizi tavsıye ederım

arkadaslar birde yaştan dolayıda büyüme olmamıs olabilir.. ben 17 yasındayım sizlerin yasları kac ?

Son düzenleme:
nadya bende yapmıştım bi ara bende sadece dolgunluk oldu . bu arada regl haftana falan denk gelmedi dimi ondanda büyüme olabilir. ve bende 17 yaşındayım tekrar başlıycam sanırım sayende çörekotu masajına.

zeycancım ben biyandanda her akşam hayıt otu tohumu çayı içiyorum oyuzdende olmuş olabılır ama 2cm lık bır buyume var eminim sizdede işe yarar denemenizi tavsıye ederım

Ben almanyadan canim aktar yok burda onlari anca turkiyede bulurum burda degil masaji bnde 15 dak yapardim ne kasinti ne kizariklik ne dolgunluk agri hic bisey yok biraktim en son

buyumusse ne guzel adina cok sevindim.bende oncelerde1-2ay yapmistim ve kalici dolgunluk elde ettim.belki yine tekrar baslarim diye dusunmeye basliyorum:)

bacaksız.. canım reglim ayın 18inde olucak yani daha var ama yapmanı tavsiye ederim en iyi sonuç için 3ay kullanmak gerekmiş inşallah yarar sanda :)

zeycancım anladım canım ayrıca kilodanda kaynaklanıyo kilonuz azsa bence kilo almaya çalışın hemde masaj yapın çok hızlı bir şekilde büyüyceqine emininm

zeycancım anladım canım ayrıca kilodanda kaynaklanıyo kilonuz azsa bence kilo almaya çalışın hemde masaj yapın çok hızlı bir şekilde büyüyceqine emininm

Kilom 52 zayifim ama gogus buyutmek icin almam ya keske bndede corek otu yagiyla büyûseydi

ama kilo göğüse gitse emin ol nadya şuan beni kimse durduramazdı yemek yemekten

Nadya sen masaji nasil yapiyosun,hangi masaj teknikleriyle?her kes farkli yapiyoda.dogru soylersin belki bende yine baslarim.

bacaksız benim göyüslerim tam büyürken yani gelişirken yeni yeni 55 kiloydum ve birden 48e düştüm ve büyüme durdu oyuzden ben kiloya baglamıştım canım

ladylove ben masajı ilk önce 100-150 tane göyüs etrafında daire çizerek başlıyorum daha sonra koltuk altından göyüs içine dogru biraz masaj yapıyorum daha sonra iki elimle göyüslerimi kavrayarak rastgele yönlere hareket ettiriyorum ben bukadar masaj yapıyorum ve yatmadan önce hergün hayıt otu tohumu çayını içiyorum tadı çoooooooooooook iğrenç oldugu için içine biraz elma koyup hazırlıyorum

Son düzenleme:
zeycan devam et bence masaja pes etme en önemlisi morelini bozma derim eminim işe yarar çünki 3aydan sonra kesin sonç alınyo..

zeycan devam et bence masaja pes etme en önemlisi morelini bozma derim eminim işe yarar çünki 3aydan sonra kesin sonç alınyo..

Devammi edeyim herkez ama bi hafta icinde mutlaka sonuc aldi ama bn alamadim devam etsem degisecekmi sanki hic umidim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…