Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otuyla göğüs büyütmek gerçekten mümkün

sen böyle düşünürsen tabi olmas devam et bak eminim olcak sen sütyen kullanıyon mu canım?

sen böyle düşünürsen tabi olmas devam et bak eminim olcak sen sütyen kullanıyon mu canım?

tabiki neden :KK70: kullanmayan varmiki b kullaniom ama dolmuo
nadya sen ne yaparak büyütün ve nekadar büyüdü

Son düzenleme:
bacaksız benim göyüslerim tam büyürken yani gelişirken yeni yeni 55 kiloydum ve birden 48e düştüm ve büyüme durdu oyuzden ben kiloya baglamıştım canım :KK1:

nadya bu çörekotu kıllanma yapıyomuş galiba bi sorun olmadı değil mi tatlım ?

Yaaa kizlarr bende kullandim corek otuyagi ama hicbisey olmadi hevesim kirildi ve biraktim.cook uzuluyorumm cokk kucukk bana yardim edin nolur evliyim ve cok sorun bu benim icin destek olun nolur buyutelim sunlari:KK14:

Yaaa kizlarr bende kullandim corek otuyagi ama hicbisey olmadi hevesim kirildi ve biraktim.cook uzuluyorumm cokk kucukk bana yardim edin nolur evliyim ve cok sorun bu benim icin destek olun nolur buyutelim sunlari:KK14:

Bu bndede bi fayda etmedi :KK43: sen serbetci otunu denedinmi bn almanyada bulamadigimdan onu deneyemedim sen onu dene eger turkiyedeysen

yok kıllanma falan yapmadı bana arkadaslar.. hayıtında faydası oldugunu dusunuyorum kızlar. he bide şerbetçi otu kremini yaptım 5gündür duruyo 1kere sürdüm kıvamıda harika ama rahat edemedim otların vicudmda olmasından oyuzden yapmıyorum ama belkı sonra yaparım :KK1:

Son düzenleme:
zeycancım ben takmıyodum neden dersen cnkı bana olabılcek boyutta yoktu :KK1: ama suan destekli 75i doldurabilcek gıbı oldu yarın sutyen alıcam bakalım mutlyum :KK1: birde sadece sol göysümde hafiften agrı basladı sankı tekrardan yeniden cıkıoyrmus gıbı..

Son düzenleme:
$fbelledujourm202ac0d.jpg $fbelledujourm202ac0d.jpg kızlar işte göyüslerim bundan biraz biraz kucuk ve dagınık ama dikler :) ay 2tane eklemişim kızlar pardon :KK43:

Son düzenleme:
zeycancım ben takmıyodum neden dersen cnkı bana olabılcek boyutta yoktu :KK1: ama suan destekli 75i doldurabilcek gıbı oldu yarın sutyen alıcam bakalım mutlyum :KK1: birde sadece sol göysümde hafiften agrı basladı sankı tekrardan yeniden cıkıoyrmus gıbı..
Takmiormuydunnn anam :KK70: okadarmi kucuktu be :KK70: peki corek otumu buyutu seninkileri

kaç yaşındasın :)

of nadya sende baya ilerleme var baksana yaa mutlu oldum adına. gelişmeleri eksiksiz aktar ee neler yapıyosun şerbetçiotuda kullanıyosun deil mi??

valla takmıyodum canım çünki üstü boş kalıyodu sinir oluyodum simdi baya bi dolgunluk oldu ve bugun taktım bu resimdekının aynısı olmadı ama yinede üstten dekolte cıktı $2170003eg7.gif sadece hayıt tohumu ve kremle başardım halada devaö ediyorum Eki Görüntüle 594329

kızlar sütyenin askılarını birlestırmek ıcın arkadan takılan o yuvarlak şeyin adı neydi??????

Eklentiler

• $z3y6ydr9q96.gif
    $z3y6ydr9q96.gif
    45,5 KB · Görüntüleme: 179
Son düzenleme:
ya ben şerbetçiotu aldım ama daha başlayamadım reglim bitmedi diye bitsn hemen başlıycam ayrıyetten çörekotu yağıda kullanıcam senin vasıtanla :13:

kullan bencede canım tavsıye ederım bak sımdı bır resım yuklıycem aynı benım goyusumn oldugu boyutta :)

valla takmıyodum canım çünki üstü boş kalıyodu sinir oluyodum simdi baya bi dolgunluk oldu ve bugun taktım bu resimdekının aynısı olmadı ama yinede üstten dekolte cıktı Eki Görüntüle 594328 sadece hayıt tohumu ve kremle başardım halada devaö ediyorum Eki Görüntüle 594329

nadyaaaaaaaaaaaaaaaaa sen hayitmi kullandin bende cörek otu kulandin sandim ,, bende hayit tohumunu denemek istiyorum almancasi mönchspfeffermis nerden bulucami bilmiyorumm burda aktar olmadigindan ama bulucam insallah sende kaynatip demleyim icipmi büyütüün ?? nasil yaptin nezamanda bir ictin yemek yedikten sonrami öncemi herseyi yazarmisin neolur been inat ettim onu bulup denemek istiyorum

zeycancım ben her aksam yatmadım önce bir bardak hayıt tohumunu demleyip çayını içiyorum ve içmeden öncede yagla masaj yapıyorummmmmmm :)

X