Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otuyla göğüs büyütmek gerçekten mümkün

Kaybolmadim canim hep yorumlarinizi takip ediyorum ama ûmitsizce :KK43: serbetci otunu alamadimki yok burda satilmiyor :KK43: hayit tohumu aldim 10 gun ictim her aksam yatmadan once zerre degisiklik yok cörek otu yagida yaramamisti bana
telkinliyi indirdim cebime yatmadan kulaklik takiyorum uyuyorum o melodiyle ama dedigim gibi dolgunluk yok büyume yok agri yok :KK43: bukadar caba bosa gibi :KK43: hayitinda tadi cok fena zaten ama birakmak istemiyorum zar zor buldum o tohumu bitene kadar kullanayim diyorum ya herkeste fayda ediyor bi bnde olmuyor ne yanlis yapiyorum bilmiyorum ya sende nasil ?

zeycoşum ben şerbetçiotu kremi yaptım 3.günüm ve aşırı bi kaşıntı var hayra alametmi bilmiyorum ama alerji olabilceğini düşünüyorum . reglime 2-3 gün var sanırım bende bitmeden başlayamadım mı deyip duruyorum kendime bi dolgunluk görsem hemen seviniyorum ama evet bi dolgunluk var, bırakmayacağım kullanmayı regl oluncada ya madem başladım :S bakalım regldenmi yoksa gerçekten işe yarıyomu onu bikaç gun sonra söylerim ..

zeycoşum ben şerbetçiotu kremi yaptım 3.günüm ve aşırı bi kaşıntı var hayra alametmi bilmiyorum ama alerji olabilceğini düşünüyorum . reglime 2-3 gün var sanırım bende bitmeden başlayamadım mı deyip duruyorum kendime bi dolgunluk görsem hemen seviniyorum ama evet bi dolgunluk var, bırakmayacağım kullanmayı regl oluncada ya madem başladım :S bakalım regldenmi yoksa gerçekten işe yarıyomu onu bikaç gun sonra söylerim ..

Bende durumlar dahada kotu oldu :KK43: hayita baslamadan once gogus altim 79 gogus ucu 86 di simdi ise 73 gogus alti 82 gogus ucuu :KK43: napicam bn simdi belim incelmis goguslerde zaten kucuk ve inanirmisin zayiflamadim hatta bir kilo almisim 53 kiloydum simdi 54 napicam simdi hayittan cok umitliydim 15 gun mu ne oldu her gece iciyorum ve boyle oldu birde benim gogusler hic dolgun degil regl onceside zerre degisiklik yok ne agri ne dolgunluk benmi anormalim

Son düzenleme:
Bende durumlar dahada kotu oldu :KK43: hayita baslamadan once gogus altim 79 gogus ucu 86 di simdi ise 73 gogus alti 82 gogus ucuu :KK43: napicam bn simdi belim incelmis goguslerde zaten kucuk ve inanirmisin zayiflamadim hatta bir kilo almisim 53 kiloydum simdi 54 napicam simdi hayittan cok umitliydim 15 gun mu ne oldu her gece iciyorum ve boyle oldu birde benim gogusler hic dolgun degil regl onceside zerre degisiklik yok ne agri ne dolgunluk benmi anormalim

zayıfladınmı neden gous altın 79 ken 73 oldu ? ayrıca iyi yani 82 ise farkı 8 cm gozukuyor

Zayiflamadim diyorum ya hatta bir kilo almisim :KK43: ama usten incelmisim hemde 79 dan 73 :KK43: goguslerimde buyuk degil dolgun hic degil :KK43:

şekli nasıl senin küçükmü . benimkinin şeklide küçük ve yuvarlak değil ya o kötü mesela arkadaşımınki yuvarlak ama küçük o biraz daha iyi kurtarıyo azda olsa..

X