Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otuyla göğüs büyütmek gerçekten mümkün

gullumc valla bizimkiler küçük oldugundan hiç araştırmadım küçültmeyi ay büyüsünlerde hiç küçülmesinler daha iyi

zeycancım ben her aksam yatmadım önce bir bardak hayıt tohumunu demleyip çayını içiyorum ve içmeden öncede yagla masaj yapıyorummmmmmm :)

her aksam yatmadan önce masaj cörek otuylami ? sonrada icip yatiyorsun tmm bende denicem bulabilrsem tabi tohumu cokkk sagol ya :)

evet canım aynen oyle 10 dk masaj daha sonra sadce 1bardak hayıt iç ama çok iğrenç bi tadı var oyuzden içine elma koy içemezsen bak şimdi 4 dilim elma koy içine 1bardak su koy o kaynasın kaynadıktan sonra içine sadce 1çay kasıgı ezilmiş hayıt tohumu koy sonra onlada 5dk kaynasın sonra altını kapat birzda öyle demlensin sonra süz ve iç tatlım unutma sadece gunde bır su bardagı iç yoksa fazlası saç dökülmesi yapar Eki Görüntüle 594374

Son düzenleme:

ya tadi istedigi kadar kötü olsun bi faydasini göreceksem her türlü icerim :) cok sagol ay ümitlendim vallah nette hayit tohumunu arastirdim burda nerde bulurum diye eczane diyor disari cikinca eczanelere ugricam mutlaka alayimda hemen denemek istiyorum :) benim gögüsler aslinda cok kücük degildi ama kilo verince stress sikintidan dolayi hepten zayifladim zaten zayifken ve gögüslerde gitti eski haline gelse yeter b.. yi doldursun istiyorum okadar :)

nadya ben anlamadım sen şuana kadar sutyen takmıyomuydun canım ? :26:

benimkilerde çoooooooook ama çoook küçüktü şimdi dolgun ve sert oldular en önemlisi küçük ve sarkık değiller bugun 11. gunum olucak 3ay kullanıcam kızlar sonrasında zaten iyce bir gözle görülür bir büyüklük olcakmıs ayrıca içtiğim bu hayıt adet sancılarına çok iyi geliyormus dudaklarda bile dolgunluk yapıyormus ama benim dudaklarımda daha bişey olmadı ama olmasını isterimm yani daha 11.gunum oldugu için erken diyorum en önemlisi erinmeden pes etmeden devam ediyorum ben gibi herşeye erinen biri buna sabırla devam etcem

zeycan valla ben ilk içtiğimde resmen bi yudum aldım aldıgım gıbı cıkardım daha sonra alıştım yavas yavas bakalım durmak yok yola devam eminim sanada yarar bu hayıt arastırmssn zaten bissüri seye faydalı bu :) evet ben sütyen takmıyodum bikere taktım oda ablamınkıydı içine pamuk doldurdum rahat edemedım sonra cıkardım cıkarıs o cıkarıs

gullumc öylede canım bizim hiç yoktu olsunda 75b doldursun en önemlisi sarkık olmasın hiç olmamasıda cok kotu gercekten gıydıgın bile yakısmıyo sımdı 75i dolduruyo allaha sukur ama ustten dekolte fazla cıkmıo ona ugrasıcam sımdıde

Okadarmi kucuktu be ve seninkileri bu hayitmi doldurdu tek icmekle bide masaj baska bisey yapmdinmi

aynen öyle resmen sadece uçları vardı simdi okadar dolgun ve sertlerki sanki silikon var gibi ve sadece hayıt bide yagla masaj yaptım ve bugun 12.gunum ama coook mutluyum 75 beden destekliyi tam dolduruyo bi ara size sütyenli deilde dekolteli bişey gıyıp foto çekip koymayı düşünüyorum hem eski halini hemde yeni hali olarak..

çörek otu yağı ve rezene çayını masaj yaparak kullanmaya başlayıp göğüslerimi büyütmeye çalışıcam ama tüylenme yapar diye korkuyorum yardımcı olurmusunuz kullananlar lütfeeenn

Merak ettim vallah bnde bu hayiti bulayim bi :)

tüylenme yaptımı bende başlıcam ama çörek otu yağı ve rezene çayı kıllandırma yapar diyr korkuyorum

yok kıllanma yapmıyo ben 12gundur kullanıyorum hiç tık yok kıllarda

valla elimde olsa sana göndermeyi çok isterdim ben eskişehirde oturuyorm burda her aktarda var inşallah bulursun :)

valla elimde olsa sana göndermeyi çok isterdim ben eskişehirde oturuyorm burda her aktarda var inşallah bulursun :)
Bnde almanyada malesef burdada aktarci yok ot satan yer hic yok ama eczaneleri aradim hepsi yok dedi ama bir eczaci bunu arastirdi ve biyerden siparis verdi geldiginde haber vercek yani buldum nadya

Nadya sen masaji uzanarak mi yapiyosun ya ayakta mi yapiyosun?uzanarak yapsak ayni etkiyi verirmi acaba..

nadya fotonu koysan çok iyi olur aslında ..
bende içiyodum bi ara hayır çok uzun sürmedi çünkü tadına dayanamıyodum bende bi etkisi olmadı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…