Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Patates kızartması iyi fikir:KK28:Ama balık yesinler istiyorum:KK19:Kılçıklarını çıkartıyorum zorlanmasınlar diye:KK31:
Canım hemşom sen benim gönlümün 1.sin:KK48:Belki hiç oy kullanamıyacağım:KK5:
Canim benim büyük azda olsa yiyor..kilciklari cikarim dedigimdede kizar,tadi ordaymis
:KK60::KK60:
kücügü hamsiyi yemez,büyük baliklardan ona alirim,zorla,rüsvetle yediririm..pilavi bizde hic denememistik,yerlermi bilmedigimden alternatif olsun diye patates kizartmistim..:26:

Canimsin inan saka takiliyorum..surda eglenelimde,kim hak ediyorsa o kazansin hicte önemi yok:KK19::KK16:

Canim benim büyük azda olsa yiyor..kilciklari cikarim dedigimdede kizar,tadi ordaymis
kücügü hamsiyi yemez,büyük baliklardan ona alirim,zorla,rüsvetle yediririm..pilavi bizde hic denememistik,yerlermi bilmedigimden alternatif olsun diye patates kizartmistim..:26:

Canimsin inan saka takiliyorum..surda eglenelimde,kim hak ediyorsa o kazansin hicte önemi yok:KK19::KK16:
Ellerine sağlık canım çocuklar yesin diye uğraşıp duruyoruz:KK19:

Ben gönlünün 1.si değilmiyim:KK19::KK19::KK19:

Bak işte bu nedenle oy kullanamıyorum:KK19:Sen de gönlümün 1.sin:KK23::KK16:

Banane.onlar beni arasina almadi,söylemem
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK19::KK19:
Gözünden de hiç bir yorum kaçmıyor canım ya:KK60::KK60:
Kuzum sen birinciliğin tadını almıştın zaten:KK19: Bu sefer twimiz 1.lik alsın istiyorum:KK16:
Bir daha ki sefer katılırsam beni 1. yapın tamam mı:KK60:
Kacmaz tabikiside..gözüma soka yazdin bikerem...hem ben belki birincilige doymuyorum,doyumsuzum demi ama
oldu...:KK19:
O zaman sık sık gelin sohbet edelim:21:
ben zatne burdayimki:KK52:

Harika olmuş kötü görünen yok ki ellerinize sağlık:KK16:

Benim için iyi pilav..pirinçleri uzun süre kavrulmuş pilavdır:KK34:

Bu kritere dikkat ederek oyumu en fazla pirinç kavurana verdim.........zaten tek kelimeyle muhteşem görünüyor hepsi de:KK16::KK16:

Büyüklerimiz derdi ki....kadının hası pilavı iyi yapar:KK60:

Oylamayı bir oyla bitirirsem sezon sonuna kadar uğramam buralara, gizli gizli seyr ederim:KK60::KK60::KK60::KK60:
Şuan bir oyun var ben de sana veririm kurtarırız:KK60:

Kacmaz tabikiside..gözüma soka yazdin bikerem...hem ben belki birincilige doymuyorum,doyumsuzum demi ama

Daha önce 1.de olsan tekrar 1. olmak istersin:KK19:
Evet buralardasın:KK19:

Harika olmuş kötü görünen yok ki ellerinize sağlık:KK16:

Benim için iyi pilav..pirinçleri uzun süre kavrulmuş pilavdır:KK34:

Bu kritere dikkat ederek oyumu en fazla pirinç kavurana verdim.........zaten tek kelimeyle muhteşem görünüyor hepsi de:KK16::KK16:

Büyüklerimiz derdi ki....kadının hası pilavı iyi yapar:KK60:

Hoşgeldin canım:KK16:
Oyunu bekliyoruz:KK16::KK9::KK9:

KOÇ BURCU
♈ Atılgan, aceleci, cesur, enerjik, özgürlüğüne düşkün, özgüven sahibi, çabuk sinirlenen..

BOĞA BURCU
♉ Kararlı, güvenilir, güçlü, zeki, becerikli, lüksü seven, soğukkanlı, iradeli, sevecen..

İKİZLER BURCU
♊ Geveze, zeki, her işe yatkın, mantıklı, çabuk kavrayan, eğlenceli, hareketli, kurnaz, meraklı, sinirini kontrol edemeyen..

YENGEÇ BURCU
♋ Sahiplenici, duygusal, evcil, tuttuğunu koparan, sevimli, iyi kalpli, alıngan, dağınık, cin fikirli, heyecanlı..

ASLAN BURCU
♌ Etkileyici, güçlü, canlı, yüce gönüllü, çoşkun, geniş düşünceli, kendisine aşık, cömert, kıvrak zekalı..

BAŞAK BURCU
♍ Titiz, düsürt, dakik, fedakar, hoşgörülü, kuruntulu, iyi kalpli, uyanık, 6. hissi kuvvetli..

TERAZİ BURCU
♎ Büyüleyici, kararsız, duygusal, zarif, uyumlu, zor aşık, sorgulayacıyı, kafaya takan, iyi niyetli..

AKREP BURCU
♏ Tutkulu, kararlı, ağzı sıkı, sezgi gücü yüksek, dik kafalı, ince fikirli, kıskanç, anlayışlı..

YAY BURCU
♐ Özgürlükçü, geniş fikirli, neşe saçan, sorumsuz, araştırmacı, güler yüzlü, felsefik, dürüst, iyimser, zeki..

OĞLAK BURCU
♑ Fedakar, asi, güvenilir, özenli, sabırlı, disiplinli, tutkulu, kesin tavırlı, zor güvenen, zor aşık olan..

KOVA BURCU
♒ İnsancıl, bağımsız, huysuz, iradeli, arkadaş canlısı, değişken, yardım sever, özgür ruhlu..

BALIK BURCU
♓ Sevimli, vazgeçilmez, duygusal, güzel yürekli, hafif sinirli, merhametli, hassas, kolayca altüst olan, duyarlı, eşsiz..

Sizin burcunuz hangisi:KK9:

Kız sen çok tatlısın:KK19:Ben de 1.olmak istiyorum ne olacak şimdi:KK53::KK9:
Şuan bir oyun var ben de sana veririm kurtarırız:KK60:

Daha önce 1.de olsan tekrar 1. olmak istersin:KK19:
Evet buralardasın:KK19:

Tamam sen ver düşünürüz nevoşum:KK23::KK60:

Hoşgeldin canım:KK16:
Oyunu bekliyoruz:KK16::KK9::KK9:

Verdim canııım:KK16:......epey katılım olmuş uzun süre inceledim haksızlık olmasın diye baya baya bakındım....kendimce doğru yere gittiğinden eminim.....inşaallah kazanır arkadaşımız:KK16::KK16:
Hemen hemen iki güne bir pilav yapıyorumdur...keşke katılsaymışım:KK1:....bizim sofralar pilavsız olmaz ....pirinçleri uzun uzun kavururuz.....savrulur kokusu tüm eve ooohhhh ev yuva gibi kokar:KK16:....
biliyor musun canım bazı bayanlar evim kötü kokmasın düşüncesiyle bir çok yemeği yapmaktan kaçınıyor:44:
Oysa ki bir evde kadının varlığı mutfaktan savrulan kokuyla anlaşılır....
Evi yuva yapan pişen yemeğin kokusudur:KK34::KK34:

Verdim canııım:KK16:......epey katılım olmuş uzun süre inceledim haksızlık olmasın diye baya baya bakındım....kendimce doğru yere gittiğinden eminim.....inşaallah kazanır arkadaşımız:KK16::KK16:
Hemen hemen iki güne bir pilav yapıyorumdur...keşke katılsaymışım:KK1:....bizim sofralar pilavsız olmaz ....pirinçleri uzun uzun kavururuz.....savrulur kokusu tüm eve ooohhhh ev yuva gibi kokar:KK16:....
biliyor musun canım bazı bayanlar evim kötü kokmasın düşüncesiyle bir çok yemeği yapmaktan kaçınıyor:44:
Oysa ki bir evde kadının varlığı mutfaktan savrulan kokuyla anlaşılır....
Evi yuva yapan pişen yemeğin kokusudur:KK34::KK34:

Hayırlısı olsun canım teşekkür ederiz:KK16:
Bir kategoride senide bekliyorum o zaman:KK56::KK19:
Öyle canım yemek kokusu çok önemli:KK31:Ayrıca erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer:KK31::KK9:

X