Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Beğeniriz canım ellerine,emeğine sağlıkMerak ediyorum bakalım neler yaptın

sizin kadar olmaz daa işte tasarladım bişeyler nevrestee eşim beğendi.. hem masrafsız hem farklı bi şeyler yaptım.. e bide biliysun iş çok yoğun anca dün gittim akşamın kaçında yaptım vallahi biraaz geç kalmıştım yarışmaya yetişmek için .. eleştiri öneri fikir herşeye açığım,hele bi göründe ablacım

iyiyim canım işlerim yoğun buraya pek vakit ayıramıyorum.
Sabırsızlıkla pilavını bekliyorum :))) açımm aççç

ayy keşke otursak da yesek hepsini hep beraberr ne güzel olurdu bakalım canım beğencekmisin :))

günaydınnn aaaa sabahtan beri uğraşıyodum konu açtım efser yarışma için ama olmadı herşey gittii mi yoksaaa ? ağlıcammm

Canım kusura bakma mesajını görmedim Nevoşun dediği gibi onay bekliyor açılır tatlım
11 tarifimiz oldu

Son düzenleme:

hadi bakalım.. benim blgsyr biraz donup duruyor ben konu açarken üye girişi falan dedi sonrada göremedim kesin gitti dedim emeğim inşallah açılır birden çıkış olunca korktum valla umarım kazen kabul eder

Yok canım merak etme konunu görünüyor
Aşkla yapılmış

eveett efser ama çok güzel tarifler var gerçekten .. herkesin emeğine sağlık ağzım sulandı bakarken

Evet canım hepsi birbirinden güzel tariflerkeşke çoklu oy kullanma hakkımız olsa herkese oy kullana bilsem
Bu yarımaşmyı bu kadar zevkli hale getiren kk,nin hamarat hatunlarına çok teşekkür ederiz ellerinize ve emeklerinie sağlık

Son düzenleme:

marifetli hatunlar önünüzde saygıyla eğiliyorum... birincinin benden kurtuluşu yook şimdiden söyliyim :))))

Son düzenleyen: Moderatör:
kazen duy sesimi... neden yemeğim yayınlanmıyor ben konu açınca çıkış yaptı internet acaba ondan mı ? ama tekrar giriş yaptım ve konu açtım resimlerim açıklamalarım tamamdı.. nolduki acaba

kazen duy sesimi... neden yemeğim yayınlanmıyor ben konu açınca çıkış yaptı internet acaba ondan mı ? ama tekrar giriş yaptım ve konu açtım resimlerim açıklamalarım tamamdı.. nolduki acaba
Canım şu anda sitede olmaya bilir gelirse mutlaka ilğilenir

kızlar ne çok pilav çeşidi varmış,
ağzım açık baktım resimlere,birazda acıkmış bir şekilde
milföy ve patlıcan içinde pilavı bilmiyordum.patlıcanın mevsimi gelince denemeyi düşünüyorum.
milföy de ilginç geldi.hamurla pilavı hiç yan yana düşünemiyorum aslında,
ama tadını da merak etmiyor değilim :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…