Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Ellerine sağlık canım:KK19:Nerde:KK14:Perşembe akşama kadar koşuşturma var:KK30:Dolapları düzeltiyorum:KK31:Akşam baklavayı yapacağım:KK56::KK9:Yarın mutfağı yaparım:21:

Sağol canım keşke hiç kirlenmese böyle kalsa :KK53::KK9:yaparsın canım daha var :KK34:seninde ellerine sağlık kolay gelsin canım :KK19:

Canım lütfen öyle düşünme katılman bile çok önemli ve güzel:KK34:Bak herkes katılamıyor o cesareti bulamıyorlar:KK52:
Allah utandırmasın ne zaman ne olacağı belli olmaz:KK34:
Yaptıklarını her zaman paylaşabilirsin :KK56:Yeni birşeyler öğrenmek öğretmek bile çok önemli:KK34:

Aaaa hiç o kısma takılma bence . Bak bende 4-5 kez katıldım daha 1.lik yüzü görmedim ama yine katılıyorum .:KK8:

Desteğinize çooook teşekkür ederim :KK16: söylediğiniz gibi hep birlikte paylaşımlarda bulunmak bile cok guzel Vakit bulabilirsem inşallah bu hafta katilicam yarışmaya

$image.jpg :KK16::KK16::KK16:

günaydınnn :KK43: aaaa sabahtan beri uğraşıyodum konu açtım efser yarışma için ama olmadı herşey gittii mi yoksaaa ? ağlıcammm

Günaydın canım, sen konuyu açtıktan sonra yayınlanmadan önce Kazen beyin onayı gerekiyor, onaylandığında yayınlanacaktır

X