Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Evet evetttttt :KK52::KK52::KK52:

Eylülcüm pilavın tamamdır sayfada gördüm :KK3:

Şaka yapmıştım gittim uyuyamadım,zaten yemek olmuştu mideye bile indi akşam kimseyede söylemedim zaten katılacam diye :KK53:

Senin asistan ayakta uyuyor kandırdım zannetcek şimdi :KK53::KK53:dün öğlen yemek hazırdı ile nevoşşş :KK53::KK53: sır verip ser vermedim yani :KK24::KK24:

Deme pıtırcık süpriz olsun ama tahmşn ettim bilee şimdidien :KK53::KK53:

Tabii ya belliydi , o hiç gecenin bir yarısı kurulacak sofra değildi . Tekrar ellerine sağlık .

Hanım teyze deme dedi yapınca görceniz tahmin edemezsin ben bile şaşırdım kendime.
Dur sana dicem .D

Süprüz olsun pıtırcıkkkk bana dediiiiiii banaaaa :KK52::KK52:

Tabii ya belliydi , o hiç gecenin bir yarısı kurulacak sofra değildi . Tekrar ellerine sağlık .

Teşekkürler hayatım sağol,dün öğlen hep yemekle uğraştım hiççaktırmadım ama buradada katılacam diye :KK1:

pilav kategorisine katılım fazlaaaa :KK56::KK56::KK56:
yarışma çekişmeli olacakk belli kii :KK19::KK19:
sunumlar harika görünüyoo, ellerinize sağlıkk :KK56::KK56::KK56:

Bu ne yahu.Hangi pilava yorum yazacağımı şaşırdım.:KK53:Maşallah maşallah.:KK76:Yalnız bana pilav kalmadı.:KK1:Ben yokum galiba.:KK52:

Bu ne yahu.Hangi pilava yorum yazacağımı şaşırdım.:KK53:Maşallah maşallah.:KK76:Yalnız bana pilav kalmadı.:KK1:Ben yokum galiba.:KK52:

Bende öyle oldum :KK53:niye canım :KK19:benim bildiğim bir tarif var senin oralardan yapa bilirsin katılmak için :KK52::KK56:

Son düzenleme:

Aynen aslıcım , sabah bir uyandım hangisine yorum yazacağımı şaşırdım :KK52:

Bende pazar geliyorum kısmetse , bu şenliği kaçıramam :21:

Hadi sende gel :KK34:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:allahımmm yarebbimmmmmmmmmmmm çoşmuş buraaa.

heyy maşaallhhh pilavvv tarifene gellll gellll vatantaşş

Kızlar iş yerinde bilgi işlem komple sayfayi kapatmış ay beni en önemli günümde rezil ettiler :KK19::KK59:
Telden bakiyorum arada pilavım koyulmuş başka tariferde gelmiş hepsi çok güzel :KK16:
Beni ozleyin arada girip yazarım puuh :KK30::KK14:

Kızlar iş yerinde bilgi işlem komple sayfayi kapatmış ay beni en önemli günümde rezil ettiler :KK19::KK59:
Telden bakiyorum arada pilavım koyulmuş başka tariferde gelmiş hepsi çok güzel :KK16:

anaaaa niyekiii bide şu yarışma döneminde.

Bende öyle oldum :KK53:niye canım :KK19:benim bildiğim bir tarif var senin oralardan yapa bilirsin katılmak için :KK52::KK56:

Hamsili pilav mı?Yok canım ya bizim evde yeneceğini pek sanmıyorum.Ziyan olur sonra.Bir iki pilav buldum bakalım kısmet hangisine.:KK53:
Aynen aslıcım , sabah bir uyandım hangisine yorum yazacağımı şaşırdım :KK52:

Bende pazar geliyorum kısmetse , bu şenliği kaçıramam :21:

Hadi sende gel :KK34:

Katılım rekoru kıracak pilavlar Aus.Geleceğim tamam ama işimiz çok zor.:KK52:

Adra sensiz olmaz lütfen sende katıl :KK4::KK4: bak böyle uçururuz senide

Tamam hanım abla geliyorum bekleyin.:KK52:

Olsun sen arada telden girip kontrol edersin gidişatı .

Akşam telafi edersin :KK34:

Erken kalkan yol alır ben 1 saattir bekliyorum:KK52:Eylül ciddi mi ben tam anlamadım:KK5:
Sabah profilimde Hanım Ablayı görünce:KK53:kaldım:KK52::KK52:Benim asistan bu işi becerdi:KK60:Ben kaç yarıştır dil döküyorum olmamıştı:KK9:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Evet evetttttt :KK52::KK52::KK52:

Eylülcüm pilavın tamamdır sayfada gördüm :KK3:

Şaka yapmıştım gittim uyuyamadım,zaten yemek olmuştu mideye bile indi akşam kimseyede söylemedim zaten katılacam diye :KK53:

Senin asistan ayakta uyuyor kandırdım zannetcek şimdi :KK53::KK53:dün öğlen yemek hazırdı ile nevoşşş :KK53::KK53: sır verip ser vermedim yani :KK24::KK24:

Deme pıtırcık süpriz olsun ama tahmşn ettim bilee şimdidien :KK53::KK53:
:KK53:bari kopya vereydin hanım abla:KK53:ama çok güzel olmuş canım istediii:KK56::KK56::KK56:

Hamsili pilav mı?Yok canım ya bizim evde yeneceğini pek sanmıyorum.Ziyan olur sonra.Bir iki pilav buldum bakalım kısmet hangisine.:KK53:

Katılım rekoru kıracak pilavlar Aus.Geleceğim tamam ama işimiz çok zor.:KK52:

Tamam hanım abla geliyorum bekleyin.:KK52:

Yok ya böyle daha keyifli olacak bence , ne yapacaksın tiyo versene , ben sana vermiştim unutma :KK1:

X