Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
dayanamıyorum artık çok uykum var...

işte gidiyorum
Birşey demeden
Şikayet etmeden
Hiçbirşey görmeden
Uyku vakti gelmiş, görmeden gidiyorum

Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde
Yürüyorum sanki pilavın yanında
tadı damağımda herbir Adımda
Kazen gelmeden pilavımı görmeden gidiyorum

( kazım koyuncu /hoşçakal şarkısının sözlerini kendime uyarladım)

Hoş ve tatlı kalın

Başıma gelenlerrr iş yerinde kk sayfasına girişi engellemişler giremiyorum kk ya hiç bir şekilde :KK53:

Hemde yarışmaya katıldığım zamanda bu yapılır miiii :KK53::KK58::KK58:
Ayrıca pilavım hala koyulmamis tesuf ediyorum :KK19:

Günaydınlar :KK3:

Sabah sabah gözüm gönlüm açıldı , tabii kahvaltıdan kalkmış olduğum halde karnım tekrar acıktı ayrıca .

Herkesin ellerine sağlık , harika oldu bu yarışma :KK9:

Nevrestecim aynı anda bütün tarifleri dolaşmışız seninle :KK1:

Evet peşpeşe gezdik:KK56:Kimse gelmeden bitirdik:KK52:

Ya sorma sonra bize kalmadı diye sitem ediyorlar , eee erken kalkan yol alır demiş atalarımız :KK1:

Eylül göremeyecekmiş en çok ona üzüldüm , bir de gece pilavımı yapmaya gidiyorum dediğinde şaka sanmıştım hanım abla , görünce şok oldum :KK52:

Ya sorma sonra bize kalmadı diye sitem ediyorlar , eee erken kalkan yol alır demiş atalarımız :KK1:

Eylül göremeyecekmiş en çok ona üzüldüm , bir de gece pilavımı yapmaya gidiyorum dediğinde şaka sanmıştım hanım abla , görünce şok oldum :KK52:

Erken kalkan yol alır ben 1 saattir bekliyorum:KK52:Eylül ciddi mi ben tam anlamadım:KK5:
Sabah profilimde Hanım Ablayı görünce:KK53:kaldım:KK52::KK52:Benim asistan bu işi becerdi:KK60:Ben kaç yarıştır dil döküyorum olmamıştı:KK9:

Başıma gelenlerrr iş yerinde kk sayfasına girişi engellemişler giremiyorum kk ya hiç bir şekilde :KK53:

Neyse canım akşam tarifini görürsün:KK48:Benim sabah sabah algım biraz düşük jeton geç düştü:KK53:
Ellerine sağlık pilav çok güzel olmuş:KK19:

Allahım sana geliyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:
Sabah sabah yemek bölümünü bi açtım pilavlar havada uçuşuyooooo:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:
Hangisine bakıp hangisine yorum yapacağımı şaşırdım:KK52::KK52::KK52:
Çok güzel bir kategori oldu..
Kime oy vereceksek :26::26::44::44:
Bu arada birileri perde pilavı ve hamsili pilav yapar diye hala beklemekteyim:KK6::KK6::KK6::KK1:

Allahım sana geliyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:
Sabah sabah yemek bölümünü bi açtım pilavlar havada uçuşuyooooo:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:
Hangisine bakıp hangisine yorum yapacağımı şaşırdım:KK52::KK52::KK52:
Çok güzel bir kategori oldu..
Kime oy vereceksek :26::26::44::44:
Bu arada birileri perde pilavı ve hamsili pilav yapar diye hala beklemekteyim:KK6::KK6::KK6::KK1:

bende neden perde pilavı yapmadım diye dertlenmekteyim:26:

Hanım abla pilav yapmış:KK52::KK52::KK52:

Evet evetttttt :KK52::KK52::KK52:

Eylülcüm pilavın tamamdır sayfada gördüm :KK3:

Şaka yapmıştım gittim uyuyamadım,zaten yemek olmuştu mideye bile indi akşam kimseyede söylemedim zaten katılacam diye :KK53:

Erken kalkan yol alır ben 1 saattir bekliyorum:KK52:Eylül ciddi mi ben tam anlamadım:KK5:
Sabah profilimde Hanım Ablayı görünce:KK53:kaldım:KK52::KK52:Benim asistan bu işi becerdi:KK60:Ben kaç yarıştır dil döküyorum olmamıştı:KK9:

Senin asistan ayakta uyuyor kandırdım zannetcek şimdi :KK53::KK53:dün öğlen yemek hazırdı ile nevoşşş :KK53::KK53: sır verip ser vermedim yani :KK24::KK24:

Ben ne pilavı yapcağımı buldum diyim mi :KK70:

Deme pıtırcık süpriz olsun ama tahmşn ettim bilee şimdidien :KK53::KK53:

Hanım teyze deme dedi yapınca görceniz tahmin edemezsin ben bile şaşırdım kendime.
Dur sana dicem .D

Son düzenleyen: Moderatör:
X