Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Katıl yahu kolay zaten.Belki çeki alırsın.

%1 ihtimal belki Neyse çok uğraştıcı değil en azından diğer katıldıklarıma göre
Zaten eğlence maksatlı katılırım katılsam da, hem de tariflerden faydalanlar oluyor bu da çok güzel bir şey

Vuslat demin katıl demiştim ya.Hiç zahmet etme ya sen dinlen boşver.

Hanımlar katılın nasip kiminse o alır

Canım bundan sonraki kategoriyi bilmiyorum bu bittikten sonra belirleniyor

hii peki o zaman kızma abloşş

peki ne sorucam hani şu et suyu , tavuk suyu varya bu şekilde olanlar bulyon değil : et suyu tavuk suyu yerine bundan kullansak aynı tadı verir mi

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım bundan sonraki kategoriyi bilmiyorum bu bittikten sonra belirleniyor

eylül cok egleniyor olacak ki su an, bir sonraki kategoriyi düsünmeye baslamis.
aslinda ben de merak ediyorum bir sonraki kategoriyi, neyse sabirli olacagiz.

Yok tatlım kızmıyorum istediğini sorabilirsin
Canım bu tarz ürünleri hiç kullanmıyorum inan hiç fikrim yok:44::26:Ama tablettense suyu daha iyi olabilir:44:

Yarışma bağımlılık yapıyor.Beğeniler,güzel sohbetler,kurulan yeni dostluklar Bu kategoriye katılacak sonraki kategorilerde burdan çıkamıyacakŞimdiden soruyor ne olacak diye

Yok tatlım kızmıyorum istediğini sorabilirsin
Canım bu tarz ürünleri hiç kullanmıyorum inan hiç fikrim yok:44::26:Ama tablettense suyu daha iyi olabilir:44:

hımm evet banada öyle geldi suyu daha pratik ve lezzetli olabilir giibi :26::26: şimdi mutfakta yeniyim ya tavuk yada et suyu yapabilecek becerim yok şunlardan alıvereyim gitsin diyorum daa

ahahah evet çok zevkliymiş ben daha önce tarifleri beğenip geçiyordum bilseydim önceden katılırdım :2::2:

hımm evet banada öyle geldi suyu daha pratik ve lezzetli olabilir giibi :26::26: şimdi mutfakta yeniyim ya tavuk yada et suyu yapabilecek becerim yok şunlardan alıvereyim gitsin diyorum daa
Haklısın canımBence suyunu dene
Öyle canım, biz gır gır yapıyoruzKimin kısmetiyse o alır
Maksat eğlence, heyecan

Evet canım hayırlısı olsun

şehriye ille tutturmak kolay evet sen ona bağlamıyorsun yani tvde de söylemişlerdi. Ben sade pilavı da tane tane yaparım ama şehriyeli daha çok seviyorum. Yani hani pilav yapan her yemeği yapar zordur filan derler benim ilk yemeğim taze fasulye sonra pilavdı hep anneme bakardım ama nasıl yapıyor diye ilk seferden güzel olmuştu sonra üstüme kaldı annem bana yaptırır oldu hatta bir kere annemin arkadaşı gelmişti ben yaptım anneme eline sağlık senin pilavına bayılıyorum demişti annemde seda yaptı deyince şok olmuştu 17 yaşındaydım. Çok yemek yapmazdım ama bilirdim nasıl yapılacağını pilav, kızartma, fasulye hep bendeydi. Seramik alıcam kesinlikle. Bir de kavurarak yapıyorum pirinç şeffaflaşana kadar kavururum teflon tencerede ne kadar karıştırırsan karıştır az karıştırma hemen yapışıyor bunda görmüştüm süper kavruluyor herşey için kullanmak lazım dediğin gibi temizliği de çok kolay.

ahaha onu da düşündüm ama annem beceremezsin rezil olursun dedi

bende çok heyecanlıyım bugün malzemelerimi alacağım da

kolay gelsin..güzel olacaktır eminim..

ben de yapmadım daha pilav..nasıl yapsam diye düşünüyorum daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…