Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Selam adracım:KK16: Bu sefer yoğun talep var kategoriye:KK52::KK56:

Selam canım.:KK16:Evet talep çok.Herkes kolayı seviyor demekki.:KK53:

İyi sayılırım canım tansiyonum hergün biraz daha düşüyor:44:Tahlil yaptırdım sonucunu bekliyorum:KK31:Birşey çıkmazsa yorgunluktan diyeceğim:KK9:
Evet özellikle tek tarif olsun istedim kolay olsun katılım çok olsun..:KK56::KK9::KK9:Seni yine göremiyecek miyiz bu kategoride:KK17:
İnşallah birşey çıkmaz canım.Üç çocuk kolay değil tabi.Yorgun düşmüş olabilirsin.:KK34:

Ben katılabilirim de katılmayabilirim de.:KK53:A mı desem B mi desem bilemedim.:KK53:

Daha ilk günden yaptim ekledim. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Biri baslayinca, hevesler artiyor ya, umarim cok eglenceli bir yarisma olacak, degisik degisik tariflerle midemiz bayram yapacak. :KK16:

İyi yapmışsın canım.Herkes birini bekliyordu yapıp eklesin diye.:KK1:Böyle iyi olmuş.Tarifler şimdi tek tek gelir.Evet değişik tariflerle güzel bir yarışma olacak.:KK53:

İnşallah birşey çıkmaz canım.Üç çocuk kolay değil tabi.Yorgun düşmüş olabilirsin.:KK34:

Ben katılabilirim de katılmayabilirim de.:KK53:A mı desem B mi desem bilemedim.:KK53:

İyi yapmışsın canım.Herkes birini bekliyordu yapıp eklesin diye.:KK1:Böyle iyi olmuş.Tarifler şimdi tek tek gelir.Evet değişik tariflerle güzel bir yarışma olacak.:KK53:

İnşaallah canım sağol:KK19:
Hııımmm hayır demedin:KK76::KK76:Tamam nasıl istersen süpriz bekliyoruz:KK56::KK52:

Sanırım ben zoru seviyorum:KK9: Bence katıl canım bu kadar dinlenme yeter:KK19:

Süpriz olsun ne çıkacağı önemli değil:KK19:Biz seni ve tariflerini özledik:KK52:

Aslında oylama sistemini beğenmiyorum bilemeyeceğim.:KK53:Sağol canım benim.:KK19:

Sanırım ben zoru seviyorum:KK9: Bence katıl canım bu kadar dinlenme yeter:KK19:

Ben de galiba:)Bakalım vakit bulursam olabilir.Aslında pilav yapmışlığım bir elin parmaklarını geçmez ama beceririm sanırım.:KK1:

Aslında oylama sistemini beğenmiyorum bilemeyeceğim.:KK53:Sağol canım benim.:KK19:

Ben de galiba:)Bakalım vakit bulursam olabilir.Aslında pilav yapmışlığım bir elin parmaklarını geçmez ama beceririm sanırım.:KK1:

Evet haklısın ama inan ne yapılırsa yapılsın değişmeyecek:KK31:
Becerirsin:KK23::KK56::KK19:

Bekliyoruz canım:KK56: Ben de katılsam mı dedim, sonra vazgeçtim:KK14:
Katıl bol nasıl olsa:KK52::KK56::KK56:

X