Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Bilmem canım:44:Olabilir aslında:KK31:Tencere küçük kullanırsan kenarlarına süsleme yapabilirsin:KK34:

ı ıh kurtarmaz ya küçük :KK50: neyse belkide nasip değildir :KK60::KK60::KK60:

İdare eder canım:KK31: Dünden beri başım ağrıyor, akşam başlıyor uyuyana kadar geçmiyor:KK50:
Okusana beni oaradan nevoş:KK28:

Canım stres falan varmıydı son günlerde:KK53: bu arada inşallah değildir ama bu senenin garip grip virüsü bu şekilde baş ağrısı ile başlıyormuş :26:

ı ıh kurtarmaz ya küçük :KK50: neyse belkide nasip değildir :KK60::KK60::KK60:

Canım stres falan varmıydı son günlerde:KK53: bu arada inşallah değildir ama bu senenin garip grip virüsü bu şekilde baş ağrısı ile başlıyormuş :26:

:KK19:Hemen bahane hazır:KK60:
Evet ben 10 gündür o griple uğraşıyorum yapıştı gitmiyor:KK14:

:KK19:Hemen bahane hazır:KK60:
Evet ben 10 gündür o griple uğraşıyorum yapıştı gitmiyor:KK14:

hazır tabi :21::KK52:
geçmiş olsun canım :26:benim eşim ve kızımda atlattı çok uzun sürüyor ya :KK31: ben denetim gelecek diye bitki çayları vs içip durdum baş ağrısı oldu şimdide hafif öksürük başladı ama eşim kadar şiddetli değil...
Yarın tahlil yaptıracağım canım:KK31: Benimde hep düşüktür ama bu ara çok düşüyor:KK14:

9-5 çok sıkıntılı bir tansiyon değil canım...benim yüksek tansiyon çıkmadan önce sürekli o civarlardaydı...hatta birgün başım ağrıyordu eve gelirken eczaneye uğrayıp ölçtürdük 8-4 çıktı eczacı şaşırdı ''sen nasıl ayaktasın acile gidin'' dedi ama ben kendimi acile gidecek kadar kötü hissetmiyordum...

Geçmiş olsun canım:KK16:İnşaAllah önemli birşey değildir:KK19:
Sağol canım:KK16:
hazır tabi :21::KK52:
geçmiş olsun canım :26:benim eşim ve kızımda atlattı çok uzun sürüyor ya :KK31: ben denetim gelecek diye bitki çayları vs içip durdum baş ağrısı oldu şimdide hafif öksürük başladı ama eşim kadar şiddetli değil...

9-5 çok sıkıntılı bir tansiyon değil canım...benim yüksek tansiyon çıkmadan önce sürekli o civarlardaydı...hatta birgün başım ağrıyordu eve gelirken eczaneye uğrayıp ölçtürdük 8-4 çıktı eczacı şaşırdı ''sen nasıl ayaktasın acile gidin'' dedi ama ben kendimi acile gidecek kadar kötü hissetmiyordum...

Sizede çok geçmiş olsun canım:KK16:
Canım dün 8-6 ydı.:KK31:Düşüyordu ama bu kadar değil:KK14:Çok işim var işlerimi yapmam lazım düzelsin artık:KK9:

Günaydın:KK16::KK16::KK16:
kahve.gif

Yarın tahlil yaptıracağım canım:KK31: Benimde hep düşüktür ama bu ara çok düşüyor:KK14:

geçmiş olsun canım ..ben de bildim bileli düşük tansiyonum..8 -4 en normali..ama 4 -2 olduğu zaman problem oluyor bende de.

geçmiş olsun canım ..ben de bildim bileli düşük tansiyonum..8 -4 en normali..ama 4 -2 olduğu zaman problem oluyor bende de.
Çok teşekkür ederim:KK16:Evet herkesin normal bir tansiyonu var benimki genelde 11-8 olur:KK34:8-5 8-4 bayağı düşük oluyor benim için:KK31::KK31:
Günaydın nevoşşşş kahve nefiz,fincanlara bittim harika :13: ellerine sağlık :KK16:
Sağol ablam afiyet olsun:KK16:
uffff kahveee. günaydınlarrr
Günaydın:KK3:
Günaydın Hanımlarrrr
viannen_10.gif
:KK1:
Günaydın:KK3:
Günaydinlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Kahve yok ben güne böyle basliyorum:

Eki Görüntüle 933219
Günaydın canım bende bundan alabilirim teşekkürler:KK16:

X