Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Çok teşekkür ederim:KK16:Evet herkesin normal bir tansiyonu var benimki genelde 11-8 olur:KK34:8-5 8-4 bayağı düşük oluyor benim için:KK31::KK31:

Sağol ablam afiyet olsun:KK16:

Günaydın:KK3:

Günaydın:KK3:

Günaydın canım bende bundan alabilirim teşekkürler:KK16:

hamurlar açmaya başladım nevrestee görüyo musun :KK1::KK1::KK1:

Günaydın Hanımlarrrr
viannen_10.gif
:KK1:

günaydın eylül

kıs perde pilavımı yapıyorsun yoksa

Selam hanımlar.:KK16:

Sayfaya girer girmez iki tarifle karşılaştım.Bu ne hız.:KK53:Ama çok iyi olmuş erken eklenmesi.Bu sefer katılım çok olur gibime geliyor.Güzel bir yarışma olacak:)

Sayfaya girer girmez iki tarifle karşılaştım.Bu ne hız.:KK53:Ama çok iyi olmuş erken eklenmesi.Bu sefer katılım çok olur gibime geliyor.Güzel bir yarışma olacak:)

Merhaba canım hoşgeldin:KK16:
Evet bu kategori bayağı hareketli olacak:KK19:Katılmayı düşünenler çok:KK76::KK76:

Merhaba canım hoşgeldin:KK16:
Evet bu kategori bayağı hareketli olacak:KK19:Katılmayı düşünenler çok:KK76::KK76:

Hoşbulduk canım nasılsın?Geçti mi hastalık?

Tarif tek olunca katılım da çok oluyor doğal olarak:)

Selam adracım:KK16: Bu sefer yoğun talep var kategoriye:KK52::KK56:

Hoşbulduk canım nasılsın?Geçti mi hastalık?

Tarif tek olunca katılım da çok oluyor doğal olarak:)

İyi sayılırım canım tansiyonum hergün biraz daha düşüyor:44:Tahlil yaptırdım sonucunu bekliyorum:KK31:Birşey çıkmazsa yorgunluktan diyeceğim:KK9:
Evet özellikle tek tarif olsun istedim kolay olsun katılım çok olsun..:KK56::KK9::KK9:Seni yine göremiyecek miyiz bu kategoride:KK17:

Daha ilk günden yaptim ekledim. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Biri baslayinca, hevesler artiyor ya, umarim cok eglenceli bir yarisma olacak, degisik degisik tariflerle midemiz bayram yapacak. :KK16:

X