Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:gerçekler konuşuyo:KK51::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:yok ya:KK19:kıyamam ben nevoş ablaya:KK19:

:KK60::KK60::KK60:tmm sustuk:KK53:
Akılı ol:KK19:
Sıs sıs, bide konuşuyo:KK47:

Mutfak kategorisi bana uygun değil nevo, o yüzden bundan sonraki kocamda aradığım yegane özellik iyi yemek yapması olacak :KK60:

Çok haklısın mutlaka yemek yapmayı bilmeli:KK9:Bu devirde bulmak çok zor ama mümkün:KK53:Benim eşim çok güzel yemek yapar:21::21:

Birinci olacak arkadaşa bu şarkıyı armağan ediyorum.:KK53:Sözleri çok manidar.:KK60:

[video=youtube;NvuEunyFDVc]http://www.youtube.com/watch?v=NvuEunyFDVc[/video]

Akılı ol:KK19:

Çok haklısın mutlaka yemek yapmayı bilmeli:KK9:Bu devirde bulmak çok zor ama mümkün:KK53:Benim eşim çok güzel yemek yapar:21::21:

İki güzel yemek yapan bir arada..Haksızlık, doğada denge yok arkadaş:KK19:

:KK53: durun yapayım resmını koyayım
ondan sonra canınız çeksin :KK52:

:63:

med ablacığım seninde o güzel ellerinin lezzetini burada görmek isteriz sonraki yarışmamıza bekliyoruz ödülümüzde göz doldurucu:KK23:cookplus:KK23::KK23:

Tatlım cidden bir mutfak profosörüyümdür, yani şimdi arkadaşları ezmek istemiyorum mutfakta yaptığım devrimlerle:KK12:

İki güzel yemek yapan bir arada..Haksızlık, doğada denge yok arkadaş:KK19:

:63:

Tatlım cidden bir mutfak profosörüyümdür, yani şimdi arkadaşları ezmek istemiyorum mutfakta yaptığım devrimlerle:KK12:
ez bizi ez lütfen:KK23::KK23::KK23:seni görmek çok mutlu edicektir bizi:KK23::KK23::KK23:

ez bizi ez lütfen:KK23::KK23::KK23:seni görmek çok mutlu edicektir bizi:KK23::KK23::KK23:

Geçen gün nestle nesfit tarifi vermiştim aslında, kaçırdın demek onu :KK60:

Oooo çok sert.:KK53::KK53::KK53:Hodri meydan diyelim mi.:KK52:

Adra sen bana hodri meydan deme, o pideler hala gözümün önünde dans ediyor :KK5:

Kızlar mutfaktan nefret ederim ben, girdimmi afakanlar basar..
Evde yalnız kaldığımda dolaptaki yemekleri ısıtmaktan bile acizim, telefon yakınımda olduğundan dışardan sipariş ederim, o derece sevmiyorum mutfağı yani:KK52:

Yaptığım tek şey nesle nesfitin üstüne süt dökmek :KK60:

Adra sen bana hodri meydan deme, o pideler hala gözümün önünde dans ediyor :KK5:

Evde yalnız kaldığımda dolaptaki yemekleri ısıtmaktan bile acizim, telefon yakınımda olduğundan dışardan sipariş ederim, o derece sevmiyorum mutfağı yani:KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yarışmada heyecan oluyo ya özenir zevkle yaparsın belki:KK23:seni ikna edersem nevoş abladan güzel bir ödül bekliyorum asistanı olarak:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Nesfit tarifini sen vermiştin dimi unutmuşum onu.:KK9:

Ahhh ahhh o pideler hala benim de gözümün önünde.:KK53:

Kalabalık olunca yeme içme güzel oluyor.Yalnız olunca hevesi olmuyor insanın.

Herkese iyi akşamlar diliyorum.:KK16:

X